Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Kystløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Kystløpet som arrangeres lørdag 14. oktober 2023.

Publisert 14. oktober 2023 i Resultater

Kystløpet 2023

Dato

14. oktober

Sted

Egersund – Rogaland

Distanser

11 km

Resultater

Herreklasse m/tid
Start.nr. Navn Klasse Klubb Tid Plass
97 Alf Ante Idland Tornensis H Gjesdal IL 0:37:33 1
144 Tore Høien H 0:38:49 2
142 Eivind Vestbøstad H Eviny BIL 0:39:16 3
104 Sivert Haga Hebnes H Sandnes IL 0:39:37 4
150 Kristoffer Pettersen H Kvs. Løpe klubb 0:40:59 5
147 Bjøro Nevland H Gjesdal IL 0:41:14 6
129 Hans Olav Ystheim Undseth H GTI Friidrettsklubb 0:41:25 7
146 Marthon Hetland H EIK friidrett 0:41:53 8
122 Kristian Eik Høien H 0:42:03 9
138 Tore Leikvoll H Gjesdal IL 0:42:49 10
84 Vegar Mong Urdal H OPAK Bergen AS 0:43:23 11
128 Runar Støle H Titania 0:43:25 12
124 Harald Lædre H EIK friidrett 0:43:57 13
100 Runar Mattsson Mong H 0:44:24 14
101 Ole Homme Madsen H 0:44:31 15
126 Tor-Eivind Eie Fagereng H EIK friidrett 0:45:49 16
107 Thomas Hetland H EIK friidrett 0:46:09 17
103 Atle Larsen H GTI Stavanger 0:46:16 18
42 Martin Mong Eide H EIK friidrett 0:46:34 19
113 Leif Inge Nesvåg H EIK friidrett 0:47:08 20
141 Thomas Blind H 0:47:14 21
149 Ole Garpestad H EIK friidrett 0:48:40 22
96 Olav Meling H Stayer løpeklubb 0:48:51 23
135 Fredrik Andersen H EIK friidrett 0:48:55 24
109 Kjetil Torgersen H EIK friidrett 0:49:07 25
121 Alseit Kizatbay H 0:49:27 26
123 Mariusz Schweda H Rekefjord Raudhella 0:50:31 27
140 Steinar Danielsen H Os Orienteringsklubb 0:50:52 28
152 Øystein Jørgensborg H EIK friidrett 0:50:57 29
127 Tore Hetland Pedersen H Helleland IL 0:51:17 30
102 Ingve Aalbu H EIK friidrett 0:51:26 31
90 Mads Ualand Eik H 0:51:41 32
105 Geir Nes H Rennesøy 0:51:56 33
139 Fred Skulevold H Dalane SK 0:51:57 34
151 Helge Ommundsen H Aker Solutions 0:52:24 35
145 Helge Åse H EIK friidrett 0:53:15 36
143 Steinar Nordvoll H EIK friidrett 0:53:19 37
98 Gaute Brådli H Vigesaa SK 0:53:25 38
153 John Olav Barstad H 0:54:06 39
106 Paolo Primiero H Stavanger 0:54:08 40
48 Rune Helvik H EIK friidrett 0:55:38 41
130 Henrik H. Grure H EVK 0:55:53 42
99 Stig Ole Rek H Titania 0:56:03 43
91 Morten Eik H 0:56:23 44
85 Sverre Skeide H 0:56:24 45
133 Tom Leveraas H Gjesdal IL 0:57:00 46
88 Trond Jan Øglend H Hårball 0:58:37 47
119 Oddvar Meisland H 1:02:53 48
108 Asle Grude H Sandnes kommune BIL 1:03:26 49
110 Jon Kåre Askeland Olsen H Grødem Runners 1:08:17 50
118 Øyvind Olseth H 1:09:12 51
117 Kåre Auestad H 1:09:13 52
115 Per Terje Tjåland H Dalane SK 1:11:30 53
87 Kent-Erik Larsen H Hårball DNS
116 Svein Eirik Pettersen H Sandnes IL/Team Sportsmanden DNS
Kvinneklasse m/tid
131 Christina Toogood K Sandnes IL/Sandnes BIL 0:44:21 1
134 Katrine Haaland Leveraas K Gjesdal IL 0:46:14 2
112 Silje M Grude K Helleland IL 0:53:51 3
136 Kristi Leidland Larsen K Egersund Net 0:57:20 4
148 Merete Karlsen K Spar 0:59:07 5
89 Kaia Johnsen Skåtøy K EIK friidrett 1:00:15 6
111 Kirsti Jonsen Slåtøy K EIK friidrett 1:00:18 7
95 Jane Mette Eik K 1:00:55 8
132 Mari Ramsland K 1:00:42 9
92 Dina Søvik Midthun K 1:04:43 10
137 Lillian Løyning K 1:05:06 11
94 Charlotte Johansen K 1:05:37 12
120 Lilly Brunel K EIK friidrett 1:08:08 13
125 Ida Voll K 1:08:22 14
93 Marion Eik K 1:10:57 15
114 Stine Tjåland K 1:11:30 16
83 Marita Opheim Risa K Aker Solutions Egersund DNS
86 Ksenia Olsen K DNS
Trimklasse
202 Gunnar Kvassheim H EIK friidrett Funk.
203 Leif Sigurd Fisketjøn H EIK friidrett Funk.
206 Axel Seglem H EIK friidrett Funk.
221 Annlaug Notland K Sandnes IL T
222 Stian Wilson H Sandnes IL T
223 Thomas Sleveland H EIK friidrett Fullf.
224 Erik Torgersen H Funk.
225 Kjell Torstein Nodland H Fullf.
226 Steinar Rødland H Dalane SK T
227 Ronald Alan E Velasco H EIK friidrett Fullf.
228 Jorunn Torgersen K Fullf.
229 Olav Magne Egebakken H EIK friidrett Fullf.
230 Anita Glenne Kalhovd K Egersund Undervannsklubb Fullf.
231 Rune Refsland H Dalane SK T
232 May Didriksen K Fullf.
233 Jan Hetland H EIK friidrett Fullf.
234 Hanne Torgersen K Fullf.
235 Lene Dversnes K Fullf.
236 Olav Hannisdal H EOK T
237 Askild Seglem H T
238 Magnus Seglem H T
239 Stig Pedersen H Dalane SK T
240 Helge Egeland H Dalane SK T
241 Ruben Mydland Helland H EOK T
242 Jane Mydland Helland K EOK T

Om løpet

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater