Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Nerskogrittet 2023

Lignende saker

Startliste og resultater fra Nerskogrittet 25. juni 2023.

Publisert 25. juni 2023 i Resultater

Nerskogrittet 2023

Dato

25. juni

Sted

Nerskogen, Rennebu – Trøndelag

Startlister

Resultater

Menn, topp 30

1 Andre Sotberg IL Sverre M20-29 01:26:46 00:00
2 Christian Haugen TVK / K-Bil M40-49 01:29:05 02:19
3 Erik Husby Gauldal SK M20-29 01:29:07 02:21
4 Per Stian Sanden Aune Rennebu IL M20-29 01:29:07 02:21
5 Fredrik Starheim Rambøll M20-29 01:29:08 02:22
6 Emil Svendsen CK Victoria M30-39 01:29:08 02:22
7 Børge Detlie Oppdal SK M30-39 01:29:09 02:23
8 Vegard Storås Orkla CK M40-49 01:29:09 02:23
9 Øystein Møkkelgård Orkla CK M40-49 01:29:10 02:24
10 Ola Tobias Berge Stiftstaden SK Trondheim M30-39 01:31:53 05:07
10 Gunnar Dalen Orkla CK M40-49 01:34:46 08:00
10 Øyvind Johansen Molde CK M50-59 01:34:40 07:54
10 Robert Killingberg Malvik IL Sykkel M30-39 01:34:39 07:53
10 Nils Henning Pettersen Molde CK M50-59 01:34:48 08:02
10 Martin Skånøy Fosen SK M30-39 01:29:10 02:24
10 Svein Svanem Trollheimen SK M40-49 01:31:31 04:45
10 Jan Kåre Vold Gauldal SK M40-49 01:31:48 05:02
11 Svein Stolsmo Trollheimen SK M50-59 01:29:15 02:29
15 Per Anders Vatten Trollheimen SK M40-49 01:36:56 10:10
16 Robin Gabrielsen TVK M40-49 01:36:59 10:13
17 Stian Fagerholt Team Con-Form M40-49 01:39:19 12:33
17 Johan Vikhals Gauldal SK M50-59 01:38:24 11:38
17 Alexander Zahl-Thanem Stiftstaden SK Trondheim M30-39 01:39:18 12:32
20 Esben Rød IL Norodd M50-59 01:39:34 12:48
21 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M60-69 01:40:10 13:24
22 Håvard Nilsen NTE M30-39 01:40:33 13:47
23 Tore Lauvstad Brenne Trøndelag PIL M50-59 01:42:33 15:47
24 Svein Silseth IL Norodd M60-69 01:42:44 15:58
25 Bjørn Nøsavik Molde CK M60-69 01:42:45 15:59
26 Pål Blåsmo Orkla CK M60-69 01:42:46 16:00
27 Eirik Hartviksen Leirfjord IL M30-39 01:42:48 16:02
28 Are Langørgen Gauldal SK M50-59 01:42:50 16:04
29 Fred Gisle Pettersen Hustadvika sykkelklubb M50-59 01:42:51 16:05
30 Anders Evensen Trondheim M30-39 01:44:03 17:17

Kvinner

1 Heidi Indergård Molde CK K20-29 01:39:42 12:56
2 Agnes Vatterholm Jernberg TVK K17-19 01:49:40 09:58
3 Nora Friis-Vollan Trondheim K20-29 01:51:02 11:20
4 Ingrid Annita Rosvold Orkla CK / Sweco K40-49 01:55:53 16:11
5 Hanne Løvrød Granheim Oppdal Sykkelklubb K50-59 02:07:20 27:38:00
6 Sissel Høiseth-Ingdal Team Bestemor K50-59 02:09:13 29:31:00
7 Mari Myraunet Is og Bolle IL K30-39 02:10:06 30:24:00
8 Hilde Hellem Solem Stiftstaden SK Trondheim K40-49 02:13:31 33:49:00
9 Hege Asphaug Gauldal SK K50-59 02:17:14 37:32:00
10 Jorun Øyaas Gauldal SK K60-69 02:27:24 47:42:00
11 Kristine Svanholm K20-29 02:47:05 01:07:23

Om rittet

  • Turklassen og Gutter/Jenter 15-16 år starter kl 12:10
  • Gutter/Jenter 11-12 og 13-14 starter kl 12:00.
  • Trimmere starter i tidsrommet kl 10:00 – 11:30.

Startnummer hentes i sekretariatet i tidsrommet kl 10:00 – 11:30.
Vi har ikke kortterminal – men vi har Vipps.

Start og mål er ved Granasjøen på Nerskogen i Rennebu.
Trimklassen og de yngste ungdommene sykler ei kortere løype på 18 km som går korteste vei rundt Granasjøen langs vei (traktorvei/grus/asfalt). Turklassen og J/G-15-16 år sykler langløypa på 45 km. Den består av 1/3-del asfalt og 2/3-del grus med noe innslag av traktorvei og sti. Høydeprofil ser du her. (NB! Den er litt komprimert, bakkene er ikke så bratte som de ser ut for 😉 )

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater