Sport på TV | Fotball EM | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Flygt Bil 2024 – Gampen

Lignende saker

Startlister og resultater for Flygt Bil 22. mai som er en del av Gampen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Bodø.

Publisert 22. mai 2024 i Resultater

Flygt Bil 2024

Dato

22. mai

Distanse

5 km

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 50

1 Erling Eggesvik Nordfjorden IL Menn 30-39 år 18:36.0 0:00.0
2 Fredrik Kristiansen Bodø Menn 20-29 år 18:38.0 0:02.0
3 Kenneth Rise Tverlandet Menn 30-39 år 18:52.0 0:16.0
4 Emil Bentsen Idrettslaget Vinger Gutter 14 år 18:59.0 0:23.0
5 Jan David Salangi Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 19:07.0 0:31.0
6 Joakim Thomassen DNB Menn 20-29 år 19:16.0 0:40.0
7 Sigve Høyen Wærstad Acea Properties Menn 30-39 år 19:33.0 0:57.0
8 Frank Christoffersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 19:35.0 0:59.0
9 Emil Oliver Hanssen Erdahl Bodø Bauta Løpeklubb Menn 20-29 år 19:48.0 1:12.0
10 Aleksander Mathisen Bodø Menn 30-39 år 19:56.0 1:20.0
11 Benjamin Frantzen Nordvik AS Menn 30-39 år 20:01.0 1:25.0
12 Martin Aunmo PwC Menn 30-39 år 20:05.0 1:29.0
13 Bjørn Vonheim Rindal IL Menn 60-69 år 20:28.0 1:52.0
14 Lars Espolin Johnson Team Pøbel Menn 30-39 år 21:03.0 2:27.0
14 Simon Stenhaugmo Bodø Menn 30-39 år 21:03.0 2:27.0
16 Jens Meyer Andreassen Innstranda IIL Langrenn Gutter 15 år 21:04.0 2:28.0
17 Pål-Jørgen Henriksen Bodø CK Menn 40 – 49 år 21:05.0 2:29.0
17 Adrian Dahl Johansen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 21:05.0 2:29.0
19 Terje Engesli Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 21:06.0 2:30.0
20 Aksel Stensland Sevatdal Innstranda Langrenn Gutter 13 år 0:00.0
20 Adrian Valla Bodø Menn 30-39 år 21:11.0 2:35.0
21 Robert Helskog Bodø Energi Menn 30-39 år 21:16.0 2:40.0
22 Gard Rostad Rostad Transport AS Menn 30-39 år 21:18.0 2:42.0
23 Aleksander Holand Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 21:23.0 2:47.0
24 Jonatan B.Johnsen Innstranda IL Skiskyting Gutter 16-17 år 21:34.0 2:58.0
25 Kristian Baadstø Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 21:39.0 3:03.0
25 Aage Krekling Bodø Menn 30-39 år 21:39.0 3:03.0
27 Petter Eliassen Bodø Menn 30-39 år 21:41.0 3:05.0
28 Richard Grytvik Nordlandssykehuset Menn 40 – 49 år 21:42.0 3:06.0
29 Øyvind Eiterjord Lyse Aktiv Menn 40 – 49 år 21:52.0 3:16.0
30 Ørjan Eilertsen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 21:56.0 3:20.0
31 Ragnar Johnsen Troms Kraft BIL Menn 40 – 49 år 21:57.0 3:21.0
32 Didrik Pedersen Team Pøbel Menn 20-29 år 21:58.0 3:22.0
33 Kay Ove Kjerpeseth Bodø Menn 40 – 49 år 22:18.0 3:42.0
34 Roy Solbakk Fauske Menn 50-59 år 22:19.0 3:43.0
35 Lars Fredrik Martinussen Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 22:20.0 3:44.0
36 Espen D. Øverås Bodø Bauta Løpeklubb Bioing Menn 40 – 49 år 22:39.0 4:03.0
37 Erik Hansen Helse Nord Menn 50-59 år 22:44.0 4:08.0
37 Tom Pettersen Bodø Menn 50-59 år 22:44.0 4:08.0
39 Jørn Jørgensen Team Pøbel Menn 50-59 år 22:47.0 4:11.0
40 Reidar Flasnes Bodø Cktriathlon Menn 50-59 år 23:01.0 4:25.0
41 Svein Øien Eggesvik Mehamn IL Menn 60-69 år 23:03.0 4:27.0
42 Simen Elvestrand Bodø Bauta Menn 30-39 år 23:06.0 4:30.0
43 Håvard Sjøhaug Andersen Elektriske AS Menn 20-29 år 23:07.0 4:31.0
44 Vegard Brennmo Bodø Menn 30-39 år 23:10.0 4:34.0
45 Steinar Pettersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 23:11.0 4:35.0
46 Morten Hillestad GIG Menn 40 – 49 år 23:18.0 4:42.0
46 Erlend Mjelde Bodø Menn 50-59 år 23:18.0 4:42.0
48 Tony Lundli Bidø Bauta Menn 60-69 år 23:19.0 4:43.0
49 Håkon Baltzersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 23:20.0 4:44.0
50 Stein Oskar Pettersen Bodø Bauta Menn 30-39 år 23:22.0 4:46.0

Kvinner, topp 50

1 Gerd-Elin Øien Eggesvik Nordkyn IL Kvinner 50-59 år 21:54.0 0:00.0
2 Janina Lamøy Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 22:05.0 0:11.0
3 Synne Saltermark Team Pøbel Kvinner 30-39 år 22:26.0 0:32.0
4 Renate Bugge Namdal Løpeklubb Kvinner 40-49 år 22:42.0 0:48.0
5 Kine Kalstad Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 22:55.0 1:01.0
6 Cecilia Richter Bodø Kvinner 40-49 år 23:02.0 1:08.0
7 Siri Uteng Hansen Stridor Nord Kvinner 40-49 år 23:09.0 1:15.0
7 Terhi Holster Bodø Kvinner 50-59 år 23:09.0 1:15.0
7 Gro Thomassen Idrettens Hus BIL Kvinner 40-49 år 23:09.0 1:15.0
10 Helene Skjørseter Nielsen Bodø Kvinner 20-29 år 23:34.0 1:40.0
11 Rakel Alitte Solli Bodø Kvinner 30-39 år 23:37.0 1:43.0
12 Rita Solheim Paulsen Bodø Kvinner 20-29 år 23:38.0 1:44.0
13 Ingvild Gabrielsen Tverlandet IL Kvinner 40-49 år 23:44.0 1:50.0
14 Anne-Grethe Fygle Hansen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 23:48.0 1:54.0
15 Marthe Storhaug Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 24:09.0 2:15.0
16 Trine Larsen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 30-39 år 24:22.0 2:28.0
17 Anette Larsen Nordlandssykehuset Kvinner 30-39 år 24:36.0 2:42.0
18 Sigrid Vigdisdatter Berg Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 24:39.0 2:45.0
19 Marianne Hildal Bodø CK Kvinner 40-49 år 24:48.0 2:54.0
20 Maja Svendsgam Olsen Bodø Kvinner 20-29 år 25:18.0 3:24.0
21 Pernille Carstens Bodø Kvinner 30-39 år 25:35.0 3:41.0
22 Hedda Labugt Angell Bodø Kvinner 30-39 år 25:42.0 3:48.0
23 Karen Fagervik Omnes Bodø Kvinner 30-39 år 26:04.0 4:10.0
24 Kjersti Flasnes Pøbel Kvinner 50-59 år 26:14.0 4:20.0
24 Elisabeth Øverås Kafeløperne Kvinner 60-69 år 26:14.0 4:20.0
26 Ida Martinussen Bodø Kvinner 40-49 år 26:26.0 4:32.0
27 Ingrid Bredesen Hangaas Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 26:30.0 4:36.0
28 Elisabeth Didriksen Bodø Kvinner 40-49 år 26:35.0 4:41.0
29 Kristina Lindstrøm Bodø Kvinner 50-59 år 26:40.0 4:46.0
30 Siri Olsen Bodø Kvinner 30-39 år 26:44.0 4:50.0
31 Rachel Salvesen Bodø Kvinner 40-49 år 26:46.0 4:52.0
32 Benedicte Løksti Saltens Gruppen Kvinner 40-49 år 26:51.0 4:57.0
33 Elisabeth Meløysund Nordlandssykehuset Kvinner 50-59 år 26:57.0 5:03.0
33 Annette Østergaard Kafeløperne/Bodø Bauta Kvinner 60-69 år 26:57.0 5:03.0
35 Kristin Tennes B&Oi Kvinner 50-59 år 27:01.0 5:07.0
36 Tone-Lise Fische Kafeløperne Kvinner 50-59 år 27:06.0 5:12.0
37 Janne Våtvik Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 27:09.0 5:15.0
38 Merethe Granum Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 50-59 år 27:11.0 5:17.0
38 Cathrine Moe Bodø Kvinner 40-49 år 27:11.0 5:17.0
40 Guro Stødle Nord Universitet B.I.L Kvinner 30-39 år 27:18.0 5:24.0
41 Lisa Falch Nilsen Bodø Kvinner 30-39 år 27:28.0 5:34.0
42 Hanna Annie Solvær Bodø Kvinner 20-29 år 27:30.0 5:36.0
43 Katarina Pedersen Bådin Løpeklubb Kvinner 40-49 år 27:37.0 5:43.0
44 Lena Rønhaug Team Smart Kvinner 50-59 år 27:53.0 5:59.0
45 Lillian Hagen Bodø Bauta Kvinner 40-49 år 28:04.0 6:10.0
46 Nora Kristine Arntsen Bodø Kvinner 20-29 år 28:05.0 6:11.0
47 Lotta Røbekk Mathisen Bodø Jenter 16-17 år 28:13.0 6:19.0
48 May Veinan Bodø Kvinner 50-59 år 28:27.0 6:33.0
49 Madeleine Leitvoll Lindskog Poweroffice AS Kvinner 30-39 år 28:28.0 6:34.0
50 Rita Viken Tverlandet IL Kvinner 50-59 år 28:37.0 6:43.0

Alle resultater i Gampen 2024

Løypekart

Om løpet

Dato: 22.mai
Klokkeslett: 19:00
Sted: Plassmyra
Distanse: 5km
Underlag: Asfalt

Beskrivelse:

Start og mål inne i bilhallen til Flygt Bil As, derfra løper man ut på gang og sykkelstien langs gamle riksvei mot kultursenteret. Krysser veien og følger bodinveien til skeid. Herfra løper man langs hovedveien til man kommer ved herredshuset. Følg sivert nilsensgate til jordbruksveien. Følg Jordbruksveien til Olav V gate. Derfra er det bare å følge gang og sykkelveien til mål! Et morsomt og raskt løp!

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater