Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Knarren Rundt 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Knarren Rundt 6. april 2023.

Publisert 28. mars 2024 i Resultater

Knarren Rundt 2024

Dato

28. mars

Sted

Fjågesund – Vestfold og Telemark

11,5 km

Startlister

Resultater

Place Bib Name First name Last name Team name Age Gender Time Difference
1 49 Runar Skaug Mathisen Runar Skaug Mathisen Vinje IL 31 Male 35:09.1
2 30 Thomas Ødegaarden Thomas Ødegaarden Team Eksjöhus 25 Male 35:33.1 +0:24.0
3 25 Henrik Dønnestad Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Elon Oslofjord 27 Male 38:04.2 +2:55.1
4 41 Halvor Kleiv Halvor Kleiv Vinje IL 20 Male 38:36.9 +3:27.8
5 21 Sondre Harstad Rinde Sondre Harstad Rinde Skarphedin 17 Male 39:00.0 +3:50.9
6 32 Thomas Blom Thomas Blom Imås IL, Ski 20 Male 40:40.6 +5:31.5
7 15 Hogne Findal Skar Hogne Findal Skar Sannidal Il 27 Male 40:41.6 +5:32.5
8 1 Tom Einar Rosland Tom Einar Rosland Tørn IL / Knarren Løypelag 39 Male 40:50.1 +5:41.0
9 29 Christian Torvund Christian Torvund If Ørn 16 Male 40:57.3 +5:48.2
10 43 Daniel Hetland Daniel Hetland Imås Ski 23 Male 40:59.2 +5:50.1
11 22 Per-Gunnar Mustad Per-Gunnar Mustad Langesund Tri 51 Male 41:13.4 +6:04.3
12 3 Espen Reiersdal Espen Reiersdal IL Tørn 39 Male 42:13.7 +7:04.6
13 20 Kjetil Kolstad Kjetil Kolstad Siljan Idrettslag 28 Male 43:41.8 +8:32.7
14 40 Marius Lid Marius Lid IL Skade 36 Male 44:12.2 +9:03.1
15 55 Håkon Lundvall Håkon Lundvall Froland IL 14 Male 44:50.9 +9:41.8
16 37 Mia Martine Mustad Mia Martine Mustad Stathelle Ski / Grenland Ski 15 Female 45:08.2 +9:59.1
17 34 Tuva Grasbekk Pedersen Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 17 Female 45:17.4 +10:08.3
18 39 Brita Cecilie Mustad Brita Cecilie Mustad Stathelle Ski / Grenland Ski 48 Female 45:28.2 +10:19.1
19 10 Marius Engeland Marius Engeland Vindbjart 33 Male 46:12.7 +11:03.6
20 6 Kristian Bronken Kristian Bronken IL Tørn 34 Male 46:19.7 +11:10.6
21 48 Jan Askland Jan Askland Kristiansand Løpeklubb 40 Male 47:29.6 +12:20.5
22 28 Eivind Lande Eivind Lande Magnor UL 54 Male 47:38.7 +12:29.6
23 35 Stig Pedersen Stig Pedersen Gjelleråsen IF Ski 54 Male 48:42.3 +13:33.2
24 38 Maren Cecilie Mustad Maren Cecilie Mustad Stathelle Ski / Grenland Ski 19 Female 48:43.7 +13:34.6
25 14 Sigmund Skar Sigmund Skar Naprapat Skien 59 Male 49:19.7 +14:10.6
26 16 John Alfred Høyesen John Alfred Høyesen Holt If 42 Male 49:20.9 +14:11.8
27 8 Ole Andreas Hamsun Rustad Ole Andreas Hamsun Rustad Team Nørholm 39 Male 49:30.3 +14:21.2
28 44 Henrik Selnes Henrik Selnes 37 Male 49:56.5 +14:47.4
29 27 Terje Johansen Terje Johansen Stathelle 61 Male 50:03.6 +14:54.5
30 31 Kristian Lia Kristian Lia Aktiv Veidrift AS 28 Male 50:29.8 +15:20.7
31 7 Magnus Ødegaarden Magnus Ødegaarden . 38 Male 50:39.1 +15:30.0
32 17 Espen Lunde Espen Lunde IL Skade 51 Male 50:54.1 +15:45.0
33 18 Gunnar Berge Gunnar Berge Rustad IL 59 Male 51:11.6 +16:02.5
34 19 Magnus Holm-Hagen Magnus Holm-Hagen 28 Male 51:56.0 +16:46.9
35 23 Anders Grøgaard Anders Grøgaard Fossum If 20 Male 52:04.5 +16:55.4
36 52 Henrik Høydal Henrik Høydal Team Høydal 33 Male 52:35.0 +17:25.9
37 53 Kenneth Øksnevad Høydal Kenneth Øksnevad Høydal Team Høydal 35 Male 53:48.7 +18:39.6
38 12 Rune Hagen Rune Hagen IL Tørn 57 Male 53:52.3 +18:43.2
39 42 Einar Odden Einar Odden Henseid IL 41 Male 54:02.7 +18:53.6
40 11 Jon Arne Hagen Jon Arne Hagen IL Tørn 13 Male 55:25.9 +20:16.8
41 26 Mari Lundvall Mari Lundvall Froland IL 21 Female 55:58.4 +20:49.3
42 13 Leif Markseth Leif Markseth Idun IL 66 Male 56:41.5 +21:32.4
43 45 Gjermund Gravir Gjermund Gravir Asker SK / Veritas Bedriftsidrett 56 Male 56:44.7 +21:35.6
44 24 Haakon Grøgaard Haakon Grøgaard Fossum If 61 Male 57:22.4 +22:13.3
45 9 Arne Brekka Arne Brekka Bamble IF 79 Male 58:08.3 +22:59.2
46 56 Per Kristian Lundvall Per Kristian Lundvall Froland IL 57 Male 1:01:36.6 +26:27.5
47 51 Cecilie Høydal Cecilie Høydal Team Høydal 28 Female 1:01:50.8 +26:41.7
48 47 Hilda Øfsthus Hilda Øfsthus Norconsult Bedriftsidrett 57 Female 1:02:06.4 +26:57.3
49 54 Einar Høydal Einar Høydal Team Høydal 63 Male 1:04:40.6 +29:31.5
50 50 Gunvor Holm Gunvor Holm Nordic Semiconductor 25 Female 1:06:10.7 +31:01.6
51 4 Elisabeth Rødø Elisabeth Rødø Jutul 64 Female 1:16:03.4 +40:54.3
52 36 Hans-Jacob Rødø Hans-Jacob Rødø Asker Triathlon Klubb 68 Male 1:16:03.9 +40:54.8

Om rennet

KNARREN RUNDT 2024 Arrangeres Skjærtorsdag, som i år er 28. mars. Fellesstart kl 13:00. Dette er et turrenn på 11,5 km, gjennom tre kommuner. Deltakeravgift er på kr 250,- ved forhåndspåmelding, og kr 300,- for etteranmeldte. Påmelding og betaling skjer på denne siden. Trenger du engangslisens, er denne på kr 63,- (13-25 år) og kr 205,- (26-69 år), og den MÅ betales i betalingsluka på heia på renndagen. Har du spørsmål, kontakt oss via Aia på mobilnummer 98440801 Vi ønsker dere velkommen til en flott dag

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Tidligere vinnere

2023 (139 / 34 akt.)
Mikael Gunnulfsen IF Ørn 31.45
Marthe Bjørnsgaard Lillehammer skiklubb 38.58
2022 (174 / 43 akt.)
Mikael Gunnulfsen IF Ørn 37.28
Marthe Bjørnsgaard Lillehammer skiklubb 43.42
2021 avlyst (covid 19)
2020 avlyst (covid 19)
2019 (280 / 80 akt.)
Runar Skaug Mathisen Vinje IL 31.11
Marthe Bjørnsgaard Lillehammer skiklubb 36.15
2018 (343 / 133 akt.)
Mikael Gunnulfsen IF ørn 28.52
Marthe Bjørnsgaard Lillehammer skiklubb 33.55
2017 (206 / 58 akt.)
Runar Skaug Mathisen Vinje IL 34.00
Marianne Hermansen Rein IL 40.19
2016 (324 / 123 akt.)
Runar Skaug Mathisen Vinje IL 27.33
Marianne Hermansen Rein IL 34.13
2015 (365 / 115 akt.)
Mikael Gunnulfsen Ørn IF 29.32
Marianne Hermansen Rein IL 36.57
2014 (205 / 90 akt.)
Petter Rinde Øverland Gran IL 31.58
Marianne Hermansen Rein IL 38.51
2013 (439 / 117 akt.)
Mikael Gunnulfsen IF Ørn 30.05
Pia Sofie Måbø Stathelle ski/ Team Grenland ski 38.31
2012 avlyst (snømangel)
2011 avlyst (snømangel)
2010 (395 / 98 akt.)
Anders Bødtker Bykle IL 32.28
Vibekke Skofterud Slitu IF 35.49
2009 (454 / 88 akt.)
Jens Arne Svartedal Xtra personell 33.16
Kari Henneseid Eie Drangedal IL 39.30
2008 (358 / 66 akt.)
Anders Aukland Oseberg 31.33
Kristine Svalastog Rein 42.06
2007 (266 / 37 akt.)
Bent Arve Bratås Fjågesund 36.11
Kirsten Vrålstad Aas Siljan 51.10
2006 (188 / 42 akt.)
Bent Arve Bratås Fjågesund 36.11
Kari Henneseid Eie Drangedal 41.56
2005 (290 / 38 akt.) alt.trase
Svein Olav Utistog Fossum 27.48
Kirsten Vrålstad Aas Siljan 36.12
2004 (220 / 28 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 41.09
Kirsten Vrålstad Aas Siljan 52.07
2003 (230 / 38 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 40.30
Kirsten Vrålstad Aas Siljan 50.39
2002 (288 / 49 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 38.10
Jekke Liby Gjerstad 43.30
2001 (273 / 48 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 33.07
Lene Tangen Kragerø 44.50
2000 avlyst (snømangel)
1999 (247 / 43 akt.)
Marius Eikeland Sannidal 37.00
Jekke Liby Gjerstad 45.29
1998 (141 / 20 akt.) alt.trase
Halvor Utistog Fossum 35.40
Jekke Liby Gjerstad 44.28
1997 (236 / 45 akt.)
Halvor Utistog Fossum 39.22
Jekk Liby Gjerstad 47.23
1996 (281 / 51 akt.)
Halvor Utistog Byrte 36.00
Heidi Lohne Tørn 48.45
1995 (250 / 32 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 40.04
Gunn Mariken Bjerva Sannidal 56.10
1994 (155 / 33 akt.)
Bent Arve Bratås Nissedal 36.44
Tonje Cathrine Eie Kragerø 42.59
1993 (212 / 48 akt.) alt.trase
Bent Arve Bratås Tørn 39.50
Tonje Cathrine Eie Kragerø 47.57
1992 avlyst (snømangel)
1991 (231 / 56 akt.)
Olav Songedal Vegårshei 38.00
Beate Fossen Sannidal 46.55
1990 avlyst (snømangel)
1989 (226 / 46 akt.) alt.trase
Bent Arve Bratås Tørn 37.39
Nina Røneid Kragerø 51.43
1988 (110 / 33 akt.)
Bent Arve Bratås Tørn 36.38
Nina Røneid Kragerø 45.05
1987 (301 / 56 akt.)
Bent Arve Bratås Tørn 37.17
Sissel Rosland Fjågesund 51.55
1986 (266 / 68 akt.)
Bjørn Rune Bergane Tørn 38.47
Eva Lundtveit Kroken 50.31
1985 (200 / 46 akt.)
Tor Håkon Holte Hokksund 32.08
Eva Lundtveit Kroken 50.09
1984 (250 / 74 akt.)
Geir Tore Hegland Sannidal 36.11
Eva Lundtveit Kroken 49.32
1983 (211 / 57 akt.)
Geir Tore Hegland Sannidal 37.13
Bjørg Rosland Fjågesund 1.00.38
1982 (252 / 39 akt.)
Audun Svartdal Seljord 36.40
Eva Lundtveit Kroken 47.22
1981 (? / 21 aktive)
Knut Asbjørn Bø Tørn 48.10
Bodil Rosland Fjågesund 1.13.52
1980 (200 / 30 akt.)
Einar Straume Drangedal 41.31
Bodil Rosland Fjågesund 54.21
1979 (160 / 20 akt.)
Knut Asbjørn Bø Tørn 50.49
Bodil Rosland Fjågesund 1.09.27

Flere resultater

Alle resultater