Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Linnekleppen Opp 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Linnekleppen Opp som arrangeres torsdag 9. mai 2024.

Publisert 9. mai 2024 i Resultater

Linnekleppen Opp 2024

Dato

9. mai

Sted

Rakkestad – Viken


Distanse

3,5 km | 200 høydemeter

Startliste

Resultater

Menn senior

1 Even Storeheier Studentkrik Ås 15:10.3 0:00.0
2 Axel Lyngstad Pharo Spydeberg IL 16:44.5 1:34.2
3 Blom-Dahl Erik Oppegård 17:13.7 2:03.4
4 Markus Holter Halden SK 17:23.7 2:13.4
5 Pål Budalen Østbygda IL 17:37.6 2:27.3
6 Marcus Thunestveit Lillehammer Skiklubb 17:51.5 2:41.2
7 Sindre Weydahl Båstad IL 18:03.6 2:53.3
8 Hans Oskar Gudim Rakkestad 18:36.1 3:25.8
9 Willy Forsell Midgard Hinderløpsklubb 18:45.5 3:35.2
10 Rino Slåen Midgard Hinderløpeklubb 19:04.3 3:54.0
11 Ole Magnus Myhre Kjeve Rakkestad 19:13.8 4:03.5
12 Malte Sebastian Hinsch Northern Runners / De 3 fra Kurland 19:26.6 4:16.3
13 Lars Berg Jacobsen Fopil 19:45.1 4:34.8
14 Steffen Andreas Seiersten Fopil 19:47.2 4:36.9
15 Stian Kultorp Østbygda IL 19:48.6 4:38.3
16 Halvor Steinsholt ÅS IL / Romerike Ultraløperklubb 19:53.2 4:42.9
17 Niclas Rødal Rørvannet 20:15.2 5:04.9
18 Elias Bye Ørje IL 20:32.2 5:21.9
19 Andreas Vingerhagen Gimle IF 20:41.1 5:30.8
20 Per Olav Skjolden Askim 20:44.0 5:33.7
21 Ole Johan Østberg Slitusprinterene 20:48.4 5:38.1
22 Henrik Lund Henrik Lund 21:13.2 6:02.9
23 Bjarte Stubberud Midgard Hinderløpsklubb 21:29.3 6:19.0
24 Bent Cato Kirkeng Østbygda IL 21:34.7 6:24.4
25 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL 21:46.3 6:36.0
26 Odd Arvid Bjørnstad Østbygda Idrettslag 21:52.2 6:41.9
27 Andreas Engen Gimle IF 21:56.6 6:46.3
28 Andre Stamsaas Degernes 21:59.3 6:49.0
29 Raymond Forbord Østbygda IL 22:06.9 6:56.6
30 Per Åge Hallstensen De 3 fra Kurland 22:32.0 7:21.7
31 Vidar Hermansen Fredrikstad Skiklubb 22:36.7 7:26.4
32 Dan-Henning Larsen Østbygda IL 23:13.2 8:02.9
33 Knut Lyngstad Rakkestad 23:26.9 8:16.6
34 Vegard Hammerstad Hafslundsøy 23:33.4 8:23.1
35 Mathias Åramnes Stavanger 24:00.3 8:50.0
36 Jesper Hermansen Fredrikstad Skiklubb 24:19.6 9:09.3
37 Stein Olav Buer Østbygda IL 24:20.5 9:10.2
38 Erlend Bjordal Rakkestad 24:29.8 9:19.5
39 Tormod Vatvedt Fredrikstad 24:35.4 9:25.1
40 Kent-Rune Kraugerud Østbygda IL 24:43.8 9:33.5
41 Øyvind Hermansen Østbygda IL 25:14.2 10:03.9
42 Ole Marcus Langsholt ISE 25:34.9 10:24.6
43 Kjell Runar Holmen Østbygda IL 25:53.0 10:42.7
44 Magne Holmen Hafslundsøy 26:24.5 11:14.2
45 Hans Olaf Kirkeng Østbygda il 27:18.0 12:07.7
46 Vebjørn Holmen Østbygda IL 36:17.4 21:07.1

Kvinner senior

1 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 20:18.2 0:00.0
2 Elise Roalkvam Skanska Aktiv 21:29.8 1:11.6
3 Eline Thune Rakkestad 23:46.4 3:28.2
4 Hedda Bråthen Rakkestad 24:08.1 3:49.9
5 Malin Holter Moss 24:54.3 4:36.1
6 Josefine Bakke Halden 27:13.9 6:55.7
7 Hilde Buflod De 3 fra Kurland 29:05.9 8:47.7
8 Thea Andresen Hølen 29:09.6 8:51.4
9 Kristin Syrén Hafslundsøy 32:08.0 11:49.8

Menn junior

1 Martin Sørensen Askim Idrettsforening 14:10.9 0:00.0
2 Gabriel Myhre Kjeve Rakkestad IF 17:16.4 3:05.5
3 Benjamin Lundsrud Bjordal Rakkestad 19:22.5 5:11.6
4 Christoffer Undrum Rakkestad IF 19:59.5 5:48.6
5 Fredrik Bakke Eidissen Kvikk Halden 20:09.9 5:59.0
6 Edvard Martinsenfinpå Østbygda IL 20:21.1 6:10.2
7 Kristian Stubberud Buer Rakkestad IF 21:24.3 7:13.4
8 Alvin Damry Rakkestad 21:26.7 7:15.8
9 Edvard Gjulem Morset Rakkestad 23:37.6 9:26.7
10 William Gjulem Rakkestad 24:54.2 10:43.3
11 Noah Skjelin Rakkestad 26:12.2 12:01.3
12 Håkon Ringsby Ringsby Rakkestad 29:00.8 14:49.9
13 Oskar Martinsenfinpå Østbygda IL 29:05.0 14:54.1
14 Lars Edvard Gudim Bøhn Rakkestad 29:46.9 15:36.0
15 Sindre Nærby Heier Østbygda IL 30:00.3 15:49.4
16 Sander G. Rasmussen Østbygda IL 30:01.1 15:50.2
17 Markus Myhre Kjeve Rif 30:01.5 15:50.6
18 Jonathan Lundsrud Bjordal Rakkestad 30:11.6 16:00.7
19 Jakob Syverstad Rakkestad 31:22.7 17:11.8

Kvinner junior

1 Jenny Bjørnstad Østbygda Idretslag 26:41.5 0:00.0
2 Andrea Budalen Rakkestad 26:50.0 0:08.5
3 Aslaug Mathilde Bjørnstad Gudim Rakkestad 29:38.9 2:57.4
4 Anna Dorthea Bjørnstad Gudim Rakkestad 29:42.6 3:01.1
5 Ingrid-Cornelia Buer Rakkestad 30:30.5 3:49.0
6 Agnes Helmine Myhrvold-Olsen Degernes il 31:07.7 4:26.2

Om Linnekleppen Opp

Torsdag 9 mai kl.11.45 på selveste Kristi-himmelfart, går igjen startskuddet for et av vårens store høydepunkt..!!
Familietur og løpekonkurranse.
Flotte premier og god stemning. Bli med på turen opp til toppen av Rakkestad og gjør denne dagen spesiell!

Løpet starter kl.12.00 fra innkjøringen til Kolbjørnsviksjøen badeplass for seniorer.
NB! Nytt av året er at juniorer starter fra blåstien ved parkeringsplassen kl 11.45!!
Felles målgang ved branntårnet på Linnekleppen
Det blir merket start for både juniorer og seniorer.

Pengepremier til de tre første i mål i hver klasse!
kr 1000 for 1plass, kr 500 for 2.plass og kr 250 for 3.plass

Østbygd I.L stiller i tillegg opp med kr 5000,- for eventuell ny løyperekord i herre eller dameklassen Løyperekord herrer: 15.12.00 – 2019                                                                                                          Løyperekord damer: 17.25.00 – 2019

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Løypeprofil

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater