Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League| Alle resultater

Resultater Hammerfestmila 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Hammerfestmila som arrangeres 30. september 2023.

Publisert 30. september 2023 i Resultater

Hammerfestmila 2023

Dato

30. september

Sted

Hammerfest – Troms og Finnmark

Distanse

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn

1 Mats Håpnes Alta IF / Northern Lights Consulting M35-39 32:18.0 0:00.0
2 Gjermund Løfald Rindal IL M23-34 34:47.0 2:29.0
3 Øystein Dypvik Rødsjø Gjølga Vikings M35-39 35:47.0 3:29.0
4 Petter Moe Hpil M23-34 36:35.0 4:17.0
5 Magne Strømeng Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M35-39 36:40.0 4:22.0
6 Eirik Torbergsen Tromsø Løpeklubb / Eirik Torbergsen M50-54 36:46.0 4:28.0
7 Thomas Sigurd Bertheussen Nordkapp Løpeklubb M23-34 36:55.0 4:37.0
8 Thomas Eliassen Darell Fik Stein M45-49 37:31.0 5:13.0
9 Espen Jensen Rypefjord M23-34 37:45.0 5:27.0
10 Alexander Vestre Øksfjord IL M40-44 37:48.0 5:30.0
11 Håvard Hegg Bergan Hammerfest M23-34 38:14.0 5:56.0
12 Nikolaos Theodoridis Iron Team M35-39 39:31.0 7:13.0
13 Håvard Kvam Jørstad Hammerfest Skiklubb M45-49 39:42.0 7:24.0
14 Thomas Pedersen Hpil M23-34 39:47.0 7:29.0
15 Aleksander Antonsen Hpil M35-39 41:50.0 9:32.0
16 Øyvind Berg Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M35-39 41:54.0 9:36.0
17 Knut Rogde Knut IL M23-34 42:09.0 9:51.0
18 Fabian Linge Hammerfest Alpinklubb M23-34 42:41.0 10:23.0
19 Sverre-André Opdahl Hammerfest M23-34 43:47.0 11:29.0
20 Vegard Kongsbak Hammerfest M23-34 43:59.0 11:41.0
21 Lars Valved Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M23-34 44:57.0 12:39.0
22 Kasper Dagsvold Rypefjord M20-22 45:57.0 13:39.0
23 Martin Håpnes Alta IF M23-34 46:08.0 13:50.0
24 Runar Olsen Hammerfest Politiidrettslag M23-34 46:43.0 14:25.0
25 Aleksander Solberg Rypefjord M23-34 46:45.0 14:27.0
26 Rimantas Augutis Rypefjord M60-64 46:47.0 14:29.0
27 Jan Svendsen Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M65-69 47:44.0 15:26.0
28 Lasse Sørnes Neverfjord IL M50-54 47:51.0 15:33.0
29 Jim Richard Strand Hammerfest M45-49 48:45.0 16:27.0
30 Mikael Nesse Hpil M23-34 50:36.0 18:18.0
31 Christian Kristiansen Hammerfest M20-22 50:40.0 18:22.0
32 Martin Gusfre Hpil M23-34 52:08.0 19:50.0
33 Ulf-Terje Eliassen Hammerfest M35-39 53:07.0 20:49.0
34 Henrik Vaseli Hammerfest M23-34 54:44.0 22:26.0
35 Tore Pettersen Rypefjord M55-59 54:46.0 22:28.0
36 Asbjørn Eliassen Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M45-49 55:14.0 22:56.0
37 Lodve Svare Hif-Stein (Oldboys) M55-59 56:50.0 24:32.0
38 Svein Kåsereff Hammerfest M23-34 58:37.0 26:19.0
39 Kim Adrian Zahl Hammerfest M23-34 1:07:28.0 35:10.0

10 km kvinner

1 Åshild Nordbotten Hammerfest K23-34 39:34.0 0:00.0
2 Andora Regine Aas Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb K20-22 43:59.0 4:25.0
3 Norah Brøndbo Olset Hammerfest Skiklubb K15 45:55.0 6:21.0
4 Paula Linge Hammerfest K35-39 47:05.0 7:31.0
5 Therese Bang Larsen Hammerfest SK/ Kvalsund Arctic Runners K50-54 47:12.0 7:38.0
6 Mai Sharoni Hammerfest K23-34 49:35.0 10:01.0
7 Karoline Seppola Brøndbo Hammerfest Skiklubb K40-44 49:48.0 10:14.0
8 Ella Haugli Nordkapp Løpeklubb K17 51:54.0 12:20.0
9 Linn Mølmann Rypefjord K23-34 53:21.0 13:47.0
10 Anette Sletten Ingebrigtsen Hammerfest K20-22 53:31.0 13:57.0
11 Hilde Fagerhaug Nordkapp Løpeklubb K55-59 53:46.0 14:12.0
12 Marita Wilma Hansen Rypefjord K23-34 53:51.0 14:17.0
13 Magda Nordstrøm Hammerfest K23-34 55:42.0 16:08.0
14 Solveig Lundquist Rypefjord K45-49 56:42.0 17:08.0
14 Maria Rogstad Hpil K23-34 56:42.0 17:08.0
16 Elida Hjelseth Hammerfest K23-34 57:13.0 17:39.0
17 Wanda Levang Rypefjord K23-34 57:30.0 17:56.0
18 Anniken Nesvik Naalsund Hpil K23-34 59:58.0 20:24.0
19 Synne Nyvoll Olsen Hammerfest K23-34 1:01:03.0 21:29.0

5 km menn

1 Kim Eirik Holmgren Kvalsund Arctic Runners M35-39 18:57.0 0:00.0
2 Bjørnar Johansen Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb / Kvalsund Arctic Runners M50-54 19:06.0 0:09.0
3 Sivert Johansen Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb M23-34 19:41.0 0:44.0
4 Kasper Thomassen Alta M20-22 19:47.0 0:50.0
5 Eric Shaw Hammerfest M35-39 20:58.0 2:01.0
6 Håvard Killi Hammerfest M35-39 21:57.0 3:00.0
7 Filmon Goitom Rypefjord Sykehjem M23-34 23:19.0 4:22.0
8 William Mansika Øyan Friidrettsklubben Stein / Team Mansika Øyan M20-22 24:46.0 5:49.0
9 Aleksander Mansika Øyan Friidrettsklubben Stein / Team Mansika Øyan M20-22 25:09.0 6:12.0
10 Rune Lemika Hammerfest M23-34 25:32.0 6:35.0
11 Frank Eliassen Oslo M70-74 28:13.0 9:16.0
12 Yngve Sletten Hammerfest M35-39 28:55.0 9:58.0

5 km kvinner

1 Trude Janet Olsen Hammerfest K23-34 23:44.0 0:00.0
2 Eline Stokkeland Hammerfest K23-34 23:54.0 0:10.0
3 Eline Rosvold Kvalsund K18-19 25:42.0 1:58.0
3 Elisa Vevang Pirttimäki Elisa Vevang Pirttimäki K18-19 25:42.0 1:58.0
5 Åse Malene Kongsbak Hammerfest K50-54 27:29.0 3:45.0
6 Maria Mansika Øyan Friidrettsklubben Stein / Team Mansika Øyan K16 28:09.0 4:25.0
7 Astrid Leiros Sandberg Hammerfest K23-34 29:49.0 6:05.0
8 Ann-Kristin Roulund Rypefjord K23-34 31:03.0 7:19.0
9 Victoria M Haugen Risvaag Hammerfest K35-39 33:14.0 9:30.0
10 Mona Vaseli 9610 Rypefjord K35-39 35:06.0 11:22.0
11 Katrine Næss Hammerfest K23-34 37:30.0 13:46.0
12 Linda Løveid Rypefjord K50-54 41:55.0 18:11.0

Om løpet

Program

15:00 | Start barneløp.
15:30 | Start 10k og 5k.
17:00 | Start Bedriftsstafett – 4 etapper. Kun bedriftslag.
18:00 | Afterrun på Slakteriet – Kom som du er.
19:00 | Premieutdeling på Slakteriet.

Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb og Hammerfest skiklubb går sammen og arrangerer det nye løpet.

Dato for løpet er satt til 30. september og arrangementet vil foregå i Hammerfest sentrum.

Den tradisjonsrike Hammerfestmila er tilbake i ny drakt og ny trase gjennom et samarbeid mellom Kvalsund Arctic Runners Løpeklubb og Hammerfest skiklubb.

Velg mellom 10k, 5k eller bedriftstafett hvor bedrifter eller vennegjenger kan ha det gøy sammen. Det blir også barneløp med gratis påmelding.

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater