Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Forusløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Forusløpet 5. september 2023.

Publisert 5. september 2023 i Resultater

Forusløpet 2023

Dato

5. september

Sted

Forus, Stavanger – Rogaland

Distanser

5 km | 10 km

Startlister

Resultater (live)

10 km menn

1 Bjørn Langstein Tomrefjord IL / Vår Energi B.I.L. M23-34 33:15:00 00:00
2 Frode Tjelta Sandnes IL M45-49 33:52:00 00:37
3 Preben Aase Veidekke BIL M23-34 33:55:00 00:40
4 Fredrik Svendal Sandnes IL / SFF Group M23-34 34:43:00 01:28
5 Lars Stangeland Veidekke M40-44 34:57:00 01:42
6 Vetle Nevland Spirit Friidrettsklubb / Spirit Friidrettsklubb / Aker BP M23-34 35:53:00 02:38
7 Jørgen Grønsund Sandnes IL M35-39 35:53:00 02:38
8 Einar Bredeli Frol IL M23-34 35:58:00 02:43
9 Øystein Wergeland Sandnes IL M35-39 36:23:00 03:08
10 Livar Tjensvoll Åna BIL M40-44 36:38:00 03:23
11 Tom Eirik Håland Grødem Runners M35-39 36:51:00 03:36
12 Vetle Leivdal Torp Grødem Runners M23-34 36:52:00 03:37
13 Jan Otto Innvær Grødem Runners M40-44 36:59:00 03:44
14 Jonny Westergård EQY BIL M40-44 37:12:00 03:57
15 Kristian Dyrnes Norconsult BIL M23-34 37:47:00 04:32
16 Marius Hop GTI Friidrettsklubb M40-44 37:52:00 04:37
17 Ingar Årvik Jørpeland M23-34 38:00:00 04:45
18 Per Å.W. Johansen Stavanger Manuellterapi M50-54 38:24:00 05:09
19 Per Andersen Sandnes IL M45-49 38:53:00 05:38
20 Simon Bjørheim Spirit Friidrettsklubb M23-34 39:09:00 05:54
21 Atle Mauland Equinor BIL M35-39 39:24:00 06:09
22 Atle Larsen GTI Friidrettsklubb M23-34 39:30:00 06:15
23 Bjørn Endre Oftedal Stavanger M40-44 39:43:00 06:28
24 Hans Frode Andersen Stavanger Triathlonklubb M50-54 39:47:00 06:32
25 Kristian Bakkan Vika Spirit Friidrett M23-34 39:48:00 06:33
26 Morten F Forgaard Stavanger M45-49 39:51:00 06:36
27 John Henrik Kirkeli Figgjo M23-34 40:03:00 06:48
28 Morten Haugeland Helvig Sandnes M45-49 40:11:00 06:56
29 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes IL M35-39 40:16:00 07:01
30 John Inge Blom Pettersen Bryne triatlonklubb M55-59 40:20:00 07:05
31 William Takvam Egersunds Idrettsklubb M23-34 40:29:00 07:14
32 Hans Inge Austrått Sandnes M23-34 41:26:00 08:11
33 Håvard Godeset Sandnes IL / Shell M55-59 41:36:00 08:21
34 Jonny Mauland Oslo M40-44 42:15:00 09:00
35 Anders Haugen Spirit Friidrettsklubb M23-34 43:10:00 09:55
36 Nedas Laivys Hafrsfjord M14-15 43:22:00 10:07
37 Olav Meling Team29 M35-39 44:50:00 11:35
38 Steinar Nordvoll Egersunds Idrettsklubb M55-59 44:54:00 11:39
39 Jon Arne Birkedal Conocophillips BIL M40-44 45:48:00 12:33
40 Christer Haugsgjerd Stavanger M23-34 47:19:00 14:04
41 Thomas Berge Prosjektil BIL M23-34 47:35:00 14:20
42 Jan Åge Imsland Sandnes M40-44 48:29:00 15:14
43 Olav Hagland GTI Friidrettsklubb M75+ 49:34:00 16:19
44 Rune William Gjertsen Egersund IK M60-64 50:42:00 17:27
45 Håvard Høie Sandnes M35-39 53:31:00 20:16
46 Svein Eirik Pettersen Sandnes IL / Sandnes Il/Team Sportsmanden M45-49 56:29:00 23:14

10 km kvinner

1 Vienna Søyland Dahle Sandnes IL K23-34 35:36:00 00:00
2 Anne Braut Rpil K23-34 38:35:00 02:59
3 Therese Skeie GTI Friidrettsklubb K35-39 39:26:00 03:50
4 Elisabeth Knudsen GTI Friidrettsklubb K40-44 39:36:00 04:00
5 Christina Ingebrigtsen Sandnes IL K23-34 40:09:00 04:33
6 Martha Rise Impulz Personlig Trening K40-44 43:50:00 08:14
7 Marit Topnes Serigstad Sandnes IL K23-34 46:07:00 10:31
8 Ingrid Landråk Team Landråk K40-44 47:18:00 11:42
9 Line Vikan Hafrsfjord K23-34 58:15:00 22:39

5 km menn

1 Stian Bråten Johannessen Bagn IL / FM Gruppen M23-34 15:54 00:00
2 Hans Petter Aakre Spirit Friidrettsklubb M23-34 16:38 00:44
3 Francesco Tosi Sandnes IL M20-22 16:39 00:45
4 Peter Kronberger Stavanger M23-34 16:39 00:45
5 Kristoffer Ingebrigtsen Sandnes IL M35-39 16:47 00:53
6 Espen BERGET Spirit Friidrettsklubb M23-34 16:53 00:59
7 Ørjan Hviding Spirit Friidrettsklubb M23-34 16:54 01:00
8 Steve Acarregui Spirit Friidrettsklubb M35-39 16:56 01:02
9 Bjørn Kåre Høie Spirit Friidrettsklubb / Norsea BIL M23-34 16:58 01:04
10 Sean David Monaghan Sportsklubben Vidar M23-34 17:12 01:18
11 Albert Askeland Sandnes M12-13 17:43 01:49
12 Terje Vatnamot-Johansen GTI Friidrettsklubb M45-49 18:10 02:16
13 Mathias Made Wijk Lennart RC M40-44 18:12 02:18
14 Øystein Høines Larsen Vangenbanden M35-39 18:20 02:26
15 Frode Andersen Egersunds Idrettsklubb / MDE M23-34 18:23 02:29
16 Børge Harestad Spirit Friidrettsklubb M40-44 18:27 02:33
17 Elliot Aano Skjalg U12 18:30 02:36
18 Tor Olav Aakre Spirit Friidrettsklubb M23-34 18:49 02:55
19 Niklas Cato Link Gjesdal IL M14-15 18:58 03:04
20 Oscar Bueno Spirit Friidrettsklubb U12 20:00 04:06
21 Mathew Paul Gundersen Time and Date M40-44 20:33 04:39
22 Thomas Vaaland Skjalg IL M23-34 20:36 04:42
23 Jørn-Steinar Sivertsen Bryne triatlonklubb / GTI Friidrett M50-54 20:45 04:51
24 Per Wijk Lennart R.C M40-44 20:53 04:59
25 Espen Vik Stavanger M35-39 21:22 05:28
26 Geremy Krause Time and Date M45-49 24:36:00 08:42
27 Arild Tjensvoll Åna BIL M65-69 25:32:00 09:38
28 Svein Arne Ingebrigtsen Kleppe M40-44 27:39:00 11:45
29 Jason Lydiate Hafrsfjord M50-54 28:35:00 12:41
30 Steven Connolly Sandnes M35-39 28:55:00 13:01
31 Malte Emil Link Gjesdal IL U12 31:14:00 15:20
32 Terje Sjursen Grødem Runners M55-59 31:37:00 15:43

5 km kvinner

1 Sara Busic Skjalg IL K20-22 16:43 00:00
2 Silje Torsvik Spirit Friidrettsklubb K23-34 16:46 00:03
3 Oda Lundeby Spirit Friidrettsklubb K20-22 17:00 00:18
4 Christina Maria Toogood Sandnes IL / Sandnes BIL K23-34 17:12 00:29
5 Maria Wiig Spirit Friidrettsklubb K23-34 17:20 00:37
6 Ingrid Emilsen Kristiansen Gular, IL K23-34 18:10 01:27
7 Sara Aarseth Spirit Friidrettsklubb / Felleskjøpet BIL K35-39 18:55 02:12
8 Silje Milenkovic Spirit Friidrettsklubb K18-19 20:51 04:08
9 Ane Bakstad Andreassen Sandnes IL K18-19 21:06 04:23
10 Karoline Torstrup Tørresdal Stavanger K23-34 39:38:00 22:55

Om løpet

Løpene er åpne for alle, aktive og mosjonister.

5 km start kl 18.30

10 km starter kl 18.30

(felles start)

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater