Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Melbuløpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater Melbuløpet som arrangeres 2. juli 2023.

Publisert 2. juli 2023 i Resultater

Melbuløpet 2023

Dato

2. juli

Sted

Melbu – Nordland

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn

1 Johan Nordeng Alsvåg il M20-39 32:36.0 0:00.0
2 Ingebrikt Hovik Stokmarknes IL M16-19 35:37.0 3:01.0
3 Vegard Bråthen Alsvåg IL M16-19 36:50.0 4:14.0
4 Jakob Sørlie Pettersen Melbo IL M20-39 37:20.0 4:44.0
5 Morten Strand Lett på tå M40-49 38:00.0 5:24.0
6 Vigleik Sandvik Sortland M40-49 38:24.0 5:48.0
7 Geir Mykjåland Monstermandag M20-39 39:31.0 6:55.0
8 Klaus Kudsk Larsen Sortland M50-59 41:26.0 8:50.0
9 Knut Ivar Aarstein Hadsel Løpeklubb M50-59 42:28.0 9:52.0
10 Victor Lepsøy Iversen Rådal M20-39 42:40.0 10:04.0
11 Mats Olsen Nesttun M40-49 45:02.0 12:26.0
12 Håkon Kristiansen Sortland Musikk og Mosjonistlag M40-49 45:05.0 12:29.0
13 Trond Robertsen Bø Il M60-69 45:48.0 13:12.0
14 Kurth-christian Sandness Stokmarknes O-Lag M40-49 46:17.0 13:41.0
15 Andreas Ims Winther Kristiansand S M20-39 46:21.0 13:45.0
16 Marius Strand Melbo Turn M40-49 46:23.0 13:47.0
17 Klas Jæger Melbu M20-39 46:51.0 14:15.0
18 Willy Vatndal Stokmarknes il Ski M70+ 49:34.0 16:58.0
19 Dan Roger Hågensen Hadsel Løpeklubb M20-39 49:37.0 17:01.0
20 Marelius Johansen Sortland Omegn Skiklubb M12-15 50:27.0 17:51.0
21 Odd Lind Myre M60-69 51:33.0 18:57.0
22 Stian Endree Andreassen Grytting IL M40-49 52:44.0 20:08.0
23 John-Willy Kristiansen Melbu M40-49 52:45.0 20:09.0

10 km kvinner

1 Annika Jakobsen Stokmarknes K20-39 43:25.0 0:00.0
2 Kristin Engevik Kristoffersen Kongsberg K20-39 46:52.0 3:27.0
3 Camilla Seljebu Harstad K20-39 48:43.0 5:18.0
4 Siri Brun Melbu K20-39 49:40.0 6:15.0
5 Renate Gjessing Melbu K40-49 50:01.0 6:36.0
6 Janne Dahl Rønning Melbu K40-49 51:05.0 7:40.0
7 Tonje Delp Stokmarknes IL K50-59 53:55.0 10:30.0

5 km menn

1 Jørgen Henriksen Sortland M20-39 16:52.0 0:00.0
2 Simen Arnekleiv Asker M20-39 16:58.0 0:06.0
3 Marius Stub Oslo M40-59 20:29.0 3:37.0
4 Ludvik Karlsen Drøbak M20-39 20:38.0 3:46.0
5 Raymond Fladseth M20-39 20:42.0 3:50.0
6 Adam Gratland Melbu M15-19 23:43.0 6:51.0
7 Ulrik Falch-Folland M12-14 25:48.0 8:56.0
8 Johannes Folland Myrmo Lyn M12-14 25:51.0 8:59.0
9 Abdolrahman Mahmoud Mahmoud Mil M40-59 25:54.0 9:02.0
10 Johannes Steinsvik Melbu M10-11 27:16.0 10:24.0
11 Fredrik Rønning M40-59 28:46.0 11:54.0
12 Peter Hansen Melbu M10-11 42:32.0 25:40.0

5 km kvinner

1 Synne Arnesen Tromsø K20-39 18:38.0 0:00.0
2 Maja H. Strand Isfjorden IL K12-14 24:33.0 5:55.0
3 Astri Rask MIL K10-11 24:43.0 6:05.0
4 Maren Lepsøy Iversen Rådal K15-19 25:46.0 7:08.0
5 Marie Joakimsen IL Stålbrott K10-11 26:37.0 7:59.0
6 Elin Berg Lommedalen K60+ 29:01.0 10:23.0
7 Sandra Holst MIL SKI K20-39 30:20.0 11:42.0
8 Kjersti Winther Kabelvåg K40-59 30:53.0 12:15.0
9 Maria Reiertsen Stokmarknes K40-59 31:42.0 13:04.0
10 Johanna Skog K40-59 31:50.0 13:12.0
11 Eline Strand Melbo Turn K12-14 37:48.0 19:10.0

Om løpet:

Skigruppa (MIL Ski) arrangerer det årlige Melbuløpet på Melbu torg. Det blir kafé med kaffeservering og noe å bite i for både heiagjeng og deltakere.

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater