Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater Nannestadløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Nannestadløpet som arrangeres onsdag 27. september 2023.

Publisert 27. september 2023 i Resultater

Nannestadløpet 2023

Dato

27. september

Sted

Nannestad – Viken

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 50

1 Mathias Nakling 1ID 17:27.2 0:00.0
2 Mikal Ruste Hoen LÆRERE 17:43.8 0:16.6
3 Sondre Fossum Sørli 2ID 18:16.6 0:49.4
4 Daniel Lunde LÆRERE 18:19.1 0:51.9
5 Jonas Torp 1ID 18:56.7 1:29.5
6 Marius Logna-Nordstrøm 3STC 18:59.7 1:32.5
7 Lars Brede Ous LÆRERE 19:03.5 1:36.3
8 Muzammil Hussain Ali Zade 2ID 19:04.3 1:37.1
9 Joakim Hjelm Bakkerud 3STB 19:12.3 1:45.1
10 Hans Jørgen Østli Nysveen 2ID 19:18.5 1:51.3
11 Vegard Hokstad LÆRERE 19:36.7 2:09.5
12 Martin Enebakk 2ID 19:46.5 2:19.3
13 Oscar Gangstad Westbye 3STC 19:47.4 2:20.2
14 Arnoldas Leonavicius 1STA 19:58.5 2:31.3
15 Håvard Eik 3STB 20:07.0 2:39.8
16 Karl-Emil Holter 2STC 20:12.2 2:45.0
17 Eivind Lium Kopperud 1ID 20:12.6 2:45.4
18 Oliver Jordalen Løkken 2ID 20:18.4 2:51.2
19 Håvard Kemp Homble 2ID 20:21.3 2:54.1
20 Adrian Hammer 2STA 20:26.1 2:58.9
21 Kjetil Senneseth Bergersen LÆRERE 20:40.9 3:13.7
22 Akshay Haransing 1STA 20:46.1 3:18.9
23 Jonathan Leander Nygren Bjerkestuen 2ID 20:47.1 3:19.9
24 Mathias Nikolai Pedersen 2ID 20:48.6 3:21.4
25 Johannes Dalen Bang 2ID 20:59.3 3:32.1
26 Odin Vad 1STB 21:02.2 3:35.0
27 Marius Årdal 1ID 21:03.2 3:36.0
28 Dan Mikael Albert Lindsjö LÆRERE 21:05.2 3:38.0
29 Johan Christian Borch Eriksen 2STC 21:12.9 3:45.7
30 Noah Sørgård Iversen 1STB 21:13.5 3:46.3
31 Jonathan Hansen 1ID 21:14.8 3:47.6
32 Benjamin Hansen 1ID 21:19.3 3:52.1
33 Andreas Slettemoen 2STC 21:21.5 3:54.3
34 Amund Mjelde Refsum 2ID 21:24.3 3:57.1
35 Elias Holm Gustavsen 1ID 21:38.0 4:10.8
36 Jason Unimeke Eghosasere Imafidon 3STB 21:48.4 4:21.2
37 Kristoffer Chechyk Klemmestad 2ID 21:50.3 4:23.1
38 Sivert Langerud 2ID 21:51.9 4:24.7
39 Emil-André Bråthen Forodden 1MK 22:01.4 4:34.2
40 Elius Nataniel Hoppa 1ID 22:02.8 4:35.6
41 Thomas Efrem Habtesilasie 1STB 22:14.6 4:47.4
42 Adrian Jacobsen Løkken 2ID 22:16.0 4:48.8
43 Erik Branting Hovden 1MK 22:16.2 4:49.0
44 Mathias Iversen 1STC 22:19.2 4:52.0
45 Marius Gundersen 2SR 22:19.8 4:52.6
46 Andreas Klemetsen 2STC 22:36.2 5:09.0
47 Lars Haugun LÆRERE 22:43.2 5:16.0
48 Simon Hodne Stiris 2ID 22:46.5 5:19.3
49 Mathias Hermansen Sveen 1ID 22:48.3 5:21.1
50 Marius Sæther Huag 3STB 22:54.7 5:27.5

Kvinner

1 Mio Fagerhus 3STA 20:18.9 0:00.0
2 Hermine Sølvberg 1ID 22:05.4 1:46.5
3 Ismail Atalay 1STC 22:49.7 2:30.8
4 Precious Chidinma Ginika 2ID 23:01.2 2:42.3
5 Sofi Tisland 2ID 23:01.7 2:42.8
6 Mille Holter Taugland 2ID 23:13.6 2:54.7
7 Karol Olav Falana 1ID 23:17.5 2:58.6
8 Laura Masana Lervik 3STA 23:48.6 3:29.7
9 Anna Kjærstad 1ID 24:04.3 3:45.4
10 Tia Josefine Eriksen 2ID 24:25.1 4:06.2
11 Erika Skovly 3STA 24:25.3 4:06.4
12 Emilie Gillerstedt Dahm-Simonsen 1STC 24:39.0 4:20.1
13 Lina Elisabeth Roland 3STA 25:02.0 4:43.1
14 Ingrid Tønsager 2HEA/B 25:20.5 5:01.6
15 Agnes Heisholdt 1STA 25:23.0 5:04.1
16 Audrey Ivyjean Van Winkle-Nordby 1STA 25:23.2 5:04.3
17 Adriel Dalstein Engli-Møller 1ID 25:51.3 5:32.4
18 Kristin Furu 3STA 25:51.9 5:33.0
19 Sol Angelica Westerlund 2ID 26:17.7 5:58.8
20 Isabel Stubberud-Kandal LÆRERE 26:22.6 6:03.7
21 Mia Haldorsen 2ID 26:24.3 6:05.4
22 Tuva Ingrid Ellen Berg-Martinsen 1MK 26:38.6 6:19.7
23 Victoria Licina Steng 2HU 26:52.0 6:33.1
24 Emma Victoria Wildner 2ID 26:53.9 6:35.0
25 Mille Heen Kristoffersen 2MK 27:14.3 6:55.4
26 Ina Servold Petersen LÆRERE 28:45.7 8:26.8
27 Anne Emilie Ryssmo Kvitblik 1ID 28:47.8 8:28.9
28 Charlotte Hermine Iversen 1ID 28:56.3 8:37.4
29 Line Østby Vidjeland LÆRERE 29:01.0 8:42.1
30 Johannes Akselberg Sørensen 3PB 29:31.0 9:12.1
31 Eva Opheim LÆRERE 29:31.3 9:12.4
32 Sigrid Nygård 1ID 30:26.0 10:07.1
33 Frida Hågensen Rødberg 2ID 30:54.7 10:35.8
34 Kristine Bordado Henriksen LÆRERE 31:56.1 11:37.2
35 Hedda Herset 1MK 31:58.4 11:39.5
36 Emine Fallang Sæby 1ID 33:02.1 12:43.2
37 Hedda Fjeldberg 2ID 33:16.4 12:57.5
38 Ejona Shurdhiqi 3STC 35:25.7 15:06.8
39 Gabriele Riukaite 3STB 35:30.6 15:11.7
40 Annamaria Kurucz 3MK 44:00.7 23:41.8
41 Mia Zachariassen Mæhre 3MK 44:00.8 23:41.9

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater