Sport på TV | Fotball EM | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Kjølen Hematt 2024

Lignende saker

Startlister, resultater og annen infomasjon for Kjølen Hematt som arrangeres lørdag 24. februar 2024.

Publisert 24. februar 2024 i Resultater

Kjølen Hematt 2024

44. utgave

Dato

Lørdag 24. februar

Sted

Skeikampen til Follebu – Innlandet

26 km klassisk

Startlister

Resultater

Menn

1 Magnus Bleken Rudsbygd IL M36-40 01:09:18 00:00
2 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF M31-35 01:09:42 00:24
3 Martin Bjerke Follebu SK M19-20 01:10:01 00:43
4 Kjetil Tyrom Follebu SK M26-30 01:12:10 02:52
5 Jens-Ulrik Ruus Qvale Milslukern/Oslo Kajakklubb M19-20 01:13:55 04:37
5 Mathias Wilberg Oslo M21-25 01:13:55 04:37
7 OLE-JACOB FØLLING Røa Allianseidrettslag M46-50 01:13:56 04:38
8 Bernt Tennstrand Mesnali Skilag M51-55 01:16:17 06:59
9 Kjell Husom Ringebu/Fåvang Skiklubb M36-40 01:17:43 08:25
10 Thorstein Molle Spydeberg IL M36-40 01:20:29 11:11
11 Arvid Grønvoll Årvoll IL / Team Årvoll M46-50 01:23:00 13:42
12 Jakob Drage Roti Røa IL M26-30 01:23:25 14:07
13 Trond Buhaug Sparebank1 Østlandet/Øti M61-65 01:23:57 14:39
14 Oddvar Nygaard Hansen Lillehammer M46-50 01:24:31 15:13
15 Erik Pedersen Lillehammer M31-35 01:24:46 15:28
16 Håkon Solberg Østre Gausdal M36-40 01:25:14 15:56
17 Jacob Følling Røa Allianseidrettslag M14 01:25:39 16:21
18 Ole Øyhaugen Vestringen IL M21-25 01:26:29 17:11
19 Dennis Jakobsen Rustad IL M61-65 01:27:42 18:24
20 Lars Erik Thorkildsen Gausdal Skilag M41-45 01:28:41 19:23
21 Kjetil Molund Lommedalens IL / Lommedalen IL M51-55 01:29:20 20:02
22 Tor-Erling Nygaard Senja ski M46-50 01:30:01 20:43
23 Tommy Steinslien Lrbv M31-35 01:31:19 22:01
24 Tobias Drage Roti Røa IL M26-30 01:32:33 23:15
25 Eivind Holen Buhaug Tretten Skiskytterlag M36-40 01:32:45 23:27
26 Håkon Aulstad Vestre Gausdal M41-45 01:33:11 23:53
27 Peder Avlund Oslo M51-55 01:33:48 24:30:00
28 Kjetil Hagen Lillehammer Stillasutleie M31-35 01:33:50 24:32:00
29 Jon Andreas Krogsveen Fåvang M71-75 01:34:08 24:50:00
30 Tor Egil Sand Røa Allianseidrettslag / Telenor BIL M56-60 01:34:52 25:34:00
31 Arne Mikkelsen Ntnu-Bil M71-75 01:38:32 29:14:00
32 Jarle Pettersen Ramirent M61-65 01:39:08 29:50:00
33 Rune Dagsgard View Maritime M31-35 01:39:35 30:17:00
34 Torgrim Haslehaslestad Mjøsski M16 01:39:53 30:35:00
35 Kjetil Fauske Hagemoen Østre Gausdal M41-45 01:39:59 30:41:00
36 Rune Otterdal Hornindal M66-70 01:42:33 33:15:00
37 Magnus Fjærli Son Idrettsforening M16 01:45:21 36:03:00
38 Gustav Fossli Team Fossli M17 01:51:27 42:09:00
39 Stein Gunnar Bergslien Fåberg M41-45 01:52:02 42:44:00
40 Vegard Fjærli Son Idrettsforening M51-55 01:55:57 46:39:00
41 Torbjørn Sveen Ringebu M51-55 01:58:19 49:01:00
42 Erik Hjelmstad Østre Gausdal M31-35 02:00:11 50:53:00
43 Arne Teilgård Nedre Romerike Flyklubb M56-60 02:04:17 54:59:00
44 Tom Arild Gulbrandsen Oslo M61-65 02:06:34 57:16:00
45 Petter Breigutu Lesja IL M51-55 02:08:05 58:47:00

Kvinner

1 Torunn Drage Roti Røa IL K56-60 01:33:29 00:00
2 Bjørg Skogli Harestua K51-55 01:35:11 01:42
3 Chantal Følling Røa IL K41-45 01:37:46 04:17
4 Sissel Nordal Fliflet Follebu Skiklubb K36-40 01:44:07 10:38
5 Ida Holen Østre Gausdal K26-30 01:44:26 10:57
6 Unni Nustad ØTI K61-65 01:50:19 16:50
7 Alise Lindløv Sand Oslo K17 02:04:01 30:32:00
8 Marie Faller Kvarud Røa Allianseidrettslag K17 02:22:36 49:07:00

Om rennet

Velkommen til årets hyggeligste turrenn FOR ALLE!
Kjølen hematt arrangeres lørdag 24. februar i klassisk stil med start fra Skitorget på Skeikampen(lang løype) og Ingridskogen(kort alternativ) kl. 11.00.

Løypa går i et ganske lett terreng, og begge løype-alternativene passer for skiløpere i alle aldre – kort og godt et turrenn for hele familien.
Påmelding innen 21.02. gir forhåndspris på startkontingent.
Buss fra Follebu skole til start på Skei kl. 09.00. Etter målgang, buss fra Follebu til Skei kl.14.30 og 15.30.

Hjemmeside

Værvarsel

Resultater 2023

Resultater 2022

Kjølen Hematt 2022

Resultater menn:

1. Peter Soleng Skinstad M31 Vind IL/Team Coop 1:03:29. (0:00)

2. Simen Engebretsen Nordli M31 Vang Skil.f./Team Næringsb. 1:03:30 (+0:01)

3. Magnus Bleken M31 Rudsbygd IL/Team Norsk Gran 1:05:29 (+2:00)

Resultater kvinner:

1.Ingrid Paulsrud K26 Gausdal 1:29:39 (0:00)

2. Siri Stensgård K26 Lillehammer Skiklub 1:38:59 (+9:20)

3. Stine Thallaug Dalane K46 Gausdal Skilag 1:39:49 (+9:33)

Tidligere vinnere


Flere resultater

Alle resultater