Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Gjesdalmilå 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Gjesdalmilå søndag 24. september 2023.

Publisert 24. september 2023 i Resultater

Gjesdalmilå 2023

Dato

24. september

Sted

Ålgård –  Rogaland

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 20

1 Alexander Skurve GTI Friidrettsklubb 33:11.4 0:00.0
2 Preben Aase Veidekke BIL 33:49.8 0:38.4
3 Tore Høien Vigrestad 34:12.2 1:00.8
4 Christian Nøttveit Sandnes IL 34:40.4 1:29.0
5 Håkon Wisløff Bjelland AS 35:08.0 1:56.6
6 Bjøro Nevland Gjesdal IL 35:31.9 2:20.5
7 Lars Stangeland Veidekke 35:36.0 2:24.6
8 Roger Nevland Gjesdal IL 36:53.1 3:41.7
9 Kristian Bjørsvik Gjesdal IL 37:20.3 4:08.9
10 Bård-Henning Kvinen Egersunds Idrettsklubb 38:35.3 5:23.9
11 Harald Lædre Egersunds Idrettsklubb 38:58.2 5:46.8
12 Svein Ivar Egeland Ålgård 39:07.4 5:56.0
13 Espen Iversen Sandnes Kommune BIL 39:57.4 6:46.0
14 Martin Håland Gjesdal IL 40:00.9 6:49.5
15 Jonas Fjeldsbø Gjesdal il 40:09.2 6:57.8
16 Leif Inge Nesvåg Egersunds Idrettsklubb 40:30.2 7:18.8
17 Kevin Adjete Garnes 40:34.7 7:23.3
18 Richard Nicolai Prestegård Stavanger 40:40.3 7:28.9
19 David Bergsagel Møller Hetland Sport 40:47.1 7:35.7
20 Torstein Sleire Håland Gjesdal IL 40:49.2 7:37.8

10 km kvinner, topp 20

1 Christina Maria Toogood Sandnes IL / Løplabbet Sandnes 38:05.8 0:00.0
2 Ella Fjeldsbø Ålgård 40:10.3 2:04.5
3 Katrine Haaland Leveraas Gjesdal IL 40:14.9 2:09.1
4 Sigrid Bakkelund Gjesdal IL 42:11.8 4:06.0
5 Ingrid Glette-Iversen Gjesdal IL 42:18.2 4:12.4
6 Eli Berentzen Hetland Sport 42:44.8 4:39.0
7 Gry Tofte Ims Ålgård 43:24.4 5:18.6
8 Andrea Barfod Gjesdal IL 43:51.2 5:45.4
9 Olaug Klungtveit Gjesdal IL 44:25.0 6:19.2
10 Live Gjesdal Nilsson Sandnes IL 44:53.3 6:47.5
11 Hildur Heegaard Gjesdal il 45:04.7 6:58.9
12 Jorunn Eide Gjesdal IL 45:22.5 7:16.7
13 Stine Ravndal Nygård Ålgård 46:54.0 8:48.2
14 Mona Steinskog Gjesdal IL 48:26.7 10:20.9
15 Merili Høyland TM Byggtek AS 49:44.6 11:38.8
16 Grethe Fjeldheim Gjesdal IL 49:48.2 11:42.4
17 Marita Hoelgaard Ålgård 50:46.4 12:40.6
18 Ingrid Landråk Team Landråk 50:52.4 12:46.6
19 Rikke Nygaard Ålgård 50:58.8 12:53.0
20 Benita Sevland Ekrheim Elconsult AS 51:02.6 12:56.8

5 km menn, topp 20

1 Alf Ante Idland Tornensis Gjesdal IL 16:12.5 0:00.0
2 Jonas Fjeldsbø Gjesdal IL 16:48.4 0:35.9
3 Heine Fjellhaug Undheim IL 16:53.2 0:40.7
4 Sivert Haga Hebnes Sandnes IL / Team Toogood 16:58.7 0:46.2
5 Bjørnar Risa Taksdal Undheim 17:47.9 1:35.4
6 Tore Leikvoll Gjesdal IL 19:03.5 2:51.0
7 Matheo Tveit Ålgård 20:46.2 4:33.7
8 Sander Tveit Ålgård 21:38.2 5:25.7
9 Martin Bergset Gjesdal IL 23:19.9 7:07.4
10 Milian Meling Ålgårdå 23:26.7 7:14.2
11 Matheo Nådland.Birkedal Gjesdal IL 23:31.6 7:19.1
12 Karl Emil Aksnes ÅFK 23:58.2 7:45.7
13 Loke Skurve ÅFK G 11 23:59.7 7:47.2
14 Kjell Thomas Holm Sandnes 24:11.7 7:59.2
15 Nure Bachmannravndal ÅFK G13 24:50.8 8:38.3
16 Arne Åsegård Sandnes 24:58.6 8:46.1
17 Asbjørn Hjørnevik Ålgård Fotballklubb 24:59.5 8:47.0
18 Aksel Giljehjørnevik Ålgård Fotballklubb 25:01.0 8:48.5
19 Håvard Birkedal Høie Sandnes 25:23.0 9:10.5
20 Jarle Hovland Ålgård 25:28.6 9:16.1

5 km kvinner, topp 20

1 Tuva Alme Sandnes IL 18:16.0 0:00.0
2 Marie Svela Bjerkreim IL 19:54.0 1:38.0
3 Leonora Svela Bjerkreim IL 19:55.1 1:39.1
4 Hanna Vølstad Figgjo IL 20:11.5 1:55.5
5 Jofrid Risa Undheim IL 21:06.9 2:50.9
6 Rakel Kyvik Wester Jæder 24:02.3 5:46.3
7 Aina Kalsaas Urstad Ålgård 24:05.7 5:49.7
8 Christin Arnstad Storøy Sandnes 24:49.1 6:33.1
9 Mari Evensen Stavanger 25:13.5 6:57.5
10 Stine Steinskog Bø Ålgård 25:49.0 7:33.0
11 Birgithe Skurve Fjeldsbø Gjesdal IL 25:50.5 7:34.5
12 Jane Kristine Nevland Woods Ålgård 26:23.5 8:07.5
13 Malin Sundvorvåland Varhaug 27:55.5 9:39.5
14 Ingrid Landråk Team Landråk 27:57.7 9:41.7
15 Line Andersen Skretting 29:26.0 11:10.0
16 Lene Aasheim Figgjo 30:00.8 11:44.8
17 Merethe Oftedal Gjesdal IL 30:49.2 12:33.2
18 Hanne Mikkelson Sandnes 30:50.7 12:34.7
19 Kate-Torunn Aas Vold Ålgård 31:00.6 12:44.6
20 Jane Andersen Pølsegjengen 31:05.0 12:49.0

Om løpet

Alle vekslinger skjer inne på friidrettstadion eller i umiddelbar nærhet.
Underlag er tertan, asfalt og grus. Piggsko anbefales ikke da de fleste etapper inneholde asfalt.

10 km:
Menn: 32:16,5 Frew Zenebe Brkineh
Kvinner: 37:23,1 Christina Togood
5km:
Menn: 17:02,6 Heine Fjellhaug
Kvinner: 19:10,1 Christina Togood

Deltakerpremie til alle
Gavepremier trekkes blant alle forhåndspåmeldte

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Løypekart

10 km

5 km

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater