Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Næsløpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Næsløpet som arrangeres 26. august 2023.

Publisert 26. august 2023 i Resultater

Næsløpet 2023

Dato

26. august

Sted

Stavsjø – Innlandet

Distanse

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn

1 Ole Magnus Myhre Kjeve Rakkestad If 46:41.0 0:00.0
2 Martin S Kjeve Nes Sportsklubb Ski 46:42.0 0:01.0
3 Even Bratberg Koll 49:42.0 3:01.0
4 Helge Stikbakke Gaupen 49:54.0 3:13.0
5 Hallgeir Bratberg Koll 50:14.0 3:33.0
6 Rogier Van’tkruijs Nes Sportsklubb 50:37.0 3:56.0
7 Bjørn Magnar Kampenhøi DAL 50:59.0 4:18.0
8 Kristian Helseth Gaupen 52:13.0 5:32.0
9 Sverre Wedum Ringsaker IF 54:07.0 7:26.0
10 Pål Kristian Monsbakken Nes Sportsklubb Ski 56:52.0 10:11.0
11 Even Finden Nes Sportsklubb 56:54.0 10:13.0
12 Odd Rune Stalheim NES PÅ Hedmarken 59:42.0 13:01.0
13 Mads Huniche Christensen Stavsjø 1:01:20.0 14:39.0
14 Ukjent1 Ukjent1 1:05:23.0 18:42.0

10 km kvinner

1 Mia Rebecka Sterud NES PÅ Hedmarken 49:11.0 0:00.0
2 Inger Røste Stavsjø 53:50.0 4:39.0
3 Marit Lien Stavsjø 58:03.0 8:52.0
4 Ellen Johanne Krogrud Ringsaker IF 58:08.0 8:57.0
5 Live Gjelten-Bergli NES PÅ Hedmarken 1:03:42.0 14:31.0
6 Laila Rosenborg Sjøli Stavsjø 1:05:28.0 16:17.0
7 Birgitte Røhnebæk Nes 1:05:50.0 16:39.0
8 Inger Mo Stabo-Eeg Helgøya 1:08:46.0 19:35.0
9 Anja Westby Stavsjø 1:13:23.0 24:12.0

5 km menn

1 Sander Petrud Nes Sportsklubb 21:21.0 0:00.0
2 Shahin Safi 21:40.0 0:19.0
3 Johan Schjerpen Nes Sportsklubb G 15 21:41.0 0:20.0
4 Mathias Beausire Nes Sk 21:59.0 0:38.0
5 Sigurd Lied Børke Nes Sportsklubb 22:02.0 0:41.0
6 Gabriel Myhre Kjeve Rakkestad IF 22:44.0 1:23.0
7 Peder Lundstein Nes SK G15 23:18.0 1:57.0
8 Even Bekkelund NES PÅ Hedmarken 23:49.0 2:28.0
9 Morten Mangset Stavsjø 24:01.0 2:40.0
10 Fredrik Simensen Plassen Stavsjø 24:34.0 3:13.0
11 Jakob Finden Nes Sportsklubb 24:49.0 3:28.0
12 Oscar Schjerpen Nes Sportsklubb G 15 26:27.0 5:06.0
13 Bjørn Erik Nordby Stavsjø 27:30.0 6:09.0
14 Sigurd Berntsen Brumunddal 27:45.0 6:24.0
15 Simen Bjørnstad Nes Sportsklubb 27:52.0 6:31.0
16 Joakim Gjelten-Bergli Nes 27:57.0 6:36.0
17 Ole Andre Framås Solung 28:11.0 6:50.0
18 Ukjent2 Ukjent2 29:25.0 8:04.0
19 Michael Ludvigsen Oslo 32:21.0 11:00.0
20 Emil Moen Taskerud Gaupen 34:08.0 12:47.0
21 Magnus Dæhli Nilsen NES PÅ Hedmarken 34:26.0 13:05.0

5 km kvinner

1 Silje Simensen Plassen Nes Sportsklubb 27:27.0 0:00.0
2 Emma Sterud Nes Dameløp 27:38.0 0:11.0
3 Alvilde Olsen Stavsjø 27:50.0 0:23.0
4 Malin Simensen Kjeve Nes Sportsklubb 28:47.0 1:20.0
5 Lise Marie Ruch Strand NES PÅ Hedmarken 29:48.0 2:21.0
6 Kristina M Haugom Stavsjø 30:03.0 2:36.0
7 Aina Petrud Nes Sportsklubb 30:26.0 2:59.0
8 Hanne Lucy Sterud Hamar 31:07.0 3:40.0
9 Elise Borchgrevink Monsbakken NES PÅ Hedmarken 34:49.0 7:22.0
10 Ingvild Currie Stavsjø 34:57.0 7:30.0
11 Ana Turid Ortiz NES PÅ Hedmarken 39:33.0 12:06.0
12 Helle Therese Kongsrud Stavsjø 43:43.0 16:16.0
13 Heidi Elise Kongsrud Heidi Elise Kongsrud / Krøll & Kråke 43:48.0 16:21.0

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater