Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Lundehøgda Opp 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater Lundehøgda Opp som arrangeres 1. juli 2023.

Publisert 1. juli 2023 i Resultater

Lundehøgda Opp 2023

Dato

1. juli

Sted

Moelv – Innlandet

Distanse

6,6 km – 460 høydemeter

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 20

1 Geir Steig Luster IL M20-34 år 32:43:00 00:00
2 Øystein Sendstad Åsen Il/Team AF Håndverk M20-34 år 34:21:00 01:38
3 Erik Johannes Jevne NTNUI M20-34 år 34:42:00 01:59
4 Oskar Lockert Skjold Åsen IL M20-34 år 35:27:00 02:44
5 Even Karlsen Lillehammer Skiklub M20-34 år 36:09:00 03:26
6 Erlend Brandsnes Moelv M40-44 år 36:17:00 03:34
7 Gudmund Storlien Brøttum M20-34 år 36:44:00 04:01
8 Marcus Danielsen Hamar IL M16-19 år 37:07:00 04:24
9 Stian Snekkerhaugen Moelven IL M20-34 år 37:14:00 04:31
10 Jonas Barlund Lillehammer M20-34 år 37:19:00 04:36
11 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub M20-34 år 37:28:00 04:45
12 Magnus Johannessen Moelven IL / Team Sjusjøen M20-34 år 37:28:00 04:45
13 Jørgen Harby Lillehammer Skiklub M20-34 år 37:48:00 05:05
14 Emil Haave Norderhaug Hamar SK / Hamar Skiklub G13-15 år 38:09:00 05:26
15 Erling Bogsti Moelven IL Ski G13-15 år 38:17:00 05:34
16 Kjell Vegard Opheim Gubbetrim M50-54 år 38:53:00 06:10
17 Jørgen Bolstad Buer Vang Skiløperforening G13-15 år 39:00:00 06:17
18 Jarle Jakobsen Moelven IL / Gubbetrim M45-49 år 39:34:00 06:51
19 Sverre Haugli Hamar SK M16-19 år 39:38:00 06:56
20 Kristoffer Kvarstad Hamar SK M20-34 år 39:57:00 07:14

Kvinner, topp 20

1 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening K20-34 år 39:32:00 00:00
2 Lisa Sæther Verdenius Tolga IL K16-19 år 39:50:00 00:18
3 Merethe Braathen Sinnes Lillehammer Skiklub K40-44 år 40:48:00 01:16
4 Julie Jeistad Lismarka Skilag K20-34 år 41:12:00 01:40
5 Annette Christin Lund Team Mjóhundr K35-39 år 42:36:00 03:04
6 Carmen Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag J11-12 år 42:50:00 03:18
7 Thea Sørum Lillehammer Skiklub K20-34 år 44:06:00 04:34
8 Kari Lier Ring IL K45-49 år 45:22:00 05:50
9 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb K20-34 år 45:25:00 05:53
10 Andrea Sæther Verdenius Tolga IL K16-19 år 47:00:00 07:28
11 Berit Sæther Tolga IL K50-54 år 47:49:00 08:17
12 Elin Hamrefors Dponly Skiclub K35-39 år 48:20:00 08:48
13 Anne STORSLETT Moelven IL K35-39 år 48:25:00 08:53
14 Nikoline Rui Oslo K20-34 år 49:18:00 09:46
15 Elisabeth Hoelsveen Noteam K50-54 år 49:28:00 09:56
16 Ida Holmstad Østre Toten Skilag / ØTS K16-19 år 51:26:00 11:55
17 Ea Robstad Moelven IL Friidrett J13-15 år 52:16:00 12:44
18 Caroline Enevoldsen Moelv K20-34 år 52:29:00 12:57
19 Marit Aamdal Romerike Ultraløperklubb / Marit Aamdal K40-44 år 53:01:00 13:29
20 Ewa Holmstad Skreia K45-49 år 53:36:00 14:04

Om løpet:

Som vanleg er starten ved Garveriet i Moelv sentrum, Det er merka løype frå målgang på Lundehøgda til klubbhuset i Amblisberget, der det er dusjmoglegheiter og premieuteling så raskt som råd etter målgang, dvs ca kl 13.30. Me frakter ty til toppen.

Kiosksal med forfriskninger medan ein venter på premieutdeling i klubbhuset.

Løyperekordhaldar, og nyleg Noregsmeister Geir Steig er påmeldt !

Også i år har me eit flott premiebord !

Invitasjon

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater