Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Fløymila 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Fløymila som arrangeres lørdag 20. mai 2023.

Publisert 20. mai 2023 i Resultater

Fløymila 2023

Dato

20. mai

Sted

Flekkerøy – Agder


Distanse

5 km – 10 km

Startliste

Resultater

Menn 10 km, topp 30

1 Erik Udø Pedersen ULLENSAKER/KISA IL M23-34 33:10.0 0:00.0
2 Ole Mikal Tørsdal HAUGESUND M23-34 34:01.0 0:51.0
3 Jostein Andersen SLEVIK IL – FRIIDRETT M45-49 34:38.0 1:28.0
4 Oleh Korshunov KIF M23-34 34:51.0 1:41.0
5 Knud Kalsås KRISTIANSAND LØPEKLUBB M40-44 34:52.0 1:42.0
6 Tom Martinsen OSLO M23-34 35:23.0 2:13.0
7 Shimendi Gile Gebrehiwet KRSLØP M23-34 35:26.0 2:16.0
8 Gabriel Ingebresten KRISTIANSAND LØPEKLUBB M23-34 35:34.0 2:24.0
9 Vegard Danielsen KRISTIANSAND LØPEKLUBB M23-34 35:47.0 2:37.0
10 Johnny Stensvold KRISTIANSAND LØPEKLUBB M50-54 35:56.0 2:46.0
11 Tor Olav Svaland BIRKENES IK M23-34 36:06.0 2:56.0
12 Jostein Efteland M40-44 36:30.0 3:20.0
13 Andreas Mjåland MJÅLAND KIROPRAKTIKK OG TRENING AS M23-34 37:05.0 3:55.0
14 Finn Kollstad KRISTIANSAND LØPEKLUBB M45-49 37:31.0 4:21.0
15 Morten Horn ELIESON ODDERSJAA SSK M23-34 37:45.0 4:35.0
16 Joakim Fjelnseth Hempel KIROPRAKTOR HEMPEL M23-34 38:54.0 5:44.0
17 Truls Klungland HENNIG OLSEN IS M23-34 39:02.0 5:52.0
18 Stian Sanner OSLO M23-34 39:15.0 6:05.0
19 Tom Henrik Flaa KRISTIANSAND LØPEKLUBB M35-39 39:21.0 6:11.0
20 Benjamin Andersen SKJÆRGÅRDSBYGG AS M23-34 39:43.0 6:33.0
21 Frode Kjetså KRISTIANSAND LØPEKLUBB M45-49 39:46.0 6:36.0
21 Espen Landås IVELAND M35-39 39:46.0 6:36.0
23 Yngve Martinsen KRISTIANSAND LØPEKLUBB / TEAM TRIMTEX M45-49 39:47.0 6:37.0
24 Eivind Janner VENNESLA M23-34 39:50.0 6:40.0
25 Tellef Dønnestad KRISTIANSAND LØPEKLUBB M50-54 39:51.0 6:41.0
25 Bård Johannessen BYGGMESTER THOMAS OSCAR UGLAND M35-39 39:51.0 6:41.0
25 Jonas Pedersen LOND BULLS M35-39 39:51.0 6:41.0
28 Sven Kenneth Andersen VENNESLA M40-44 40:11.0 7:01.0
29 Markus Horn Elieson OSLO M23-34 41:07.0 7:57.0
30 Abraham Pettersen BYGGMESTER PETTERSEN M23-34 41:22.0 8:12.0

Kvinner 10 km

1 Frida Reiersølmoen KRISTIANSAND LØPEKLUBB K23-34 36:51.0 0:00.0
2 Marianne Hilmarsen IDRETTENS BIL K35-39 42:03.0 5:12.0
2 Monica Mjåland Thortveit KRISTIANSAND LØPEKLUBB K40-44 42:03.0 5:12.0
4 Marie Bechensteen Bjørnerud SØRLANDET SYKEHUS K23-34 42:07.0 5:16.0
5 Caroline Krogh Andersen KRISTIANSAND LØPEKLUBB K35-39 42:10.0 5:19.0
6 Josefin Angel-Dalane FLEKKERØY K40-44 45:04.0 8:13.0
7 Camilla Solheim FLEKKERØY K45-49 48:35.0 11:44.0
8 Anne Karlsen FLEKKERØY K23-34 49:49.0 12:58.0
9 Teresa Pham KRISTIANSAND S K40-44 50:02.0 13:11.0
10 Solveig Svahnstrøm KRISTIANSAND S K45-49 50:35.0 13:44.0
11 Katja Lykke Tonstad FLEKKERØY K40-44 50:39.0 13:48.0
12 Berit Syrtveit KRISTIANSAND S K40-44 51:40.0 14:49.0
13 Elise Omland FLEKKERØY K40-44 52:09.0 15:18.0
14 Lillian Lauvsland Jahnsson SPAREBANKEN SØR K55-59 52:20.0 15:29.0
15 Karianne Berntsen FLEKKERØY K35-39 52:40.0 15:49.0
16 Marlene Abrahamsen KRISTIANSAND S K23-34 52:57.0 16:06.0
17 Benedicte Brøvig SKAGERAK CAPITAL K23-34 53:22.0 16:31.0
18 Kate Bie Paulsen KRISTIANSAND S K40-44 54:09.0 17:18.0
19 Elena Rasmussen KRISTIANSAND S K23-34 54:20.0 17:29.0
20 Silje Bøen LAGERBOXEN K23-34 54:45.0 17:54.0
21 Marianne Ulsaker KRISTIANSAND TRIATHLON K45-49 56:43.0 19:52.0
22 Pilvi Bjørnø IDRETTSLAGET DYRE VAA – FRIIDRETT K40-44 57:27.0 20:36.0
23 Nina Geelmuyden SPAREBANKEN SØR K35-39 57:53.0 21:02.0
24 May-Liss Hansen VENNESLA K35-39 58:25.0 21:34.0
25 Ingrid Anthonsen FVN BIL K35-39 59:05.0 22:14.0
26 Sigrunn Askland IDRETTSLAGET EXPRESS K50-54 59:35.0 22:44.0
27 Janne Forsdal Borgen KRISTIANSAND S K35-39 1:00:26.0 23:35.0
28 Sissel Flottorp FLEKKERØY K40-44 1:08:45.0 31:54.0
29 Anja Nilsen FLEKKERØEN LØBEFORENING K45-49 1:10:28.0 33:37.0
30 Cathrine Pettersen DUO PLUSS REGNSKAP AS K45-49 1:11:17.0 34:26.0
31 Mirjam Nicolaysen OTRA IL K23-34 1:22:15.0 45:24.0

Menn 5 km, topp 10

1 Simen Koland KRISTIANSAND LØPEKLUBB M23-34 17:23.0 0:00.0
2 Vegard Danielsen KRISTIANSAND LØPEKLUBB M23-34 18:06.0 0:43.0
3 Hans Erik Fiskvik KRISTIANSANDS IF M35-39 19:15.0 1:52.0
4 Ole Gunnar Tisland MARNARDAL M23-34 19:30.0 2:07.0
5 Sigurd Baldersheim TEAMBALDERSHEIM M35-39 20:34.0 3:11.0
6 Tor Øyvind Strøm FLEKKERØY M45-49 20:44.0 3:21.0
7 Christian Follerås KRISTIANSAND S M23-34 22:40.0 5:17.0
8 Julian Strøm FLEKKERØY M15-17 22:51.0 5:28.0
9 Erik Elias Fiskvik KRISTIANSANDS IF M11-12 23:05.0 5:42.0
10 Isak Andersen SLEVIK IL – FRIIDRETT M11-12 23:19.0 5:56.0

Kvinner 5 km, topp 10

1 Elisabeth Ingvaldsen NYDALENS SKIKLUB K50-54 21:08.0 0:00.0
2 Connie Oppebøen AKSELL SØR AS K35-39 27:42.0 6:34.0
3 Margretha Ordahl FLØY K45-49 27:46.0 6:38.0
4 Marielle Torgersen FLØY K35-39 28:19.0 7:11.0
5 Marit Hugdal FLEKKERØY K23-34 28:31.0 7:23.0
6 Ane Ribe KRISTIANSAND S K35-39 28:59.0 7:51.0
7 Silje Stray SØGNE K35-39 29:12.0 8:04.0
8 Astri Merete Andersen FROLAND K23-34 29:35.0 8:27.0
9 Vibeke Golf KRISTIANSAND S K35-39 31:36.0 10:28.0
10 Ingvild Tisland ATEA K23-34 31:41.0 10:33.0

Om Fløymila

Løpet er et mosjonsløp på Flekkerøy, og har tre distanser:
10km,
5 km
og Barneløp

Utdeling av startnummer skjer ved startområde, fra kl.10 på løpsdagen
– Elektronisk tidtaking (valgfritt)
– Unik medalje til alle fullførende
– Premie til alle barna
– Premiering til topp 3 for både 5 og 10km, kvinner og menn
– Drikkestasjoner
– Mat og drikke etter målgang
– Dusjfasiliteter
– Løpsområde med aktiviteter for barna og stands med noen av våre sponsorer
AfterRun/ løpsbankett på Sør- Arena! Se facebooksiden for mer info

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater