Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Milæ 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Milæ som arrangeres 19. august 2023.

Publisert 19. august 2023 i Resultater

Milæ 2023

Dato

19. august

Sted

Mosjøen – Nordland

Distanse

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn, topp 30

1 Lasse Blom Sømna IL M40-44 33:28.0 0:00.0
2 Tor Larsson Tärna IK Fjällvinden M35-39 34:47.0 1:19.0
3 Daniel Helmersen Rana M40-44 36:53.0 3:25.0
3 Erik Nordstoga Mosjøen IL M40-44 35:19.0 1:51.0
3 Martin Vatshaug Drevja Il M35-39 36:24.0 2:56.0
4 Odd Martin Olsen Team Carbonsprett M35-39 37:29.0 4:01.0
5 Bernt Ivar Vestbøstad Sport Torghatten IL M35-39 38:05.0 4:37.0
6 Tommy Thrana Mosjøen M50-54 38:10.0 4:42.0
7 Elias Selnes Bossmo & Ytteren IL M14-15 38:36.0 5:08.0
8 Kim Robin Fineide Bjerka M23-34 38:54.0 5:26.0
9 Magnus Orheim Nesnail M40-44 39:21.0 5:53.0
10 Eirik Jarl HANSEN Utskarpen M23-34 39:29.0 6:01.0
10 Chris Erik Haugli Bjerka IL M40-44 39:45.0 6:17.0
12 Rolv-Jørgen Bredesen Sømna IL M50-54 40:12.0 6:44.0
13 Endre Jarl Hansen Utskarpen IL M23-34 40:27.0 6:59.0
14 William Puntervold Mosjøen il Friidrett M40-44 40:37.0 7:09.0
15 Ole Richter Jonsen Lauparlauget 4×4 M23-34 40:42.0 7:14.0
15 Ken-Arne Leiråmo Åga IL M50-54 40:39.0 7:11.0
17 Espen Forsell Mosjøen Politiidrettslag M35-39 40:43.0 7:15.0
17 Sverre Svendsen Sport Torghatten IL M40-44 41:01.0 7:33.0
18 Kjetil Mathisen Lauparlauget 4×4 M55-59 41:28.0 8:00.0
18 Jostein Wie Mosjøen IL- Friidrett M55-59 40:48.0 7:20.0
19 Leif Magne Øvrebust Sømna M60-64 41:46.0 8:18.0
20 Hogne Lorentzen Vefsna Elvepadlerklubb M23-34 41:55.0 8:27.0
21 Ron Selnes Bossmo & Ytteren IL M35-39 41:58.0 8:30.0
22 Robin Moigk Velfjord M40-44 42:22.0 8:54.0
23 Michael Hill Forsland Sandnessjøen M23-34 42:28.0 9:00.0
24 Vidar Slettjord Skonseng M50-54 42:44.0 9:16.0
25 Jon Nersund Leirfjord IL M65-69 42:46.0 9:18.0
26 Trond Vegard Kaspersen Mosjøen M35-39 43:02.0 9:34.0
27 Peder Johnsen Mosjøen Gatefotball M23-34 43:14.0 9:46.0
28 Arnt-Magne Vollan Sandnessjøen M40-44 43:32.0 10:04.0
28 Mikael Wie Korgen IL M18-19 43:21.0 9:53.0
29 Carl Øivind Hill Forsland Lauparlauget 4X4 M40-44 43:33.0 10:05.0
29 Werner Reinfjord Sømna IL M55-59 43:22.0 9:54.0

10 km kvinner

1 Vibeke Jensen Strindheim IL K23-34 36:30.0 0:00.0
2 Hanne Solberg Sport Torghatten IL / Torsdagsklubben K35-39 44:05.0 9:18.0
3 Britt Ina Hals Lauparlauget 4×4 K50-54 44:18.0 7:48.0
4 Henriette Aas Henriette Aas K40-44 44:24.0 7:54.0
5 Tone Hanssen Bossmo & Ytteren IL K35-39 44:34.0 8:04.0
5 Brynhild Iversen Sandnessjøen K45-49 48:56.0 14:09.0
6 Lena Aufles Mosjøen K23-34 50:27.0 13:57.0
7 Solveig Haaland Drevvatn K40-44 50:28.0 15:41.0
8 Trine Jakobsen Mosjøen Politiidrettslag K23-34 53:29.0 16:59.0
9 Kjersti Strand Jørgensen Mosjøen K45-49 54:00.0 19:13.0
10 Eva Bjørhusdal AIR Helgeland K50-54 55:09.0 20:22.0
11 May-Helen Bakken Lauparlauget4x4 K45-49 58:31.0 23:44.0
11 Lene Sofie Dyrhaug Team Dyrhaug K45-49 58:31.0 23:44.0
13 Margrete Laksfors Grane IL K23-34 58:47.0 22:17.0
14 Linn-Therese Kvalnes Lauparlauget 4×4 K23-34 58:49.0 24:02.0
15 Kjersti Toft Leirfjord Kommune K45-49 1:01:22.0 24:52.0
16 Merete Aufles Air Helgeland K40-44 1:01:48.0 25:18.0
17 Gerd Sonja Silvik Apollon Treningssenter K50-54 1:07:54.0 33:07.0
17 Vera Stenhaug Mosjøen K45-49 1:01:52.0 25:22.0

5 km menn

1 Sivert Djupvik Halsøy il M14-15 21:25.0 0:00.0
2 Benjamin Tverå Mosjøen IL M14-15 21:48.0 0:23.0
3 Olav Forsmo Johansen Mosjøen M23-34 22:06.0 0:41.0
4 Hermann Lande Mosjøen M12-13 22:11.0 0:46.0
5 Kasper Djupvik Halsøy il M12-13 23:53.0 2:28.0
6 Mathias Slydahl Team Navasport M12-13 24:00.0 2:35.0
7 Tore Heia Mosjøen M55-59 25:03.0 3:38.0
8 Teodor Drevvatn Drevvatn IL M12-13 27:51.0 6:26.0
8 Gabriel Drevvatn Drevvatn IL M12-13 25:43.0 4:18.0
8 Oliver Liam Dypaune Kvam Drevja IL M14-15 28:20.0 6:55.0
9 Arvid Straum M14-15 28:52.0 7:27.0
10 Mikkel Skipnes Mosjøen M12-13 29:14.0 7:49.0
11 Joakim Klaussen Aakvik Mosjøen M35-39 29:36.0 8:11.0
11 Jens Lande M12-13 32:08.0 10:43.0
11 Ludvig Skog Aakvik Mosjøen M12-13 29:36.0 8:11.0

5 km kvinner

1 Hanne Mjøen Maridal Strindheim IL K23-34 16:13.0 0:00.0
2 Anniken Ringen Mosjøen il ski K23-34 23:19.0 7:06.0
3 Marita Karlsen Mosjøen K35-39 25:34.0 9:21.0
3 Thea Løver Mosjøen K23-34 25:34.0 9:21.0
5 Janne Josefsen Vefsn Kommune K50-54 29:12.0 12:59.0
6 Synnøve Grimstad Mosjøen K23-34 31:00.0 14:47.0
7 Elin Gaustad Mosjøen K35-39 35:31.0 19:18.0
8 Maiken Stortjønnli Solvang Mosjøen K23-34 36:45.0 20:32.0
9 Anja Baadstrand Mosjøen K40-44 36:54.0 20:41.0

Om løpet

Løpet er et et flatt sentrumsløp i Mosjøen. Du kan velge selv om du vil delta i konkurranseklasse eller i mosjonsklasse uten tidtaking. Her er ALLE velkommen! Følg med på facebook og her på vår hjemmeside for informasjon og nyheter.

LØRDAG 19. AUGUST

09.00:
Sekretariat ved byscenen åpner

10.30:
Familieløpet

10.40:

Barneløpet

12.00:
10 km

12.05:

5 km

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater