Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Fyri Trail 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Fyri Trail som arrangeres lørdag 16. september 2023.

Publisert 16. september 2023 i Resultater

Fyri Trail 2023

Golden Trail Nordic Series

Dato

16. september

Sted

Hemsedal – Viken

Distanse

18 km | 29 km
Terrengløp

Startliste

Resultater

29 km menn, topp 50

Plass Navn Tid
1. Oscar Claesson 02:19:38
2. Anders Haga 02:22:18 +2:40
3. Linus Hultegård 02:22:44 +3:06
4. Juho Ylinen 02:23:44 +4:06
5. Anders Fox 02:24:30 +4:52
6. Mårten Boström 02:24:48 +5:10
7. Jonas Hesthaug 02:25:07 +5:29
8. Heino Ollin 02:25:33 +5:55
9. Filip Dahlgren 02:26:12 +6:34
10. Ola Jordheim 02:27:05 +7:27
11. Eivind Klokkehaug 02:29:34 +9:56
12. ALAN CHERRY 02:30:30 +10:52
13. Kristen Mikkelsplass 02:30:42 +11:04
14. Callum Smith 02:30:54 +11:16
15. Ånung Viken 02:31:22 +11:44
16. Kristoffer Eftedal 02:31:34 +11:56
17. Erik Johannes Husom 02:32:24 +12:46
18. Ludvik Rød Benco 02:32:57 +13:19
19. Morten Antonsen 02:33:32 +13:54
20. Didrik Hermansen 02:34:00 +14:22
21. Espen Roll Karlsen 02:35:53 +16:15
22. Tuomas Kari 02:37:44 +18:06
23. Morten Haugsvær 02:39:04 +19:26
24. Simon Jakobsson 02:39:06 +19:28
25. Sigurd Sollien Hulbak 02:39:13 +19:35
26. Johan Lantz 02:39:27 +19:49
27. Kristofer Låås 02:40:54 +21:16
28. Lari Takanen 02:41:42 +22:04
29. Barbosa Victor-Emmanuel 02:42:12 +22:34
30. Henning Tjøstheim 02:42:37 +22:59
31. Lars-Kristian Eriksen 02:42:43 +23:05
32. Christian Nørfelt 02:42:49 +23:11
33. Nikolaj Dam 02:44:01 +24:23
34. Preben Bolsøy 02:45:15 +25:37
35. Jakob Wallenhammar 02:46:25 +26:47
36. Oscar Kurubacak 02:46:51 +27:13
37. Erik Linnér 02:46:54 +27:16
38. Tor-Einar Wahl 02:49:29 +29:51
39. Gjermund Nordskar 02:49:44 +30:06
40. Eetu Nordman 02:50:51 +31:13
41. Thomas Berge Foyn 02:51:17 +31:39
42. Oskar Eklöf 02:51:26 +31:48
43. Michael Jensen 02:54:26 +34:48
44. Tomi Mikkola 02:54:52 +35:14
45. Thomas Flemmen 02:55:16 +35:38
46. Eivind Svellingen 02:56:45 +37:07
47. Lars Ilis 02:58:06 +38:28
48. Otto Saikkonen 02:58:24 +38:46
49. Per Eivind Gurvin 02:59:08 +39:30
50. Kristian Karlsen 02:59:08 +39:30

29 km kvinner, topp 50

Plass Navn Tid
1. Johanna Gelfgren 02:49:10
2. Ida Amelie Robsahm 02:50:36 +1:26
3. Eef van Dongen 02:51:37 +2:27
4. Sara-Rebekka Færø Linde 03:00:19 +11:09
5. Heini Hokkanen 03:01:15 +12:05
6. Karoline Wisløff Rud 03:01:42 +12:32
7. Johanna Åström 03:02:07 +12:57
8. Liv Richter Melby 03:03:38 +14:28
9. Nora Markhus 03:05:22 +16:12
10. Marte Emilsen 03:05:57 +16:47
11. Maija Oravamäki 03:08:47 +19:37
12. Malin Barrulf 03:10:04 +20:54
13. Kristina Axelsson 03:10:11 +21:01
14. Anna Louise Astad Sørlie 03:10:45 +21:35
15. Elina Halonen 03:13:45 +24:35
16. Maija Hakala 03:15:39 +26:29
17. Pauliina Pohja 03:15:49 +26:39
18. Ida Nilsson 03:17:29 +28:19
19. Maren Thomasgaard 03:17:30 +28:20
20. Mathilde Ilebrekke 03:17:41 +28:31
21. Linnéa Hove 03:18:18 +29:08
22. Iga Kopiec 03:19:59 +30:49
23. Suvituuli Asikainen 03:21:36 +32:26
24. Elsa Gustafsson 03:22:22 +33:12
25. Eliska Sieglova 03:22:41 +33:31
26. Helene Draborg 03:23:31 +34:21
27. Sofia Johansson 03:28:27 +39:17
28. Silvia Rasmusson 03:29:50 +40:40
29. Mali Frydenlund 03:31:59 +42:49
30. Hedda von der Lippe Gythfeldt 03:42:01 +52:51
31. Marte Mestvedthagen 03:43:12 +54:02
32. Gro Siljan Hjukse 03:44:51 +55:41
33. Elisabeth Prøsch 03:47:46 +58:36
34. Elise Antonsen 03:47:48 +58:38
35. Ragnhild Ongstad 03:49:24 +1:00:14
36. Vilde Bakkhaug 03:51:18 +1:02:08
37. Aurora Amundsen 03:54:08 +1:04:58
38. Linda Hallberg 03:57:43 +1:08:33
39. Julie Mavåg 03:58:55 +1:09:45
40. Anna Oreman 04:02:24 +1:13:14
41. Katja Brøndbo 04:03:02 +1:13:52
42. Adela Sadowska 04:03:11 +1:14:01
43. Gunnhild Digernes 04:03:42 +1:14:32
44. Gunhild Aaslie Soldal 04:04:53 +1:15:43
45. Malin Andersson 04:05:05 +1:15:55
46. Tonje Elisabeth Komnaes 04:05:17 +1:16:07
47. Cecilia Aggeryd 04:05:31 +1:16:21
48. Abelone Lyng 04:05:41 +1:16:31
49. Sofie Ekström 04:06:21 +1:17:11
50. Vilda Forsén 04:06:39 +1:17:29

Om løpet

Fýri Resort of Hemsedal is delighted to invite you to the finale of the Salomon Golden Trail Nordic Series.
The Nordic Series starts with Sandnes Ultratrail in Norway, next stop is Bodom Trail in Finland followed by Hammer Trail in Denmark, Nøsen Hundres in Norway, Salomon 27k in Sweden, Stranda Fjord Trail Race in Norway and the last stop before the grand final is Romsdalseggenløpet in Norway.

Winners of the Salomon Golden Trail Nordic Series will be invited to the Golden Trail World Series at Il Golfo Dell’Isola.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater