Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Kromgruvrennet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Kromgruvrennet 30. mars 2024.

Publisert 30. mars 2024 i Resultater

Kromgruvrennet 2024

Dato

30. mars

Sted

Hiterdal til Feragen – Trøndelag

23 km klassisk

Startlister

Resultater

Menn

1 Nils Dahlsten Lager 157 M21-35 1:01:47.0
2 Oskar Kardin Lager 157 M21-35 1:01:48.0
3 Haakon Holden Team Næringsbankenstoraenso M21-35 1:03:40.0
4 Jørgen Schjølberg Tynset IF M21-35 1:03:53.0
5 Håvard Kne Galåen Røros IL M21-35 1:03:59.0
6 Mattias Brørs Beitstad IL M21-35 1:07:15.0
7 Kristoffer By Vollset Ntnui M21-35 1:07:18.0
8 Peder Rygg Byåsen IL M17-20 1:07:56.0
9 Henrik Garmo Hov Byåsen IL M17-20 1:07:58.0
10 Halvor Kvennås Byåsen IL M17-20 1:07:59.0
11 Ola Garmo Hov Byåsen IL M17-20 1:08:03.0
12 Eirik Telebond Trondhjems Skiklub – Ski M21-35 1:09:12.0
13 Vegard Kjølhammer Fossum Elite M36-45 1:09:17.0
14 Henrik Kvennås Byåsen IL M21-35 1:10:37.0
15 Jørgen Storli Strindheim IL M17-20 1:11:34.0
16 Samuel Stig Tyvold Trondheim M21-35 1:11:36.0
17 Henrik Gullikstad Søre Ål IL M21-35 1:11:44.0
18 Per Martin Sandtrøen Tynset IF M36-45 1:11:57.0
19 Magnus Moholt Ålen IL M21-35 1:12:43.0
20 Magnar Ryttervoll Brekken IL M17-20 1:13:17.0
21 Even Moholt Ålen IL M21-35 1:14:15.0
22 Axel Slettan Nymoen Tynset IF M21-35 1:14:54.0
23 Thomas Moen Tynset/Team Bare rør M46-55 1:16:11.0
24 Øyvind Kvennås Byåsen IL M46-55 1:16:31.0
25 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim M17-20 1:17:08.0
26 Magnus Lande Byåsen IL M15-16 1:17:55.0
27 Martin Sagvik Viken Byåsen IL M15-16 1:18:03.0
28 Peder Einar Slind Oppdal IL M66-70 1:18:04.0
29 Morten Brørs Beitstad IL M46-55 1:18:38.0
30 Phillip Linfkvist-Fløtten Strindheim IL M17-20 1:19:04.0
31 Torleiv Yli Myre Hamar SK M46-55 1:19:18.0
32 Nikolai Fossum Byåsen IL M17-20 1:19:23.0
33 Sebastian Rød Feragen Tynset IF M21-35 1:19:33.0
34 Hans Røragen Bærum Vest Racing Team M46-55 1:20:04.0
35 Ola Morten Eidem Selbustrand IL M66-70 1:20:24.0
36 Jonas Solberg Røstum Røa il M15-16 1:20:38.0
37 Jon Ola Kjølhaug Alvdal M36-45 1:21:10.0
38 Sindre Bach Søraas M21-35 1:21:37.0
39 Jan Rune Gilde M61-65 1:21:49.0
40 Nils Helge Kirkbakk Tylldal IL M36-45 1:21:59.0
41 Ove Feragen Tynset IF M36-45 1:22:28.0
42 Lars Petter Engen Wxc/Nordea M36-45 1:22:35.0
43 Ronny Hansen GAN Bil M46-55 1:23:01.0
44 Sigurd Stubberud Soon CK M17-20 1:23:31.0
45 Ola Berget Skauga IL M66-70 1:24:18.0
46 Olav Andreas Remmen Trollelg M21-35 1:26:11.0
47 Markus Holden Røros M21-35 1:27:50.0
48 Steinar Fenes Røros IL M56-60 1:28:38.0
49 Nils Borgar Husby Stjørdals-Blink, IL M46-55 1:31:12.0
50 Emil Olsson Tynset IF M15-16 1:33:02.0
51 Jarle Thonstad Heimdal M71-75 1:33:22.0
52 Arve Lien Haugum M36-45 1:34:32.0
53 Jørgen Aune Byåsen IL M17-20 1:35:07.0

Kvinner

1 Marte Skaanes Strindheim IL K21-35 1:09:46.0
2 Kari Oeyre Slind Oppdal IL K21-35 1:14:24.0
3 Maria Sæther Verdenius Tolga IL K15-16 1:19:45.0
4 Andrea Sæter Verdenius Tolga IL K17-20 1:20:44.0
5 Martine Ranum Lehn Byåsen IL K21-35 1:28:46.0
6 Pernille Gullikstad Søre Ål IL K21-35 1:28:55.0
7 Madelen Løvoll Vikan Byåsen IL K17-20 1:29:09.0
8 Selma Solberg Husby Stjørdals-Blink, IL K17-20 1:29:47.0
9 Stina Johanne Sandberg Ntnui Langrenn K21-35 1:36:49.0
10 Maren Feragen Bergkameratene Ski K36-45 1:38:19.0
11 Tove I Gløtheim Ryttervoll Brekken IL K46-55 1:43:18.0
12 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF K15-16 1:56:27.0

Trim på tid

1 Martin Klevjer Karan med Varan 1:18:47.0 0:00.0
2 Eirik Høiby Ausland 1:23:11.0 4:24.0
3 Karl Hermann Rønning Strindheim IL 1:24:07.0 5:20.0
4 Erik Skagseth Ytrehus 1:24:18.0 5:31.0
5 Samul Lilleberg Suphellen 1:25:16.0 6:29.0
6 Kasper Kulsetås Uta Stugguglasa 1:29:07.0 10:20.0
7 Jo Inge Melien Hitterdal og Feragen IL 1:29:25.0 10:38.0
8 Katja Kulsetås Uta Stugguglasa 1:29:55.0 11:08.0
9 Lars Bensen Trønder-Lyn 1:30:18.0 11:31.0
10 Jørgen Sund Karan med Varan 1:30:21.0 11:34.0
11 Ove Falle Risan Hånesrabbens 2. lag 1:30:46.0 11:59.0
12 Martin Nytrø Trondheim Brannkorps Idrettslag 1:35:54.0 17:07.0
13 Peter Brandsvik Uta Stugguglasa 1:36:03.0 17:16.0
14 Erik Nilsson Trondhjems Skiklub 1:36:48.0 18:01.0
15 Andreas Breivik 1:36:51.0 18:04.0
16 Øystein Back Ramstad 1:39:01.0 20:14.0
17 Atle Stubberud Soon CK 1:39:44.0 20:57.0
18 Anders Sivertsgård 1:40:35.0 21:48.0
19 Martine Rød Feragen Tynset IF 1:40:42.0 21:55.0
20 Ronny Fossum Byåsen IL 1:42:06.0 23:19.0
21 Iver Ulstad Strindheim IL 1:42:19.0 23:32.0
22 Lars Arne Frostvoll Hitterdal og Feragen IL 1:43:50.0 25:03.0
23 Thomas Thorsteinsen Vang Skiløperforening 1:45:49.0 27:02.0
24 Adrian Weidemann Skagseth Karan med Varan 1:46:20.0 27:33.0
25 Sigurd Sæther 1:48:01.0 29:14.0
26 Rebecca Snekkenes Hitterdal og Feragen IL 1:48:43.0 29:56.0
27 Martin Røros Røros IL 1:49:46.0 30:59.0
28 Bjørg Galåen Røros 1:54:53.0 36:06.0
29 Stig Bukkvold Røros IL 1:55:18.0 36:31.0
30 Markus Langen 2:00:49.0 42:02.0
31 Nikolai Hauge-Espelien 2:02:10.0 43:23.0
32 Markus Hauge-Espelien 2:02:12.0 43:25.0
33 Helge Røstum Røa il 2:02:54.0 44:07.0
33 Andreas Solberg Røstum Røa il 2:02:54.0 44:07.0
35 Ole Einar Langen 2:06:49.0 48:02.0
36 Eira Ulstad Strindheim IL 2:13:25.0 54:38.0
37 Terje Skagseth 2:14:49.0 56:02.0
38 Thea Skarbo Hegge Trondheim 2:16:33.0 57:46.0
39 Knut Solberg Røa il 2:16:57.0 58:10.0

Om Kromgruvrennet

Kromgruverennet er 23 km langt og går i variert skogs og fjellterreng. Løypa passerer kromgruvene i Feragsfjellet, som har gitt løpet navn.

START:
Startnummer hentes ved start på Stamphushaugen nærmiljøanlegg, Hitterdal, fra kl. 09.00.
Konkurranseklassene har start kl. 11.00. Konkurranseklasser fra M71år/K56 og mer, starter kl. 10.30.
Trim på tid fellesklasse for alle fra 12 år og oppover har fellesstart kl. 10.30.
Tidtaking og alfabetisk resultatliste. I Trim på tid klassen er det også mulighet for å melde på 3-mannslag. Premiering til beste lag.
Trim-klassen Start fra kl. 08.30 til kl. 11.30 og innkomst senest kl. 15.00.

Innkomst ved Fjellvang, Feragen for alle løpere.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater