Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Hopen 2024 – Gampen

Lignende saker

Startlister og resultater for Hopen som er en del av Gampen 2024 som arrangeres gjennom vår, sommer og høst i området rundt Bodø.

Publisert 17. april 2024 i Resultater

Hopen 2024

Første løp i Gampen 2024

Dato

17. april

Distanse

4,1 km

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 50

1 Simon Haldorsen Oslo Menn 30-39 år 13:07.0 0:00.0
2 Erling Aalvik Bodø Bauta Løpeklubb Menn 30-39 år 13:25.0 0:18.0
3 Theodor Botten Tverlandet Gutter 18-19 år 13:37.0 0:30.0
4 Erling Eggesvik Nordfjorden IL Menn 30-39 år 13:43.0 0:36.0
5 Sigbjørn Bøtun Modig IL Menn 30-39 år 13:45.0 0:38.0
6 Fredrik Kristiansen Nordstranda IL Menn 20-29 år 13:48.0 0:41.0
7 Kenneth Rise Tverlandet Menn 30-39 år 13:53.0 0:46.0
8 Thor Kvam Fauske Menn 30-39 år 14:00.0 0:53.0
8 Håvard Veisetaune Tverlandet IL Gutter 16-17 år 14:00.0 0:53.0
10 Frank Christoffersen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 14:06.0 0:59.0
11 Emil Bentsen Idrettslaget Vinger Gutter 14 år 14:09.0 1:02.0
12 Sigve Høyen Wærstad Acea Properties Menn 30-39 år 14:23.0 1:16.0
13 Joakim Thomassen DNB Menn 20-29 år 14:25.0 1:18.0
14 Erik Østvik Hopen Løpeklubb Gutter 18-19 år 14:27.0 1:20.0
15 Truls Follesø Bodø Bauta Menn 30-39 år 14:30.0 1:23.0
16 Benjamin Frantzen Nordvik AS Menn 30-39 år 14:38.0 1:31.0
17 Emil Oliver Hanssen Erdahl Bodø Bauta Løpeklubb Menn 20-29 år 14:43.0 1:36.0
18 Sigurd Bertnes Råheim Innstranda Langrenn Gutter 16-17 år 14:48.0 1:41.0
19 Lars Inge Velle Stømsnes Valnesfjord Menn 40 – 49 år 14:49.0 1:42.0
20 Ivan Kvam Fauske Menn 30-39 år 15:15.0 2:08.0
21 Martin Aunmo PwC Menn 30-39 år 15:30.0 2:23.0
22 Aleksander Mathisen Bodø Menn 30-39 år 15:31.0 2:24.0
23 Aleksander Holand Bodø Bauta Løpeklubb Menn 40 – 49 år 15:32.0 2:25.0
24 Pål-Jørgen Henriksen Bodø CK Menn 40 – 49 år 15:34.0 2:27.0
25 Bjørn Vonheim Rindal Menn 60-69 år 15:40.0 2:33.0
26 Erling H. Eiterjord Innstranda IL Langrenn Menn 50-59 år 15:41.0 2:34.0
27 Gard Rostad Rostad Transport AS Menn 30-39 år 15:43.0 2:36.0
28 Odd Magnus Hoff Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 15:46.0 2:39.0
29 Eirik Vikran Bodø Menn 20-29 år 15:48.0 2:41.0
30 Bjarke Andersen-Sijtsma NRK – YR Menn 40 – 49 år 15:49.0 2:42.0
30 Olav Wendel Bodø Bauta Menn 30-39 år 15:49.0 2:42.0
32 Kristoffer Haldorsen Widerøe BIL Menn 20-29 år 15:50.0 2:43.0
32 Thomas Normo Normo Byggservice AS Menn 30-39 år 15:50.0 2:43.0
34 Petter Eliassen Bodø Menn 30-39 år 15:52.0 2:45.0
34 Tommy Wårheim Seim Acea Properties Menn 50-59 år 15:52.0 2:45.0
36 Lars Fredrik Martinussen Bodø Bauta Menn 40 – 49 år 16:02.0 2:55.0
37 Simen Elvestrand Bodø Bauta Menn 30-39 år 16:03.0 2:56.0
37 Lars Espolin Johnson Team Pøbel Menn 30-39 år 16:03.0 2:56.0
37 Vebjørn Lund Rykkinn Menn 20-29 år 16:03.0 2:56.0
40 Aage Krekling Bodø Menn 30-39 år 16:06.0 2:59.0
41 Idar Andreassen Team Ludviksen/Cargonet Menn 60-69 år 16:11.0 3:04.0
41 Andreas Østvik Hopen Løpeklubb Menn 40 – 49 år 16:11.0 3:04.0
43 Ørjan Eilertsen Bodø Bauta Løpeklubb Menn 50-59 år 16:15.0 3:08.0
44 Adrian Valla Bodø Menn 30-39 år 16:17.0 3:10.0
45 Øyvind Eiterjord Lyse Aktiv Menn 40 – 49 år 16:26.0 3:19.0
46 Øystein Torgersen Sortland il Menn 30-39 år 16:28.0 3:21.0
47 Robert Helskog Bodø Energi Menn 30-39 år 16:44.0 3:37.0
48 Didrik Pedersen Team Pøbel Menn 20-29 år 16:48.0 3:41.0
49 Timothy John Tare Aprieto Bodø Menn 30-39 år 16:57.0 3:50.0
50 Kay Ove Kjerpeseth Bodø Menn 40 – 49 år 16:58.0 3:51.0

Kvinner, topp 50

1 Frida Volden Poweroffice AS Kvinner 30-39 år 16:12.0 0:00.0
2 Gerd-Elin Øien Eggesvik Nordkyn IL Kvinner 50-59 år 16:16.0 0:04.0
3 Kristine Vevik Stabil Kvinner 40-49 år 16:38.0 0:26.0
4 Synne Saltermark Team Pøbel Kvinner 30-39 år 17:25.0 1:13.0
5 Siri Uteng Hansen Stridor Nord Kvinner 40-49 år 17:30.0 1:18.0
6 Cecilia Richter Bodø Kvinner 40-49 år 17:41.0 1:29.0
7 Veronica Hermansen Tverlandet Kvinner 40-49 år 17:46.0 1:34.0
8 Hanne Bertnes Råheim Bodø Bauta Kvinner 40-49 år 17:50.0 1:38.0
9 Sølvi Kristiansen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 17:53.0 1:41.0
10 Terhi Holster Bodø Kvinner 50-59 år 18:04.0 1:52.0
11 Mona Ågnes Bodø Cykleklubb-Triatlon Kvinner 60-69 år 18:17.0 2:05.0
12 Anette Larsen Nordlandssykehuset Kvinner 30-39 år 18:20.0 2:08.0
13 Maja Svendsgam Olsen Bodø Kvinner 20-29 år 18:28.0 2:16.0
14 Marthe Storhaug Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 18:38.0 2:26.0
15 Anne-Grethe Fygle Hansen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 18:41.0 2:29.0
16 Line Brekkan Bodø Kvinner 30-39 år 18:46.0 2:34.0
17 Stine-Kathrin Strømholt Bodø Kvinner 30-39 år 18:48.0 2:36.0
18 Marit Barosen Bodø Bauta Kvinner 50-59 år 18:49.0 2:37.0
19 Stine Kristoffersen Økoråd Salten AS Kvinner 40-49 år 18:51.0 2:39.0
20 Pernille Carstens Bodø Kvinner 30-39 år 18:53.0 2:41.0
21 Sigrid Vigdisdatter Berg Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 19:07.0 2:55.0
22 Karen Fagervik Omnes Bodø Kvinner 30-39 år 19:10.0 2:58.0
23 Torunn Nordstrand MG Arkitekter Kvinner 30-39 år 19:13.0 3:01.0
24 Christel Elvestad Politiets Utlendingsenhet Kvinner 50-59 år 19:18.0 3:06.0
25 Toril Holmen Lassemo Bodø Kvinner 40-49 år 19:20.0 3:08.0
26 Marianne Hildal Bodø CK Kvinner 40-49 år 19:34.0 3:22.0
27 Ingrid Bredesen Hangaas Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 19:35.0 3:23.0
28 Rakel Alitte Solli Bodø Kvinner 30-39 år 19:37.0 3:25.0
29 Elisabeth Didriksen Bodø Kvinner 40-49 år 19:43.0 3:31.0
29 Kjersti Flasnes Pøbel Kvinner 50-59 år 19:43.0 3:31.0
31 Rachel Salvesen Bodø Kvinner 40-49 år 19:47.0 3:35.0
32 Ida Martinussen Bodø Kvinner 40-49 år 19:55.0 3:43.0
33 Elisabeth Øverås Kafeløperne Kvinner 60-69 år 19:57.0 3:45.0
34 Cathrine Moe Bodø Kvinner 40-49 år 19:58.0 3:46.0
34 Kristin Tennes B&Oi Kvinner 50-59 år 19:58.0 3:46.0
36 Merethe Granum Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 50-59 år 20:01.0 3:49.0
37 Hedda Labugt Angell Hedda Labugt Angell Kvinner 30-39 år 20:05.0 3:53.0
38 Kathrine Meyer Andreassen Team CC Kvinner 40-49 år 20:07.0 3:55.0
39 Marianne Løkkebakken Bodø Kvinner 50-59 år 20:09.0 3:57.0
40 Janne Våtvik Bodø Bauta Kvinner 30-39 år 20:11.0 3:59.0
41 Anne Grethe Meisler Bodø Kvinner 50-59 år 20:23.0 4:11.0
42 Marthe B. Eggesvik Bodø Kvinner 40-49 år 20:31.0 4:19.0
43 Kristina Lindstrøm Bodø Kvinner 50-59 år 20:33.0 4:21.0
44 Siri Olsen Bodø Kvinner 30-39 år 20:35.0 4:23.0
45 Jill-Torun Mortensen Bodø Bauta Løpeklubb Kvinner 40-49 år 20:38.0 4:26.0
46 Lena Rønhaug Team Smart Kvinner 50-59 år 20:40.0 4:28.0
47 Benedicte Løksti Saltens Gruppen Kvinner 40-49 år 20:44.0 4:32.0
48 Guro Stødle Nord Universitet B.I.L Kvinner 30-39 år 20:46.0 4:34.0
49 Tone-Lise Fische Kafeløperne Kvinner 50-59 år 20:55.0 4:43.0
50 Madeleine Leitvoll Lindskog Poweroffice AS Kvinner 30-39 år 21:01.0 4:49.0

Alle resultater i Gampen 2024

Om løpet

Flere resultater

Alle resultater