Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Fisterløpet 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Fisterløpet som arrangeres torsdag 18. mai 2023.

Publisert 18. mai 2023 i Resultater

Fisterløpet 2023

Dato

18. mai

Sted

Idrettsbanen Fister – Rogaland


Distanse

3 km – 8 km

Startliste

Resultater

1 Livia Østerhusthorvik Stavanger Jenter 5-7 klasse 5:40.8 0:00.0
2 Helle Hauge Dahl Jenter 5-7 klasse 5:56.0 0:15.2
3 Milla Sofie Sandvik Fister Jenter 5-7 klasse 6:01.8 0:21.0
4 Emilie Verpe Hjelmeland IL Jenter 5-7 klasse 6:08.2 0:27.4
5 Izabele Krasikovaite Fister Jenter 5-7 klasse 6:52.0 1:11.2

 

1 Skage Hia Ommundsen Hjelmeland IL Gutter 5-7 klasse 4:44.8 0:00.0
2 Jonathan Vadla Årdal I Ryfylke Gutter 5-7 klasse 4:45.2 0:00.4
3 Reda Alsousi Hjelmeland Gutter 5-7 klasse 5:08.0 0:23.2
4 André Sørnes Jelsa Randaberg Gutter 5-7 klasse 5:31.1 0:46.3
5 Sivert Helseth GTI Junior Gutter 5-7 klasse 6:12.5 1:27.7
6 Simon Vadla Hjelmeland IL Gutter 5-7 klasse 6:30.1 1:45.3

 

1 Malin Flem Hjelmeland il Jenter 8-10 klasse 12:43.2 0:00.0
2 Johanne Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland Il/Hsg Jenter 8-10 klasse 15:12.2 2:29.0
3 Marte Hovda Hjelmeland il Jenter 8-10 klasse 15:53.2 3:10.0

 

1 Kristian Kvame Lorentzen Sandnes Volleyball Gutter 8-10 klasse 12:22.9 0:00.0
2 Jone Kvame Lorentzen Sandnes Volleyball Gutter 8-10 klasse 14:26.4 2:03.5

 

1 Kaja Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland Il/Hsg Kvinner senior 21:01.3 0:00.0
2 Camilla Flem Hjelmeland Kvinner senior 23:38.2 2:36.9
3 Rita Sørensen Hjelmeland Kvinner senior 25:49.1 4:47.8

 

1 Tom Erik Halvorsen GTI Friidrettsklubb Menn senior 27:01.3 0:00.0
2 Henning Tjøstheim Spirit Friidrettsklubb Menn senior 27:17.5 0:16.2

 

1 M&M 1 (Malin Flem, Marte Hovda, Malin Flem) Hjelmeland Stafett 17:19.8 0:00.0
2 Fister smolt 1 (Tobias Topp Sandvik, Aleksander Malde, Tomas Krasikovas) Hjelmeland Stafett 21:29.3 4:09.5

 

1 Flemhovd 1 (Elias , Bjørn erik , Oliver ) Fister Stafett 19:51.7 0:00.0
2 Tytlandsvik ekspress 1 (Kristupas , Lars Andre , Timothy ) Fister Stafett 21:09.3 1:17.6

Om løpet

Trimklasse:
For små og store turgåarar – 3 km eller 8 km – frå kl.10.00
Aktive klassar:
Mini (under skulealder) – 600 m – kl. 13.00
1-4. kl. – 600 m – kl. 13.20 (1 liten runde)
5-7 kl. – 1,5 km – kl.13.30 (2 små runder)
8-10 kl. – 3,0 km – kl.13.40 (2 store runder)
Kvinner – 4,5 km – kl.14.00 (3 store runder)
Menn – 7,5 km – kl.14.00 (5 store runder)
Stafett – 3×1,5 km – kl.14.00 (3 store runder)
Premiering:
Deltakarar i trimklasse: Premie for 1., 2., 3., 5., 10., 15., 20. 25. og 30. gong.
Vandrepokalar for herre og dame, samt (8.-10. kl.).
Alle i aktive klassar får deltakarpremie.
Påmeldingsavgift:
Barn (under 17 år): 100,-
Vaksne: 200,-
Familie: 250,-
NB! For dei som ikkje har heilårslisens, og er over 12 år, kjem eingonglisens i tillegg.
Merk: Har du meldt deg på i aktiv klasse, kan du og delta i trimklassen.
Kiosken er open under heile arrangementet.

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater