Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Montebellorennet 2024 resultater

Lignende saker

Startlister, live timing og resultater Montebellorennet lørdag 17. februar 2024.

Publisert 17. februar 2024 i Resultater

Montebellorennet 2024

Dato

Lørdag 17. februar

Sted

Montebello Arena – Vestfold og Telemark

3, 14, 27 eller 40 km klassisk

Startliste

Alle resultater

40 km menn

1 Mats Håkon Breda Sande Sportsklubb / Team Swix M30-39 år 40km 01:38:33 00:02
1 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb M20-29 år 40km 01:38:32 00:01
1 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL M20-29 år 40km 01:38:31 00:00
4 Martin Hallberg Fossum If/Fiskebeinern Sk/Norconsult BIL M30-39 år 40km 01:41:19 02:48
4 Håkon Trolldalen Jensen Koll, IL M20-29 år 40km 01:41:25 02:54
4 Erling Stølen Fiskebeinern SK M30-39 år 40km 01:42:16 03:45
5 Johan Olrud Fjellvang Oslo M30-39 år 40km 01:42:53 04:22
5 Olav Vestøl Vegårshei IL / Fiskebeinern SK M30-39 år 40km 01:42:53 04:22
7 Vebjørn Ryen Heddal Idrettslag M30-39 år 40km 01:43:04 04:33
7 Ask Tveiten Kongsberg IF – Langrenn M20-29 år 40km 01:43:04 04:33
9 Torjus Trømborg Fiskebeinern SK M30-39 år 40km 01:43:35 05:04
10 Ola Einbu Baugerød Kongsberg IF M20-29 år 40km 01:43:38 05:07
11 Marcus Linheim Gulset Idrettsforening / Team Grenland ski M20-29 år 40km 01:44:19 05:48
12 Knut Kristiansen Mogen Rjukan IL M20-29 år 40km 01:44:34 06:03
13 Ole Petter Dirdal Moxnes Bergkameratene Ski / Kongsberg Gruppen M30-39 år 40km 01:45:09 06:38
14 Martin Frantzen Joggegruppa M30-39 år 40km 01:45:17 06:46
15 Lars Vatnebryn Sandviken Veidekke BIL M30-39 år 40km 01:45:20 06:49
16 Sondre Fylling Moss SK M30-39 år 40km 01:45:21 06:50
16 Anders Sörensson Munkedals SCK M50-59 år 40km 01:45:29 06:58
18 Øyvind Teigen IL Jardar M40-49 år 40km 01:46:08 07:37
19 Daniel Andersen Skiforeningen M30-39 år 40km 01:46:52 08:21
19 Daniel Berg Drammens Ballklubb M30-39 år 40km 01:46:52 08:21
21 Sebastian Kristoffer Endrestad Bækkelagets SK M20-29 år 40km 01:49:05 10:34
22 Magnus GRAVNINGEN Sande Sportsklubb M20-29 år 40km 01:49:07 10:36
23 Morten Horn Elieson Oddersjaa SSK M30-39 år 40km 01:49:32 11:01
24 Olav Årstad Borgen Asker M40-49 år 40km 01:49:33 11:02
24 Sindre Hamberg Oslo M30-39 år 40km 01:49:33 11:02
26 Eivind Gustav Melaaen IL ROS M18-19 år 40km 01:49:57 11:26
27 Marius Frydenlund Fink Team Driv M30-39 år 40km 01:50:08 11:37
27 Runar Hermo Velde Industri M30-39 år 40km 01:50:08 11:37
29 Arnstein Jørgensen Fossum IF M50-59 år 40km 01:50:10 11:39
30 Henrik TEIEN Sande Sportsklubb M20-29 år 40km 01:50:28 11:57
31 Stefan Spangler Oslo M30-39 år 40km 01:50:44 12:13
32 Morten Garvik Team Driv Trening M50-59 år 40km 01:50:58 12:27
33 Halvard Vik Mjøndalen IF M40-49 år 40km 01:51:20 12:49
34 Kristen Aaby Prestfoss M60-69 år 40km 01:51:29 12:58
35 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF / Nygård Sport M20-29 år 40km 01:51:40 13:09
36 Simen Aleksander Andersen Drøbak-Frogn IL M20-29 år 40km 01:52:12 13:41
37 Jonathan Nilsen Runar, IL / Brdr. Nilsen M20-29 år 40km 01:52:40 14:09
38 Peder Fjellvang Oslo M20-29 år 40km 01:52:42 14:11
39 Preben Hofstedt-Moe Runar M40-49 år 40km 01:52:49 14:18
40 Fredrik Forbord Helland Team Venustheflatcoat M30-39 år 40km 01:53:37 15:06
41 Jacob Dybwad Jardar / Veritas BIL M40-49 år 40km 01:54:04 15:33
41 Arnt Fjelldal Oseberg Skilag G16-17 år 40km 01:54:04 15:33
43 Torjus Halden Oslo M30-39 år 40km 01:54:09 15:38
43 Jonas Riis Larvik M30-39 år 40km 01:54:09 15:38
45 Martinus Solheim Drammen M30-39 år 40km 01:54:35 16:04
46 Per Kristian Saastad Larvik Ski M50-59 år 40km 01:54:36 16:05
47 Marius Fein BDO / Haslum IL Langrenn M40-49 år 40km 01:54:59 16:28
48 Lars Olav Dybdal Oslo M40-49 år 40km 01:55:22 16:51
48 Jon Flydal Rustad IL M40-49 år 40km 01:55:22 16:51
50 Eirik Fiskvik Tynset IF M30-39 år 40km 01:56:25 17:54

40 km kvinner

1 Inger Bonden Sande Sportsklubb K20-29 år 40km 01:58:38 00:00
2 Ilona Jambor Team Driv Trening K50-59 år 40km 02:06:37 07:59
3 Hanne Rønningen Kverneland Ski K20-29 år 40km 02:07:17 08:39
4 Thea Jahren Herud Lysaker K20-29 år 40km 02:09:28 10:50
5 Madeleine HEIBERG Fiskebeinern SK K30-39 år 40km 02:12:16 13:38
6 Elin Hamrefors Dponly Ski Club K30-39 år 40km 02:12:43 14:05
7 Mona Hegna Gransherad IL K20-29 år 40km 02:15:40 17:02
8 Helene Hafnor Konnerud IL K30-39 år 40km 02:16:15 17:37
9 Anna Grande Nøtterøy K20-29 år 40km 02:18:18 19:40
10 Ingebjørg Øverland Mjøndalen IF / Gården Bootcamp K40-49 år 40km 02:18:24 19:46
11 Jannecke Lauritzen OI Svømming K50-59 år 40km 02:21:52 23:14
12 Ronja Björklund Bjursås IK K20-29 år 40km 02:22:07 23:29
13 Gunilla Maria Helena Melaaen IL ROS K50-59 år 40km 02:23:59 25:21:00
14 Maren Transet ROS, IL / Skanska Aktiv K30-39 år 40km 02:24:36 25:58:00
15 Vilde Caroline Lewenhaupt Steinberg K20-29 år 40km 02:25:03 26:25:00
16 Siri Dürendahl Stokke IL / Norges Bank K50-59 år 40km 02:28:11 29:33:00
17 Sandra Solheim Stokke IL / Stokke il ski K20-29 år 40km 02:30:49 32:11:00
18 Karianne L Husemoen Drammen K50-59 år 40km 02:31:35 32:57:00
19 Caroline Natland Oslo K30-39 år 40km 02:32:57 34:19:00
20 Aurora Fossøy Halden SK K30-39 år 40km 02:35:22 36:44:00
21 Ingrid Fæhn Brekke K40-49 år 40km 02:36:04 37:26:00
22 Ingrid Ishaug Liplass Multiconsult BIL K20-29 år 40km 02:36:59 38:21:00
23 Henriette Jordheim Drammen K30-39 år 40km 02:38:10 39:32:00
24 Lina Nilsson Oslo K20-29 år 40km 02:39:53 41:15:00
25 Charlotte Lie Team Turbo K30-39 år 40km 02:40:58 42:20:00
26 Anne Undall Drammen K50-59 år 40km 02:44:02 45:24:00
27 Bjørnhild Fjeld Rustad IL K50-59 år 40km 02:46:03 47:25:00
28 Annemarie Ranvik Konnerud iL K50-59 år 40km 02:50:53 52:15:00
29 Kristin Engell Sparebank1 K40-49 år 40km 02:53:03 54:25:00
30 Anna Oreman Tranby K40-49 år 40km 02:54:01 55:23:00
31 Giske Vik Skoger IL K30-39 år 40km 02:55:05 56:27:00
32 Ingunn Heier Pedersen Kristiansand S K50-59 år 40km 02:55:46 57:08:00
33 Anne Myrberg Gjettum K50-59 år 40km 03:04:51 01:06:13
34 Victoria Børresen Oslo K20-29 år 40km 03:04:54 01:06:16
35 Lene Follum Oslo K30-39 år 40km 03:06:29 01:07:51
36 Synnøve Mo Bergen K20-29 år 40km 03:07:32 01:08:54
37 Vibeke Skovly Oslo K40-49 år 40km 03:08:56 01:10:18
38 Ellen Johnsson Ok Nackhe K20-29 år 40km 03:09:10 01:10:32
39 Anne Kristin Kleiv Løpeglede K40-49 år 40km 03:12:24 01:13:46
40 Ingunn Agnete Ytrehus Rollag og Veggli IL K70 år og eldre 40km 03:13:11 01:14:33
41 Ingeborg Hamnes Deloitte BIL K20-29 år 40km 03:15:11 01:16:33
42 Camilla Vik Lier K30-39 år 40km 03:16:58 01:18:20

Værmelding

Om Montebellorennet

LØYPELENGDER
3km: G/J8, G/J9, G/J10, G/J11
14km: G/J12, G/J13, G/J14, G/J15, samt Trim 14km.
27km: Turklasser fra og med M/K16-17.
40km: Turklasser fra og med M/K16-17

STARTPULJER OG SEEDING
Montebellorennet praktiserer puljestart for alle klasser. I turklassene 27km og 40km er det i tillegg seedet puljestart. Hensikten med seedet puljetstart er at løperne starter sammen med andre på samme nivå. Det gir bedre flyt i løypa.

Vær oppmerksom på at deltakere fra både 27km og 40km starter i samme pulje.

STARTTIDER
Det er puljestart for alle klasser fra kl 11:00.

11:00 P0+P1 Turklasser 27 og 40km
11:05 P2 Turklasser 27 og 40km
11:10 P3 Turklasser 27 og 40km
11:15 P4 Turklasser 27 og 40km
11:20 P5 Aldersklasser G/J12, G/J13, G/J14, G/J15 og Trim 12km.

11:25 P6 Aldersklasser G/J8, G/J9, G/J10, G/J11

Hjemmeside

Alle resultater