Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Halden Byløp 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Halden Byløp som arrangeres søndag 21. april 2024.

Publisert 21. april 2024 i Resultater

Halden Byløp 2024

Dato

21. april

Sted

Halden – Viken

Distanser

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn

1 Robert Bergstå Svarstad IL M23-34 31:47:00 00:00
2 Mats Hellerud Moss IL M23-34 32:58:00 01:11
3 Martin Kjäll-Ohlsson Sportsklubben Vidar M45-49 34:39:00 02:52
4 Martin HEMSTAD Skedsmokorset M23-34 36:06:00 04:19
5 Martin THON Thon Bygg AS M23-34 36:22:00 04:36
6 Nicolay Harbin Nedre Bommen Runners M40-44 36:25:00 04:38
7 Fredrik Signebøen Halden løpeklubb M16-17 36:25:00 04:38
8 Sondre Signebøen Halden løpeklubb M18-19 37:04:00 05:17
9 David Josefsen Nedre Bommen Runners M23-34 37:14:00 05:27
10 Inge Hansesætre Conocophillips Bil M35-39 37:41:00 05:54
11 Daniel Skjelhaugen Runagain M23-34 38:22:00 06:35
12 Ole Richard Holm-Olsen Haldens SK Triathlon M50-54 39:05:00 07:18
13 Henrik Falch Halden løpeklubb M45-49 39:16:00 07:29
14 Øystein Austerheim Halden Rulleskiløperforening M50-54 39:36:00 07:50
15 Rino Slåen Nivå M35-39 39:52:00 08:05
16 Dag Øyvind Tønsberg Mova Mysen M23-34 40:18:00 08:31

5 km menn

1 Even Bentzen Løvås Halden løpeklubb M35-39 16:23 00:00
2 Christer Hult Halden løpeklubb M45-49 17:06 00:43
3 Gustav Dovland Lørenskog Friidrettslag M16-17 18:21 01:58
4 Petter Buckholm Strömstad M35-39 18:23 02:00
5 Stian Lindås Team Bøhn M40-44 19:24 03:01
6 Dag Løkken Finess Torp Frukt og Tobakk M35-39 19:43 03:20
7 Øyvind Nilsen Halden M23-34 19:58 03:35
8 Magnus Oliver Skauge Oliversen Trøsken IL M23-34 20:29 04:06
9 Oskar By Eide Trondheimsnaprapatene M23-34 20:34 04:11
10 Per-Owe Monkvik Sarpsborg IL M60-64 20:52 04:29
11 Vegard Bukholm Halden M23-34 21:41 05:18
12 Aksel Glomsrød Halden IL M12-13 22:28 06:05
13 Felix Vidhall-Saavedra Halden Løpeklubb M14-15 22:37 06:14
14 Edvinas Sudintas Nivå M23-34 23:02 06:39
15 Fredrik Bokerød Halden CK M12-13 23:29 07:06
16 Ludvik Malcolm Svarstad Falch Halden løpeklubb M12-13 23:34 07:11
17 Andreas Rønning Halden M35-39 23:49 07:26
18 Haakon Günther Fritzen Halden IL M12-13 23:56 07:33
19 Geale De Vries Halden løpeklubb M60-64 24:11:00 07:49
20 Gjermund Svendsen Halden M40-44 24:26:00 08:03
21 Maikel Skollenborg Rygge IL M35-39 24:26:00 08:03
22 Raymond Huseby Aktivitetssenter- M45-49 24:33:00 08:10
23 Tim Emil S.Malmo Tistedal M20-22 24:54:00 08:31
24 Johann Agnalt Vestby M12-13 25:04:00 08:41
25 John Christer Bøhn Halden M45-49 25:34:00 09:11
26 Claes Wang Halden M35-39 26:07:00 09:44
27 Geir Bruvik-Meyer Tistedal M40-44 26:21:00 09:58
28 Andreas Femtegjeld Halden M40-44 26:21:00 09:59
29 Thomas Hansen Tistedal M45-49 26:30:00 10:07
30 Przemyslaw Glinski Halden M23-34 27:17:00 10:54
31 Jacob Breda Austad Halden M23-34 28:12:00 11:50
32 Tomas Larsen Tistedal M40-44 29:41:00 13:18
33 Nils-Henrik Jansson Tyresö M23-34 30:38:00 14:15
34 Jonas Gummesen Halden M35-39 31:46:00 15:23
35 Jon Ola Brevig Halden M75+ 32:22:00 15:59
36 Kjell Olsen Tistedal M45-49 34:47:00 18:25
37 Frank Strudahl Hansen Tistedalen FL M75+ 35:36:00 19:13
38 Enar Andreassen Comet M23-34 36:11:00 19:48
39 Kristoffer Hansen Halden M23-34 36:55:00 20:32
40 Claes Jørgen Bøhn Halden Pharma BIL M50-54 37:29:00 21:06
41 Kanapatapilai Vijayaratnam Aktivitetssenteret M65-69 44:20:00 27:57:00

5 km kvinner

1 Ella Solvang Fuglesteg Fredrikstad IF K12-13 21:28 00:00
2 Hedvig Brimsholm Fredrikstad if K14-15 22:28 01:01
3 Ingvild Skorpen Greåker K23-34 22:43 01:15
4 Oline Aimèe Svendsen Ttif K16-17 22:53 01:25
5 Kristine Eidet Eggen Løplabbet K20-22 23:02 01:34
6 Sandra Bredesen Halden K23-34 24:55:00 03:27
7 Mari Buckholm BB CK K35-39 25:26:00 03:58
8 Konstanse Jakobsen Østhus Halden K23-34 25:35:00 04:07
9 Benedicte Huseby Bøhn Team Bøhn K35-39 26:32:00 05:05
10 Ingjerd Buer Løvås Halden IL K70-74 27:13:00 05:45
11 Viola Lindhaugen Halden K23-34 27:27:00 06:00
12 Ida Söderberg Trondheim K23-34 27:47:00 06:20
13 Victoria Walthinsen Halden K23-34 27:52:00 06:25
14 Sunniva Falch-Pedersen Tistedal K23-34 28:32:00 07:04
15 Elida Louise Lauritzenbrandsrud Marker Orienteringslag K12-13 28:44:00 07:16
16 Ruth Killeen Trisports K45-49 30:01:00 08:33
17 Malin Heggen Tistedal K35-39 30:46:00 09:18
18 Anette Bratbakken Herbalife Nutrition K23-34 30:52:00 09:24
19 Ida Jansson Strömstad K23-34 31:00:00 09:32
20 Malin Berger Halden K35-39 31:31:00 10:03
21 Tindra Lerjemark Halden K20-22 31:42:00 10:14
22 Aida Kanestrøm Nivå K20-22 31:44:00 10:16
23 Frida Larsen Nivå K20-22 31:49:00 10:21
24 Jeanette Iversen Tistedal K23-34 32:14:00 10:46
25 Marthe Sande Halden K23-34 32:16:00 10:49
26 Mari Kristine Hansen Oslo K23-34 32:27:00 10:59
27 Susanne Andersen Bane NOR K65-69 32:41:00 11:13
28 Vibeke Røstengen Halden Pharma BIL K50-54 32:53:00 11:25
29 Maria Therese Berget Halden K23-34 33:11:00 11:43
30 Randi Fjellanger Halden K65-69 33:18:00 11:50
31 Kristin Strudahl Tistedal K40-44 34:55:00 13:27
32 Ann Kristin Myren Halden K60-64 36:55:00 15:27
33 Ella Linnea Mørk-Martinsen Halden Idrettslag K12-13 38:15:00 16:47
34 Anne Mørk-Løwengreen Halden Idrettslag K45-49 38:17:00 16:49

Om løpet

Start og målgang er inne på Halden stadion. Rundløypa er på 5 km og løpes to ganger for de som løper 10 km. Løypa er så å si helt flat, bortsett fra en liten bakke rett før Halden stadion mot slutten av løypa. Det er derfor mulighet til å løpe fort. Det er løypevakter i alle kryss og løypa er ellers godt merket.

Bestetider oppnådd i Halden Byløp

5 km
Tessa Frenay (Halden IL)               17.18 (2019)
Ulrik Lolland (Rygge IL)                  15.09 (2018)

10 km
Heidi Pharo (Bøler IF friidrett)     36.05 (2019)
Andreas Dahle Wærnes           31.58 (2023)

Hjemmeside Facebook

Hjemmeside

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater