Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Marka Rundt 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Marka Rundt som arrangeres søndag 18. februar 2024.

Publisert 18. februar 2024 i Resultater

Marka Rundt 2024

Dato

18. februar

Sted

Nilsbyen, Trondheim – Trøndelag

Distanser

Puljestart fra kl. 10:00

Startlister

Resultater

40 km menn, topp 50

1 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL / Team Front Rustad IL M21-30 02:02:02 00:00
2 Marius Strand Geving Byåsen IL M31-40 02:02:14 00:12
3 Eirik Hella Gui Sportsklubb / Team Buljong M21-30 02:02:42 00:40
4 Eirik Andreas Mortensbakke NTNUI M21-30 02:02:45 00:43
5 Olaf Talmo NTNUI / Ntnui Langrenn M21-30 02:02:48 00:46
6 Eirik TELEBOND Trondhjems Skiklub M31-40 02:03:11 01:09
7 Mathias Øivind Andresen NTNUI – Ski / Team Dollarhuset M21-30 02:07:10 05:08
8 Lars Hammernes Leopold Asker SK / Asker Skiklubb M21-30 02:12:06 10:04
9 Lars Hov Odsæter Byåsen IL M31-40 02:12:13 10:11
10 Herman Sørensen Gromsrud Gjelleråsen IF M21-30 02:12:16 10:14
11 Brage Reier Groven Trondheim M21-30 02:12:22 10:20
12 Petter Joakim Heistad Henning Skilag / NTE BIL M31-40 02:12:37 10:35
13 Anders Resell Lyn Ski M21-30 02:12:51 10:49
14 John Kristian DAHL Byåsen IL – Ski M41-50 02:12:58 10:56
15 Nikolai Hassel Trondhjems Skiklub / Team Stak Karar M31-40 02:13:09 11:07
16 Adrian Bergmann Trondheim M31-40 02:13:49 11:47
17 Frode Viberg Jermstad Skogn IL – Ski / Blanktjern Coaching M41-50 02:16:54 14:52
18 Ole Hartvik Skogstad Lundamo IL M31-40 02:17:10 15:08
19 Halgrim Ove Tørrisplass NTNUI – Ski M21-30 02:17:19 15:17
20 Martin Bjellum NTNUI – Ski M21-30 02:17:35 15:33
21 Erik Johannes Jevne NTNUI – Ski M21-30 02:17:49 15:47
22 Fredrik Brørs Beitstad IL M21-30 02:18:15 16:13
23 Brage Bjørnstad NTNUI – Ski M21-30 02:19:43 17:41
24 Lars Bjørnsgaard Team Blodbussen M21-30 02:19:52 17:50
25 Einar Lund NTNUI – Ski M21-30 02:20:04 18:02
26 Johann Wist TAM M21-30 02:20:32 18:30
27 Trygve Ellingsen Bakklandet&Lilleby Elite M31-40 02:20:53 18:51
28 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås IL M21-30 02:21:25 19:23
29 Åsmund K. Storrø Ranheim Skiklubb M21-30 02:21:34 19:32
30 Erling Flataker Hommelvik IL M21-30 02:22:36 20:34
31 Øystein Sæther Skauga IL / Luftkrigsskolen / IL Skauga M51-60 02:22:38 20:36
32 Øystein Nordbotten NTNUI – Ski M21-30 02:22:43 20:41
33 Mats Nergård Orkdal IL M15-16 02:22:52 20:50
34 Sondre Longva Korsvold Flatåsen M21-30 02:24:03 22:01
35 Thomas Meland Team Stak Karar M51-60 02:24:05 22:03
36 Thomas Haugen De Lange NTNUI – Ski M21-30 02:24:56 22:54
37 Sindre Øwre Haugan Hommelvik IL M21-30 02:25:00 22:58
37 Lars Ramstad Strindheim IL M31-40 02:25:00 22:58
39 Simen Fritzner NTNUI – Ski / Hagan Ski Elite M21-30 02:25:12 23:10
40 Rune Skjaanes Litj M31-40 02:25:14 23:12
41 Inge Valseth Buvik IL / Team Stak Karar / Buvik IL M61-70 02:25:55 23:53
42 Bernt Hilstad Trondhjems Skiklub M51-60 02:26:46 24:44:00
43 Magnus Wendelbo Byaasen Skiklub / Guldhaugsletta Innredning AS M31-40 02:27:13 25:11:00
44 Etienne Monier CS la Feclaz M21-30 02:27:22 25:20:00
45 Adam Groff Byåsen IL – Ski M41-50 02:27:24 25:22:00
46 Edvard Grut ANDERSEN NTNUI – Ski M21-30 02:28:04 26:02:00
47 Asbjørn Brenna Byaasen Skiklub / Byaasen Skiklub/Team Aker BP M41-50 02:28:13 26:11:00
48 Martin Klevjer KMV M21-30 02:28:17 26:15:00
49 Olav Berger Skedsmo SK Mosjon M21-30 02:28:30 26:28:00
50 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL M21-30 02:28:32 26:30:00

40 km kvinner

1 Dina Lidahl Lillejordet NTNUI – Ski K21-30 02:27:31 00:00
2 Aud Øyen Halås NTNUI K21-30 02:28:36 01:05
3 Nora Thelma Jevne NTNUI / Ntnui Langrenn K21-30 02:30:47 03:16
4 Synne Brovold Trondheim K21-30 02:35:36 08:05
5 Ingerid Laukli Tirsdagsintervallen K41-50 02:38:52 11:21
6 Jøri Vatten Surnadal IL K21-30 02:39:07 11:36
7 Pauline Tørnby Rømskog IL K21-30 02:43:19 15:48
8 Jone Aurora Renå Ntnui Langrenn K21-30 02:54:08 26:37:00

20 km menn

1 Magnus Lande Byåsen IL M15-16 01:03:20 00:00
2 Vegard Sundal Byåsen IL M15-16 01:03:35 00:15
3 Oliver Vatterholm Jernberg Byaasen Skiklub M15-16 01:07:00 03:40
4 Jonatan Eikemo-Nilsen Byåsen IL M15-16 01:07:53 04:33
5 Toralf Neraas Aure IL Menn Senior 01:11:49 08:29
6 Max Bergström Rindal IL Menn Senior 01:16:19 12:59
7 Lars Petter Bjørnsen Byåsen IL – Ski Menn Senior 01:24:54 21:34
8 Steinar Solum Overhalla IL Menn Senior 01:26:44 23:24
9 Einar Halfdanarson Sopra Steria Menn Senior 01:43:26 40:06:00
10 Roy Mulder Trondheim Menn Senior 01:46:35 43:15:00
11 Sivert Lund Trondheim Menn Senior 01:47:12 43:52:00
12 Olav Onsøyen Byneset IL Menn Senior 02:21:03 01:17:43

20 km kvinner

1 Ingrid Hov Odsæter Byåsen Il/St. Olavs Hospital Kvinner Senior 01:11:39 00:00
2 Vilde Nordgård Leiren Trondheim K15-16 01:14:10 02:31
3 Olea Bjørnsen Byåsen IL – Ski Kvinner Senior 01:22:47 11:08

Om rennet

Invitasjon

Deltakerene i konkurranseklassen blir delt inn i puljer etter estimert sluttid. For at arrangørene så enkelt som mulig skal kunne fordele deltakerne, vil man ved påmelding bli bedt om å oppgi sin estimerte sluttid. De som estimerer egen slutttid til å være under 2:25 starter 10:00 mens de som estimerer over 2:25 starter 10:10.

Hjemmeside

Værmelding

Værstasjon og webkamera

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater