Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater Midnattsolgaloppen 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Midnattsolgaloppen som arrangeres 27. juni - 1. juli 2023

Publisert 27. juni 2023 i Resultater

Midnattsolgaloppen 2023

Dato

27. juni – 1. juli

Sted

Abisko, Sverige og Bjerkvik, Troms og Finnmark

Program og startlister

Tirsdag 27.juni:Arrangør Kiruna IFK.
Abisko, ca 95 km vest for Kiruna.
Start kl 19.00
Startliste

Onsdag 28.juni: Arrangør Kiruna IFK.
Abisko, ca 95 km vest for Kiruna.
Start kl 19.00
Startliste

Torsdag 29.juni: Løpsfri

Fredag 30.juni: Arrangør Bjerkvik IF.
Trollhøgda, ca 10 km vest for Bjerkvik.
Start kl 18.00
Startliste

Lørdag 1.juli: Arrangør Bjerkvik IF.
Trollhøgda, ca 10 km vest for Bjerkvik
Start kl 12.00
Startliste

Liveresultater

Resultater

Onsdag

H21, topp10

1 Jere Pajunen Kalevan Rasti 01:41:09 00:00
2 Hans Petter Mathisen Ntnui 01:41:28 00:19
3 Antti Parjanne Lynx 01:42:20 01:11
4 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 01:44:21 03:12
5 Jonatan Graversen IL Bul-Tromsø 01:51:57 10:48
6 Roope Ruuhiala Hiisirasti 01:52:58 11:49
7 Aapo Tonder Kalevan Rasti 01:53:02 11:53
8 Mate Kerenyi IFK Kiruna 01:53:58 12:49
9 Olav Milian Schmitt Gran Ntnui 01:58:36 17:27
10 Torkil Eide Solstad Nydalens SK 02:00:10 19:01

D21, topp 10

1 Ida Lindkvist Molde og Omegn IF 01:33:57 00:00
2 Emma Johansson Domnarvets Goif 01:34:09 00:12
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-Nmbu Orientering 01:35:04 01:07
4 Yvonne Gunell Pwt-Urheilumatkat 01:41:55 07:58
5 Hanna Mononen Kalevan Rasti 01:43:05 09:08
6 Ingeborg EIDE Byåsen IL 01:44:13 10:16
7 Veera Laaksoviita Kalevan Rasti 01:49:42 15:45
8 Marieluise Schmitt Gran IL Bul-Tromsø 01:50:22 16:25
9 Anna-Kaisa Anjala Lahden Suunnistajat -37 01:51:02 17:05
10 Marta Ulvensøen Isfjorden IL 01:51:18 17:21

Tirsdag

H21, topp 10

1 Jere Pajunen Kalevan Rasti 35:30:00 00:00
2 Hans Petter Mathisen Ntnui 36:19:00 00:49
3 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 37:17:00 01:47
4 Emil Boström OK Linné 37:21:00 01:51
5 Antti Parjanne Lynx 37:33:00 02:03
6 Håvard Krey Hansen OK Silsand 38:30:00 03:00
7 Aapo Tonder Kalevan Rasti 38:50:00 03:20
8 Mate Kerenyi IFK Kiruna 40:45:00 05:15
9 Geir Moholdt IL Bul-Tromsø 41:01:00 05:31
10 Torkil Eide Solstad Nydalens SK 41:20:00 05:50

D21, topp 10

1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-Nmbu Orientering 37:00:00 00:00
2 Ingrid Gulbrandsen Ntnui 37:33:00 00:33
3 Anna Ulvensøen Nydalens SK 39:22:00 02:22
4 Anna-Kaisa Anjala Lahden Suunnistajat -37 39:28:00 02:28
5 Ingeborg EIDE Byåsen IL 41:00:00 04:00
6 Hanna Mononen Kalevan Rasti 41:40:00 04:40
7 Ida Lindkvist Molde og Omegn IF 41:46:00 04:46
8 Yvonne Gunell Pwt-Urheilumatkat 43:04:00 06:04
9 Katja Von Schoultz Pwt-Urheilumatkat 43:05:00 06:05
10 Emma Johansson Domnarvets Goif 43:39:00 06:39

Om løpet

Bjerkvik IF og IFK Kiruna ønsker velkommen til firedagers o-løp under midnattssola i
nord. Vi tilbyr et varierende og innbydende terreng med innslag av myr og lettløpt
bunn, der de to første løpene arrangeres i Abisko, Sverige og de to siste løpene
arrangeres i Bjerkvik, Norge

Invitasjon

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater