Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Hydro Rundt 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Hydro Rundt som arrangeres torsdag 11. mai 2023.

Publisert 11. mai 2023 i Resultater

Hydro Rundt 2023

45. utgave

Dato

11. mai

Sted

Karmøy – Rogaland

Distanse

5 km

Startlister

Resultater

Komplett liste (Excel-fil)

Topp 50 menn

1 Morten Gjendem Haugesund IL 14:46.0 0:00.0
2 Kristoffer Nordhus Haugesund Idrettslag 15:44.0 0:58.0
3 Haakon Vaaga Fysioterapeutene Haugesund 15:45.0 0:59.0
4 Sander A Deilkås Il Sand 15:54.0 1:08.0
5 Thomas Finshus Førresfjorden 16:30.0 1:44.0
6 Nils Haktor Bua Spirit Friidrett 16:40.0 1:54.0
7 Niklas Rasmussen Haugesund 16:57.0 2:11.0
8 Glenn Solvang Åsebøen Løpegruppe 17:25.0 2:39.0
9 Stian Moldestad Helgesen Karmøy Løpeklubb 17:41.0 2:55.0
10 Endre Snørteland BFG Bergen Løpeklubb 17:49.0 3:03.0
11 Alexander Skree Thfc 17:53.0 3:07.0
12 Ingvar Karlsen Krimskrams 18:07.0 3:21.0
13 Espen Sunde PwC 18:15.0 3:29.0
14 Mads Østreng Veland Aibel 18:22.0 3:36.0
15 Erlend Skeisvoll Åsebøen Løpegruppe 18:27.0 3:41.0
16 Arnstein Tyse Hansen Vlg/Klk 18:32.0 3:46.0
17 Torvald Bjørhovde Karmsund 18:33.0 3:47.0
18 Lars Martin Dybdahl Førresfjorden 18:34.0 3:48.0
19 Torodd Nilsen Sveio 18:36.0 3:50.0
20 Morten Stiansen Haugeland BFG Bergen Løpeklubb 18:38.0 3:52.0
21 Peter Støvne Oslo 18:41.0 3:55.0
22 Dag Eirik Einarsen Åkrehamn 18:52.0 4:06.0
23 Henrik Sætre Andersen 18:54.0 4:08.0
24 Torbjørn Nervik Advokatene Lea, Haavik, Helland & Falkeid 18:56.0 4:10.0
25 Karl Erik Handeland Sauda il 19:02.0 4:16.0
26 Øystein Høines Larsen Karmøy Løpeklubb 19:09.0 4:23.0
27 Kenneth Blom Husnes 19:10.0 4:24.0
28 Ernst William Rusnes Haugesund 19:16.0 4:30.0
29 Martin Dahl Stålbyggeren 19:17.0 4:31.0
30 Thomas Lampe Haugesund 19:21.0 4:35.0
31 Lars Ove Hole Torvastad 19:23.0 4:37.0
32 Jon Sletteskog Haugesund Triatlonklubb 19:26.0 4:40.0
33 Ken Saga Stol 19:34.0 4:48.0
34 Øyvind Aksland Stegaberg 19:37.0 4:51.0
35 Bjarte Alne Equinor BIL Kårstø 19:39.0 4:53.0
36 Elias Schultz Haugesund 19:43.0 4:57.0
37 Hans Jacob Sausjord Haugesund 19:44.0 4:58.0
38 Oddgeir Steinnes Team Speira 19:49.0 5:03.0
39 Øyvind Brandtzæg Haugesund 19:51.0 5:05.0
40 Kjetil Dagsland Skjold 19:53.0 5:07.0
41 Ivar Ersland Haugesund 19:56.0 5:10.0
42 Jan Rune Nuland Team Sportsmanden 20:01.0 5:15.0
43 Bent R Mikalsen Torvastad 20:05.0 5:19.0
44 Mathias Lande The Basic Shop 20:06.0 5:20.0
45 Gracjan Panasiuk Kopervik 20:08.0 5:22.0
46 Aslak Øie Brinkbo Stavanger 20:09.0 5:23.0
47 Sigmund Clausen Haugesund 20:13.0 5:27.0
48 Kenneth Johansen Torvastad 20:18.0 5:32.0
49 Arve Eliassen Haugesund 20:26.0 5:40.0
50 Kjell Oscar Aanensen Simonsen Karmsund Servicebase 20:37.0 5:51.0

Topp 50 kvinner

1 Kristin Elisebeth Hagen HIL 20:24.0 0:00.0
2 Marita Grundberg Pedersen Karmsund 20:25.0 0:01.0
3 Karen Hallingstad Haugesund 20:42.0 0:18.0
4 Astrid Lothe Hydro 20:47.0 0:23.0
5 Hildegunn Håland Trio 20:49.0 0:25.0
6 Stine Lund Åkrehamn 20:50.0 0:26.0
7 Ina Isotalo Karmsund 20:55.0 0:31.0
8 Stine Østbø Haugesund 21:00.0 0:36.0
9 Hanne Steinstø Håvik 21:09.0 0:45.0
10 Elisabeth Harris-Christensen Haugesund 21:11.0 0:47.0
11 Trude Sundsteigen Trio 21:20.0 0:56.0
12 Camilla Tjelle Waage Stegaberg IL 21:37.0 1:13.0
13 jelena heringa Haugesund 21:45.0 1:21.0
14 Ida Gabrielsen Haugesund 21:56.0 1:32.0
15 Anna Feed Haugesund Triatlon Klubb 21:58.0 1:34.0
16 Marie Therese Wulst Haugesund 22:02.0 1:38.0
17 Linn Turid Kristoffersen Åkrehamn 22:22.0 1:58.0
18 Lara Sofie Wulst Haugesund Triatlon Klubb 22:26.0 2:02.0
19 Ida Fagerland Åkrehamn 22:32.0 2:08.0
20 Selma Lønning Clausen Haugesund 23:05.0 2:41.0
21 Heidi Rønnevik Yven Kopervik 23:27.0 3:03.0
22 Inger Johanne Klokset Haugesund IL Friidrett 23:32.0 3:08.0
23 Erika Jursaite Etne 23:44.0 3:20.0
24 Andrea Kvilhaug Haugesund 23:45.0 3:21.0
24 Turid Kvilhaug Åkrehamn 23:45.0 3:21.0
26 Susanne Wigene Haugesund IL 23:47.0 3:23.0
27 Ingrid Lothe Åkrehamn 23:55.0 3:31.0
28 Eliann Mannes Åkrehamn 23:57.0 3:33.0
29 Marie Aanensen Karmsund Servicebase 23:58.0 3:34.0
30 Louise Handeland Haugesund 24:05.0 3:41.0
31 Torunn Årthun Dahlseng 24:09.0 3:45.0
32 Mona Tyssøy Karmsund 24:16.0 3:52.0
33 Marit Einarsen SK Vedavåg Karmøy 24:35.0 4:11.0
34 Astrid Skiftestad Sveio 24:47.0 4:23.0
35 Linnea Pawells Nordbø Sandve 24:51.0 4:27.0
36 Jeanette Johnsen Schultz Haugesund 25:14.0 4:50.0
37 Camilla Solberg Håvik 26:17.0 5:53.0
38 Sara Tjøsvoll Åkrehamn 26:24.0 6:00.0
39 Mathilde Hemminghyth Haugesund 26:29.0 6:05.0
40 Miranda Hagalangåker Team Speira 26:53.0 6:29.0
41 Anja Clausen Haugesund 27:10.0 6:46.0
42 Ingvill Haugsdal Gasnor/Haugesund Triatlon Klubb 27:11.0 6:47.0
43 Torunn Steinsland Karmsund 27:17.0 6:53.0
44 Alise Øglænd Kvalavåg 27:18.0 6:54.0
45 Hilde Håland Kopervik 27:22.0 6:58.0
46 Marie Karlsen Tangen Åkrehamn 27:27.0 7:03.0
47 Renate Øiestad Deepocean 27:30.0 7:06.0
48 Kari Rafdal Haugesund Triatlonklubb 27:43.0 7:19.0
48 Anne Tofte Røyksund 27:43.0 7:19.0
50 Reidun Jonhaugen Torvastad 27:44.0 7:20.0

Om Hydro Rundt

Hydro Rundt blir i år arrangert for 45. gang. Hydro Rundt er et mosjonsløp
uten klasseinndeling. Løypa er 5,0 km, lettløpt og går rundt Hydro Karmøy’s fabrikkområde, vekselvis på grus og asfalt. Ifjor var ca 1500 løpere påmeldt.
Det er lov å gå, og det er ingen maksimaltid. Hund ikke tillatt.

Ifjor var ca 1500 løpere påmeldt. Det er lov å gå, det er ingen maksimaltid.
Hund ikke tillatt.

Et flott Hadelandsglass til alle deltakere !!!!
Det vil også bli delt ut premier til de som har deltatt 10, 15, 20 og 25 ganger.

Flere resultater

Hydro Rundt Hydro Rundt  Hydro Rundt  Hydro Rundt 

Alle resultater