Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater fellesstart Liatoppen M19 – NC skiskyting 2023

Lignende saker

Resultater fellesstart Liatoppen M19 NC skiskyting søndag 8. januar 2023.

Publisert 8. januar 2023 i Resultater

Resultater fellesstart Liatoppen M19

Live resultater

Offisielle resultater:

1 Sivert Silsand Gerhardsen Tromsø Skiskytterlag / NTG-L M19 30:12.5 0:00.0 0+2+0+1
2 Sivert Kristian Rusten Lier IL / NTG-L M19 31:07.0 0:54.5 1+1+1+2
3 Noah Lekhal Husnes Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M19 31:27.6 1:15.1 1+0+3+1
4 Jakob Wallenius Oslo Skiskytterlag / NTG-L M19 31:59.0 1:46.5 3+0+0+0
5 Fabian von Saldern Runer Bærums Skiklub / NTG-L M19 32:21.1 2:08.6 2+2+1+1
6 Herman Peder Strindeberg Drammen Strong / NTG-G M19 32:39.6 2:27.1 1+1+3+0
7 Jonas Johansen Grøsland Drammen Strong / NTG-G M19 33:04.5 2:52.0 2+1+3+3
8 Magnus Riseth Pedersen Steinkjer Skiklubb M19 33:12.8 3:00.3 1+1+1+0
9 Thomas Lysberg Lehn Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M19 33:17.0 3:04.5 1+3+1+1
10 Martin Hillestad Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M19 33:30.1 3:17.6 1+0+3+1
11 Emil Kristoffer Bergli Bossmo & Ytteren IL / Team Polarsirkelen ski M19 33:49.9 3:37.4 0+0+2+2
12 Mads Bjerke Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo M19 33:57.9 3:45.4 1+0+1+1
13 Marius Møller Schiefloe Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs M19 34:27.4 4:14.9 3+2+2+1
14 Oliver Larsen Bossmo & Ytteren IL / Team Polarsirkelen ski M19 34:28.3 4:15.8 1+1+2+3
15 Sebastian Joberg Horn Ivrig IL / Team TeVe M19 34:34.4 4:21.9 2+1+1+2
16 Ole-Kristian Kvanli Målselvs Skiskyttere / NTG-L M19 34:41.0 4:28.5 2+1+4+3
17 Sondre Aputsiaq Rein Slettemark Geilo IL / NTG-G M19 34:44.1 4:31.6 3+0+3+2
18 Henrik Schioldborg Nesse Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M19 34:47.1 4:34.6 1+1+2+4
19 Espen Skrattalsrud Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs M19 34:52.6 4:40.1 0+2+1+2
20 Felix Haugen Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo M19 34:55.3 4:42.8 4+0+1+0
21 Sigve Havik Nysæter Stiklestad IL / Steinkjer vgs M19 34:56.5 4:44.0 2+0+0+0
22 Torkel Hægeland Øvrebø IL / Sirdal Ski M19 35:18.3 5:05.8 0+1+2+2
23 Kristian Mentzoni-Klausen Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo M19 35:46.8 5:34.3 4+1+3+5
24 William Eidissen Try, Idrettslaget M19 35:51.8 5:39.3 1+0+2+4
25 Paul Philipp Sjåfjell Try, Idrettslaget / Wang Toppidrett Oslo M19 35:53.8 5:41.3 1+3+4+1
26 Vegard Brones Stenersen Målselvs Skiskyttere M19 35:53.9 5:41.4 1+1+1+3
27 Thomas Aarseth Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon M19 35:59.7 5:47.2 0+2+4+1
28 Kristoffer Haugse Rød Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon M19 36:06.1 5:53.6 1+0+3+3
29 Trygve Myrold Stårheim IL / Stryn vgs M19 36:33.1 6:20.6 2+1+2+1
30 Johan Tjørhom Sirdal Skilag / Sirdal Ski M19 37:28.9 7:16.4 1+2+4+4
31 Loke Lyngsgård Voss Skiskytterlag / Team Gla’Laks Biathlon M19 37:51.3 7:38.8 1+4+3+5
32 Aslak Aasand Simostranda IL / Team Skiguard Buskerud M19 38:13.7 8:01.2 2+5+1+2
33 Ola Huglen Tromsø Skiskytterlag / NTG-T M19 38:28.4 8:15.9 3+2+3+2
34 Elias Rønning Haraldsen Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs M19 38:30.0 8:17.5 0+2+2+3
35 Asbjørn Christian Hedebo Boye Trysil IL M19 38:39.0 8:26.5 2+1+1+3
36 Emil Vassbotten Apeland Idrettslaget Dyre Vaa / Sirdal Ski M19 38:42.0 8:29.5 2+3+1+2
37 Matias Due Voss Skiskytterlag M19 39:27.4 9:14.9 2+2+1+3
38 Arild Baumann Try, Idrettslaget M19 39:35.8 9:23.3 3+1+2+3
39 Jonathan Vinda Bærums Skiklub M19 39:47.4 9:34.9 1+3+4+3
40 Eiliv Smidesang Vingrom IL / Team Karidalen Skiskyting M19 39:59.2 9:46.7 1+1+2+3
41 Vetle Bøch Bærums Skiklub / Team Meråker Skiskyting M19 42:15.3 12:02.8 3+3+4+4

Alle resultater NC Liatoppen

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater