Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | Fotball NM, menn - 1. runde | NM sluttspill Ishockey | The Masters - golf | Monte Carlo Open - tennis| Alle resultater

Resultater Mistbergrittet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Mistbergrittet som arrangeres 31. august 2023.

Publisert 31. august 2023 i Resultater

Mistbergrittet 2023

Dato

31. august

Sted

Langton – Viken

Distanse

20 km

Startliste

Resultater

Menn

1 Roar Sollie Raufoss & Gjøvik SK 44:59.0 0:00.0
2 Knut Wolfstrøm Privat 45:32.0 0:33.0
3 Odd Erlend Hansen Berg Team Hunton Hard Rocx 45:40.0 0:41.0
4 Håkon Linner Trondsrud Kjekkas IF 46:15.0 1:16.0
5 Ole-Herman Bergby Rye 47:31.0 2:32.0
6 Raymond Lishaugen Odal Fritid 48:22.0 3:23.0
7 Jan Olav BEITMYREN Team Merida 48:43.0 3:44.0
8 Jon Gedde Fraurud Eidsvoll SK 49:20.0 4:21.0
9 Sven Ove Hoel Trek TWA Racing Team 49:32.0 4:33.0
10 Fredrik Lysakerrud Odal SK 51:21.0 6:22.0
11 Erling Thunæs Fvro bil 51:27.0 6:28.0
12 Michael Cook Jafs Racing 51:45.0 6:46.0
13 Lars Kristian Johnsen Eidsvoll SK 52:04.0 7:05.0
14 Magnus Vea Johnsen Eidsvoll SK 52:38.0 7:39.0
15 Alexander Hagen Brumunddal 53:27.0 8:28.0
16 Øyvind Gravem Eidsvoll SK 54:42.0 9:43.0
17 Ole T Fodstad Eidsvoll 54:49.0 9:50.0
18 Jo Røisli Ck Nittedal 55:22.0 10:23.0
19 Lasse Nordmo Høland Sykkel 57:22.0 12:23.0
20 Sven Kåre Bunæs Eidsvoll 57:27.0 12:28.0
21 Kjetil Larsen Team Flåklypa 58:14.0 13:15.0
22 Frode Pettersen Eidsvoll SK 58:35.0 13:36.0
23 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK 58:52.0 13:53.0
24 Christian Ento Trefjord Minnesund 59:52.0 14:53.0
25 Per Orderud Bingsfoss 59:54.0 14:55.0
26 Fredrik Skogstad Eidsvoll Sykkelklubb 1:00:48.0 15:49.0
27 Jan-Thorleif Johnsen Holter 1:01:31.0 16:32.0
28 Jørn Arve Pedersen DAL 1:03:12.0 18:13.0
29 Andreas Bidne Tortour Eidsvoll 1:03:14.0 18:15.0
30 Victor Andersen Baarlidalen Høns og Tørrgranservice A/L 1:05:19.0 20:20.0
31 Brede Løvlien Spyttmyra 1:05:57.0 20:58.0
32 Trond Skillebekk Team Spyttmyra 1:06:48.0 21:49.0
33 Morten Tømte Eidsvoll 1:08:10.0 23:11.0
34 Knut Johansen Råholt 1:08:16.0 23:17.0
35 Jan-Arild Bjerknes Kloppa Offroadklubb 1:08:20.0 23:21.0
36 Jonas Christiansen FFI BIL 1:08:26.0 23:27.0
37 Pål-Ivar Nebbenes Eidsvoll SK 1:09:25.0 24:26.0
38 Fredrik Johnsen Holter 1:12:50.0 27:51.0
39 Trygve Nilsson Holmen IF Langrenn 1:20:16.0 35:17.0
40 Anders Berg Blikkenslager Anders Berg 1:24:00.0 39:01.0
41 Even L’ Orsa IK Hero 1:24:27.0 39:28.0
42 René Philippe L’Orsa Hero 1:41:59.0 57:00.0

Kvinner

1 Emily Benham Kvåle Hadeland CK 52:42.0 0:00.0
2 Tone-Mette Tømte Eidsvoll SK 1:00:07.0 7:25.0
3 Britt Tømte Lund Eidsvoll Sykkelklubb 1:05:04.0 12:22.0
4 Heidi Gundersen Lauparlauget 4×4 1:10:45.0 18:03.0

Om rittet

Alle starter med 20 sek intervall og tiden stopper på toppen av Mistberget.
På toppen får du burger og brus.
Rittkontor åpner 16:30 og første start går 18:00
Det du ønsker å ha ved målgang kan du levere i en sekk hos rittkontoret fra 16:30 til senest 17:50

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater