Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Kjoseløpet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Kjoseløpet som arrangeres torsdag 9. mai 2024.

Publisert 9. mai 2024 i Resultater

Kjoseløpet 2024

38. utgave

Dato

9. mai

Sted

Omsland, Kjose – Trøndelag


Distanse

6,5 km grusvei/traktorvei

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Axel Dabe IL Runar / Larvik Ski M16-29 20:09 00:00
2 Martin Brekke Maratonkameratene M30-39 21:03 00:54
3 Magnus Reppesgård Larvik M16-29 22:10 02:01
4 Krister SAASTAD Sandefjord M16-29 22:21 02:12
5 Nicholas Torvund If Ørn/Team Grenland ski M16-29 22:28 02:19
6 Christian Torvund If Ørn/Team Grenland ski M16-29 22:49 02:40
7 Magnus Therkelsen HLK M30-39 23:01 02:52
8 Kjetil Sørum Stavern Sport M40-49 23:07 02:58
9 Sindre Holt Hedrum Olag M16-29 23:28 03:19
10 Henrik Instebø Stavern M30-39 24:03:00 03:54
11 Per-Gunnar Mustad Langesund tri M50-59 24:16:00 04:07
12 Marius Lie Sørensen Larvik ski M13-15 24:43:00 04:34
13 Tor Einar Hansen Sandefjord Løpeklubb Dammen1182 M50-59 25:02:00 04:53
14 Øyvind Grønningen ÅL M30-39 25:09:00 05:00
15 Pål Winberg Stathelle og Omegn IL / Langesund Tri M50-59 25:26:00 05:17
16 Per Kristian Saastad Sandefjord M50-59 25:32:00 05:23
17 Hans Edward Lahus Skarphedin, Idrettslaget M13-15 26:01:00 05:52
18 Petter Saga Kjose IL M40-49 26:08:00 05:59
19 Stein Erik Breivikås Fasanveien 4 M40-49 26:10:00 06:01
20 Stener Andreas Omland Sørum Stavern Sport M16-29 26:19:00 06:10
21 Kenneth Rekvik Gjerpen Idrettsforening / Konstant_Dårlig_Form M40-49 26:27:00 06:18
22 Christian Wright Thomassen Heistad Løpeklubb M30-39 26:48:00 06:39
23 Erik Østerholt Sandefjord Turn & Idrettsforening M50-59 26:54:00 06:45
24 Gylve Setlo Sandefjord Turn & Idrettsforening / Sandefjord Løpeklubb Dammen 1182 M50-59 27:12:00 07:03
25 Jan Martin Rolfsen MILTON Larvik Sportsklubb M40-49 27:24:00 07:15
26 Ingar Jozefowicz Larvik M40-49 27:49:00 07:40
27 Leon Werner Tvedt Larvik M16-29 27:52:00 07:43
28 Håkon Breien Arvesen Dammen 1182 – Arvesen Eiendom M50-59 27:57:00 07:48
29 Stig Jaran Voje Gjerpen IF M50-59 27:59:00 07:50
30 Petter Teigen Reppesgård Stag M13-15 28:10:00 08:01
31 Kristian Arvesen Arvesen Eiendom AS M16-29 28:11:00 08:02
32 Trond Grini Gjerpen Idrettsforening / Gjerpen M40-49 28:13:00 08:04
33 Tor Isak Gulseth ABB M50-59 28:17:00 08:08
34 Geir Strøm Strøm Sivertsen AS M50-59 28:20:00 08:11
35 Tom Kristensen Kjose IL M50-59 28:24:00 08:15
36 Christer Lund Jensen RG Fjellsikring AS M30-39 28:27:00 08:18
37 Knut Ole Hol Tjodalyng M40-49 28:33:00 08:24
38 Christian Wilbers Team Wilbers-Tvedten M40-49 28:36:00 08:27
39 Tomas Kristensen Nordre Aker Turnforening M40-49 28:43:00 08:34
40 Øystein Stokvik Malme Nærsnes Løpeklubb / Jotun BIL M30-39 28:59:00 08:50
41 Ronny Halvorstad Kodal IL – Friidrett / Dammen 1182 M30-39 29:11:00 09:02
42 Eirik Løvgaard Ullensaker/Kisa IL M40-49 29:12:00 09:03
43 Tollef Eliassen Veidekke BIL M40-49 29:14:00 09:05
44 Per-Kåre Sortevik Gjerpen Idrettsforening / Team Bessefar M50-59 29:22:00 09:13
45 Stig Halvorsen Stavern M30-39 29:29:00 09:20
46 Sindre Løvgaard Lier M40-49 29:30:00 09:21
47 Sebastian Rekvik Grenland Sykleklubb M16-29 29:35:00 09:26
48 Sigurd Johansen Stag M30-39 29:47:00 09:38
49 Fredrik Ulvær Andersen Stag M13-15 29:52:00 09:43
50 Ingar Heier Moltemyr Idrettslag M40-49 29:53:00 09:44

Kvinner

1 Ine Bjaadal Winberg Langesund Tri / Grenland Ski K16-29 26:35:00 00:00
2 Mia Martine Mustad Langesund Tri/Grenland ski K16-29 26:47:00 00:12
3 Marie Vingereid Gulset/Grenland Ski K16-29 28:59:00 02:24
4 Camilla Høeg Halsen IF K30-39 29:10:00 02:35
5 Marlen Wallestad Vear Runners K30-39 29:16:00 02:41
6 Michelle Greenfield Kranringen K40-49 29:20:00 02:45
7 Karen Marie Løwe Rykkinn K50-59 29:36:00 03:01
8 Sol Angelica Torvund If Ørn/Grenland ski K13-15 30:10:00 03:35
9 Pernille Løwe Rykkinn K16-29 30:19:00 03:44
10 Guro Skjeggerud Northern Runners K50-59 30:40:00 04:05
11 Marianne Halvorsen Stavern K30-39 31:13:00 04:38
12 Stine Bjørnø Svensen Larvik K16-29 31:24:00 04:49
13 Hege Bjørnø Svensen Kjose il K50-59 31:25:00 04:50
14 Ellen Sofie Wittussen Dype Skoger K50-59 31:43:00 05:08
15 Isabella Grøtterød Avreisen Eiendom AS K16-29 31:58:00 05:23
16 Marie Lunde Larvik K16-29 32:23:00 05:48
17 Veronika Settendal Lunde K30-39 32:38:00 06:03
18 Kine Kleveland Levanger K16-29 33:25:00 06:50
19 Stine Iversen Larvik K30-39 33:27:00 06:52
20 Helen Nilsen Sandefjord K40-49 33:36:00 07:01
21 Heidi Mari Jensen Larvik K50-59 35:39:00 09:04
22 Cecilie Nøstvold Vear IF K30-39 35:49:00 09:14
23 Ana Zagar Nes Larvik OK K13-15 35:55:00 09:20
24 Tone Åker Oslo K50-59 37:29:00 10:54
25 Thrine Måbø Stathelle K50-59 37:36:00 11:01
26 Thea Morin Melås Nordbjørn IL K30-39 39:06:00 12:31
27 Kristine Bergene Larvik K16-29 39:14:00 12:39
28 Ingrid Næss Kjoseil K16-29 40:12:00 13:37
29 Annikken Høeg Larvik K16-29 40:52:00 14:17
30 Anne Magnhild Sundet Lundhs K40-49 40:54:00 14:19
31 Solveig Kroken Larvik Kommune BIL K60-69 40:57:00 14:22
32 Kine Gokstad Tjodalyng K40-49 40:59:00 14:24
33 Linn Jeanette Øystese Larvik K30-39 42:10:00 15:35
34 Jani Barfod Larvik K30-39 42:14:00 15:39
35 Anne Høeg Larvik K60-69 42:18:00 15:43
36 Grethe Bergene Larvik Kommune K60-69 44:25:00 17:50
37 Amalie Svensen Larvik K16-29 47:52:00 21:17
38 Lena Sletvold Vear K16-29 48:04:00 21:29
39 Synne Wangen Larvik K30-39 48:33:00 21:58
40 Annette Praem Larvik K50-59 48:42:00 22:07

Om Kjoseløpet

Kjoseløpet arrangeres for 38.gang den 9.mai i Kjose
Barneløype ca 2km—start kl 14:15
Hovedløp ca 6,5km—start kl 15:00
Løpet arrangeres på Omsland i Kjose. Start og målgang ved Kjoseveien 885.
Lettløpt terreng i kulturlandskap, på grus og traktorveier
Til 2km løype kan barnevogn benyttes.

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater