Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Nidaros Løpefest 2024

Lignende saker

Startliste, informasjon og resultater fra Nidaros Løpefest lørdag 25. mai 2024.

Publisert 25. mai 2024 i Resultater

Nidaros Løpefest 2024

Dato

25. mai

Sted

Skansen, Trondheim – Trøndelag

Distanse

5 km | 10 km

Startliste

Resultater

10 km menn, topp 50

1 Tommy Bangjord Hove Bratsberg IL M23-34 31:11.6 0:00.0
2 Ebrahim Abdulaziz Strindheim IL M45-49 31:23.7 0:12.1
3 Mattis Holt Freidig M23-34 31:51.2 0:39.6
4 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39 32:22.3 1:10.7
5 Alexander Sebastian Solnør Bratsberg IL M35-39 33:11.5 1:59.9
6 Sondre Martin Lindaas Lie NTNUI M23-34 33:17.8 2:06.2
7 Øyvind Ytterhus Utengen Bratsberg IL M35-39 33:24.0 2:12.4
8 Stijn Burghoorn NTNUI / Ntnui Triatlon M20-22 33:30.5 2:18.9
9 Henrik Nordahl Bratsberg IL M35-39 33:55.3 2:43.7
10 Henrik Hareide Holstad NTNUI M23-34 34:02.4 2:50.8
11 Gaute Tveit Bratsberg IL / Norconsult M23-34 34:05.7 2:54.1
12 Henrik Garmo HOV Byåse IL M15-17 34:06.9 2:55.3
13 Simon Tsuruta Pedersen Sportsklubben Vidar M23-34 34:30.3 3:18.7
14 Anders Resell Trondheim M23-34 34:34.4 3:22.8
15 Håvard Tømmerdal Bratsberg IL M23-34 34:56.2 3:44.6
16 Truls Torvik IL Varden Meråker – Ski-Vm Trondheim 2025 M23-34 35:09.0 3:57.4
17 Lars Ole Hageskal Kyrksæterøra IL M45-49 35:09.9 3:58.3
18 Espen Tveit Bratsberg IL M23-34 35:11.8 4:00.2
19 Knut Venseth Markabygda IL M50-54 35:12.4 4:00.8
20 Sondre Aarli Ntnui M20-22 35:19.1 4:07.5
21 Phillip Maree Bratsberg IL M40-44 35:19.5 4:07.9
22 Sigurd Ugedal Bratsberg IL M20-22 35:26.3 4:14.7
23 Magnus Alsaker Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 35:27.4 4:15.8
24 Nikolai Hassel Trondheim M35-39 35:40.8 4:29.2
25 Tor Edvard Nakken Trondheim & Omegn Sportsklubb M40-44 35:41.6 4:30.0
26 Lars Hammernes Leopold Nesbru M23-34 35:42.2 4:30.6
27 Christoffer Søbstad Trondheim M35-39 35:45.8 4:34.2
28 Håvard Fyhn Ntnui M23-34 35:49.9 4:38.3
29 Mats Torrey Tjøm Flottorp NTNUI / Ntnui/Friidrett M20-22 36:00.5 4:48.9
30 Jonatan Kristoffer Dale NTNUI / Lerka M20-22 36:01.1 4:49.5
31 Erlend Brønstad Ogndal IL M23-34 36:02.3 4:50.7
32 Jørgen Skevik Bratsberg IL M23-34 36:05.4 4:53.8
33 Steffen Bentsen Rindal IL M23-34 36:06.3 4:54.7
34 Thomas Austheim Ogndal IL M23-34 36:08.3 4:56.7
35 Bård Brekke Maratonkameratene M35-39 36:19.4 5:07.8
36 Jonas Onshuus Trondheim M23-34 36:32.3 5:20.7
37 Are Grytdal Buvika M23-34 36:34.3 5:22.7
38 Isak Kvammen Ntnui Triatlon M20-22 36:36.7 5:25.1
39 Børge Leiren Byåsen IL M40-44 36:41.4 5:29.8
40 Ole-Martin Momyr Trondheim og Omegn Sportsklubb M40-44 36:55.9 5:44.3
41 Georg Lande Namdal løpeklubb M23-34 36:57.3 5:45.7
42 Steinar Røe Byåsen IL M45-49 37:00.8 5:49.2
43 Jonas Berg Trondheim M23-34 37:03.0 5:51.4
44 Michael Brian Watts Bratsberg IL M35-39 37:08.4 5:56.8
45 Aasmund Skurdal Kjelsås IL / Team Dollarhuset M23-34 37:08.8 5:57.2
46 Jonas Hiller DNB M35-39 37:09.6 5:58.0
47 Paul Godtfred Bjørnerud Trondheim & Omegn Sportsklubb M40-44 37:17.5 6:05.9
48 Severin LILLEBERG Alti Forvaltning As M23-34 37:19.4 6:07.8
49 Lars Bakke Jørpeland Svømmeklubb M23-34 37:25.6 6:14.0
49 Nikolai Takle Iselvmo NTNUI / Ntnui Friidrett M20-22 37:25.6 6:14.0

10 km kvinner, topp 50

1 Marte Lien Johnsen Bratsberg IL K23-34 35:00.1 0:00.0
2 Vibeke Jensen Strindheim IL K23-34 35:14.8 0:14.7
3 Camilla Lund Bratsberg IL K23-34 36:11.1 1:11.0
4 Ingrid Lunde Steen Bratsberg IL K35-39 36:57.8 1:57.7
5 Inga Mageli Bratsberg IL K23-34 37:37.0 2:36.9
6 Ragnhild EIDE Byåsen IL K23-34 37:47.9 2:47.8
7 Ingrid Wollan Benum Strindheim IL K15-17 38:13.7 3:13.6
8 Synne Brovold Team Blodbussen K23-34 39:08.6 4:08.5
9 Ingvild Larsen Sæther Litj K23-34 39:12.2 4:12.1
10 Cecilie Knudsen Abakus K23-34 39:41.7 4:41.6
11 Marte Vatn Trondheim K23-34 39:42.8 4:42.7
12 Anette Leistad Bratsberg IL / Anette Leistad K40-44 39:52.3 4:52.2
13 June Nilsen Bratsberg IL / PIL K23-34 39:53.9 4:53.8
14 Liv Linnea Bakka Hovin I Telemark K23-34 40:47.3 5:47.2
15 Anitra Vognild Bjerke IL K23-34 41:00.4 6:00.3
16 Marie Bringsvor Kybernetisk Løpeklubb K23-34 41:07.2 6:07.1
17 Sofie Wangberg Trondheim K23-34 41:13.1 6:13.0
18 Willeke A’Campo Trondheim & Omegn Sportsklubb K23-34 41:29.0 6:28.9
19 Ingri Meum Byrkjeflot Trondheim & Omegn Sportsklubb K40-44 41:47.5 6:47.4
20 Nina Hovdahl-Brænd Sparebank 1 SMN K35-39 41:52.0 6:51.9
21 Thea Maurtvedt NTNUI K23-34 42:12.9 7:12.8
22 Heidi Skullerud Heidi Skullerud / Ranheim K40-44 42:26.6 7:26.5
23 Heidrun Unsgård Tydal IL K35-39 42:39.2 7:39.1
24 Mari Tørset Tiller K23-34 42:47.8 7:47.7
25 Ingvild Ellingsen Trondheim K23-34 42:50.9 7:50.8
26 Ingvild Saksvik-Lehouillier Bratsberg IL K40-44 42:52.3 7:52.2
27 Kjersti Ervik Team Kondis K50-54 42:56.8 7:56.7
28 Frida Sæther Sintef Energi K23-34 43:02.6 8:02.5
29 Linn Therese Brænd Tiller K35-39 43:16.2 8:16.1
30 Anita Kvam Bratsberg IL K35-39 43:23.2 8:23.1
31 Siri Klevset Byneset IL K45-49 43:33.7 8:33.6
32 Anne Kristin Melgård Namdal løpeklubb K45-49 44:02.3 9:02.2
33 Kristine Malm Trondheim K23-34 44:36.9 9:36.8
34 Karoline Skobba Grøtterud Kybernetisk Løpeklubb K23-34 45:01.0 10:00.9
35 Ingrid Rø Lurås Trondheim K23-34 45:06.7 10:06.6
36 Tonje Hestegrei Melhus K35-39 45:19.8 10:19.7
37 Kristin Våga Fløttum Skaun IL K23-34 45:22.8 10:22.7
38 Sigrid Wanvik Haugen Trondheim K23-34 45:31.5 10:31.4
39 Hilde Gartland Gartland Sportsklubb K35-39 45:35.1 10:35.0
40 Thea Baldersheim Trondheim K35-39 45:48.3 10:48.2
41 Anne Grete Myhre Sjetne IL K45-49 46:08.1 11:08.0
42 Anneke Løkken Trondheim K23-34 46:11.0 11:10.9
43 Siri Ann Nyrnes St.Olavs Løpedamer K55-59 46:19.3 11:19.2
44 Pernille Lauritsen Porsgrunn K23-34 46:26.4 11:26.3
45 Frida Eidsnes Trondheim K23-34 46:52.7 11:52.6
46 Hege Charlotte Iversen Otta IL K23-34 46:53.2 11:53.1
47 Karina Kruksve Leksvik IL K23-34 47:00.5 12:00.4
48 Maiken Handberg Trondheim K23-34 47:17.6 12:17.5
49 Marit SVEEN Kybernetisk Løpeklubb K23-34 47:43.1 12:43.0
50 Kaia Stadsøy Gran Trondheim K23-34 47:47.4 12:47.3

5 km menn

1 Henrik Marius Laukli Strindheim IL M23-34 14:55.0 0:00.0
2 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb M23-34 14:56.2 0:01.2
3 Vegard Sæbu Skrautvål IL / Møllenberg Yacht Club M23-34 15:16.6 0:21.6
4 Alexander Hofstad Rindal IL M23-34 15:52.3 0:57.3
5 Ketil Stene Bratsberg IL / Pil M45-49 15:56.7 1:01.7
6 Henrik Kristensen Heimdal M23-34 16:15.7 1:20.7
7 Martin Nesse Bratsberg IL M23-34 16:36.1 1:41.1
8 Vegard Høiseth Bratsberg IL M23-34 16:51.3 1:56.3
9 Magnus Reite-Bjellaas Jølster IL M20-22 17:04.0 2:09.0
10 Arnstein Buøy 3T-Klinikken M23-34 17:04.7 2:09.7
11 Gustav Granøien Singsås IL M23-34 17:50.8 2:55.8
12 Emil Haseth Balestrand Ranheim IL M13-14 17:51.1 2:56.1
13 Oddne Munkvold Trondheim M23-34 17:52.3 2:57.3
14 Terje Olsen Rindal IL M55-59 17:53.0 2:58.0
15 Sigurd Bekken Kjøl Bertelsen og Garpestad M23-34 18:19.1 3:24.1
16 Max Bergström Rindal IL M35-39 18:20.4 3:25.4
17 Kjell Heinrich NTNUI M23-34 18:24.1 3:29.1
18 Lars Dyrendahl Teamraskerenngjertsen M23-34 18:40.1 3:45.1
19 Egil Fjeldberg Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 18:47.1 3:52.1
20 Petter Gomo Trondheim M23-34 19:01.5 4:06.5
21 Endre Klokkervold Strindheim IL M35-39 19:11.6 4:16.6
22 Jesper Haglund Trondheim M23-34 19:31.4 4:36.4
23 Markus Valås Hagen NTNUI M23-34 19:34.1 4:39.1
24 Paal Sørensen Team Berg M23-34 19:37.7 4:42.7
25 Ole Rabanal Bratsberg IL M35-39 19:39.7 4:44.7
26 Håkon Hallingstad Trondheim & Omegn Sportsklubb M45-49 19:40.1 4:45.1
27 Hauk Finnstø Gjølga Gjølga Gård M11-12 19:49.6 4:54.6
28 Morten Aursand Malvik IL / Ranheim Kraft M45-49 19:51.0 4:56.0
29 Eivind Fallan Egon Restauranter BIL M50-54 19:58.7 5:03.7
30 Marius Holm Holm Byggservice AS M40-44 20:18.4 5:23.4
31 Mikal Almaas Strindheim IL M35-39 20:22.0 5:27.0
32 Ronny Hammernes Vanvik IL M50-54 20:23.0 5:28.0
33 Asbjørn Olsen Econ Nordic M23-34 20:55.2 6:00.2
34 Egil Matsen Trondheim M55-59 21:29.6 6:34.6
35 Sondre Tveiten Sørild FIK M23-34 22:19.8 7:24.8
36 Bendik Aagård Almås Trondheim & Omegn Sportsklubb M35-39 23:13.4 8:18.4
37 Johan Olav Wiggen Børsa M60-64 23:55.3 9:00.3
38 Daniel Oscar Jensen Trondheim M23-34 23:57.9 9:02.9
39 Andreas Moen Dalen NTNUI / Ntnui Friidrett M23-34 24:50.8 9:55.8
40 Jakob Børset Skjerve Trondheim M11-12 26:01.1 11:06.1
41 Sigurd Hjelle Sortland M18-19 26:51.8 11:56.8
42 Adrian Mollan Flatåsen M13-14 28:11.4 13:16.4
43 Sander Bruvoll Martinsen Byåsen IL M11-12 28:49.3 13:54.3
44 Sander Græsby Ambulant Team IL M23-34 29:07.9 14:12.9
45 Snorre Skånøy Trondheim M40-44 30:30.2 15:35.2
46 Erlend Engevik Trondheim M23-34 30:38.1 15:43.1
47 Joar Langaard Topal M40-44 33:35.3 18:40.3
48 Aron Amadeus Moen Bjugn-Ørland Skøyteklubb M11-12 42:42.9 27:47.9
49 Raymond André Moen Bjugn-Ørland Skøyteklubb M35-39 42:52.3 27:57.3

5 km kvinner

1 Camilla-Marie Flaaten Bratsberg IL K23-34 17:48.9 0:00.0
2 Mari Steinkjer Øyen Bratsberg IL K23-34 18:11.1 0:22.2
3 Cornelia Brummenæs Trondheim K23-34 18:51.8 1:02.9
4 Maren Norderud Ntnui Orientering K23-34 19:17.8 1:28.9
5 Sara Olsen Ntnui K20-22 19:26.4 1:37.5
6 Julie Lous Strindheim IL K18-19 19:55.6 2:06.7
7 Christine Berger Bratsberg IL K35-39 19:58.5 2:09.6
8 Ingunn Staldvik Aagård Røyrvik IF K23-34 20:58.9 3:10.0
9 Tiril Kristine Knotten IL Ivrig K23-34 21:08.3 3:19.4
10 Helene Muren Buvik IL K40-44 21:59.3 4:10.4
11 Kari Anne Hoset Ranheim Skiklubb K35-39 22:04.1 4:15.2
12 Kari Hanne Gjeilo Bratsberg IL K50-54 22:16.6 4:27.7
13 Rine Hanssen Byåsen IL K55-59 22:18.9 4:30.0
14 Tonje Ovesen Klæbu Løpeklubb K35-39 22:20.1 4:31.2
15 Ingrid Andrea Lysø Trondheim K23-34 22:24.8 4:35.9
16 Sanna Kåsbøl Trondheim K23-34 22:28.9 4:40.0
17 Monica Haftorn Iversen Trondheim K45-49 22:35.0 4:46.1
18 Ingebjørg Mogård Trondheim K40-44 22:48.9 5:00.0
19 Anne Melkild Byåsen Veteran K60-64 22:49.6 5:00.7
20 Jeanette Stensheim Trondheim & Omegn Sportsklubb K23-34 23:22.5 5:33.6
21 Saga Finnstø Gjølga Gjølga Gård K13-14 23:26.5 5:37.6
22 Ingrid Simensen Langseth Trondheim Triatlonklubb K23-34 23:32.5 5:43.6
23 Vilde Solnør Ambulant Team IL K23-34 23:55.4 6:06.5
24 Maren Bakkejord Strindheim IL K40-44 23:57.3 6:08.4
25 Kjersti Sandvik Buvik IL K40-44 23:58.4 6:09.5
26 Ingvild Rømo Grande Ranheim K45-49 24:04.9 6:16.0
27 Marte Møllenhus Sirås Trondheim K23-34 24:14.1 6:25.2
28 Katarzyna Maria Psonka Antonczyk Katarzyna Maria Psonka Antonczyk / Tordenskiold Fekteklubb K45-49 24:17.5 6:28.6
29 Marthe Lein Frosta K45-49 24:19.8 6:30.9
30 Therese Bjoernaas Nidaros Bokseklubb K35-39 24:21.1 6:32.2
31 Linda Soppeland Trondheim K23-34 24:36.2 6:47.3
32 Ronja Haagaas Stadsbygd IL K13-14 24:53.4 7:04.5
33 Miriam Skisland Jakobsli K15-17 24:56.3 7:07.4
34 Milla Hjulstad Ranheim K15-17 24:56.6 7:07.7
35 Mona Bruvoll Byåsen IL K40-44 25:03.5 7:14.6
36 Camilla Isabell Kolstad Vikhammer K35-39 25:05.9 7:17.0
37 Liv Tennes Ranheim K50-54 25:09.8 7:20.9
38 Ellinor Egseth Sundset Trondheim K50-54 26:16.2 8:27.3
39 Laila Ødegaard Trondheim K45-49 26:23.1 8:34.2
40 Berit Setsaas Selbu il K55-59 26:23.5 8:34.6
41 Ilaria Cherubini Swimming K11-12 27:13.5 9:24.6
42 Anne Marthe Fagervoll Molde K40-44 27:41.9 9:53.0
43 Barbara Schnöpf Equinor BIL K23-34 28:06.9 10:18.0
44 Emma Johnsen Trondheim K15-17 28:10.8 10:21.9
45 Tonje Fuglem Jernbanens Idrettslag Trondheim K23-34 28:44.4 10:55.5
46 Marthe Oldren Smørdal Trondheim K45-49 30:01.3 12:12.4
47 Johanne Mosheim Trondheim K45-49 30:30.4 12:41.5
48 Helene Moholdt Jernbanens Idrettslag Trondheim K23-34 30:49.1 13:00.2
49 Linda Marie Strompedal Namdal løpeklubb K35-39 31:10.2 13:21.3
50 Gosia Slawinska Trondheim K23-34 33:03.6 15:14.7
51 Floriane Mortier Equinor BIL K23-34 34:01.2 16:12.3
52 Irene Aunaas Saupstad K35-39 34:33.3 16:44.4

Om løpet

Enten du er sofasliter eller milsluker, løpet passer for alle. Du kan løpe både med og uten tidtaking, gammel og ung. Du får løpe både på grus, sti, skogsvei og asfalt. Langs elv, jorder, boligfelt og vei. Med andre ord, ingen grunn til ikke og bli med.
Vi kan friste med fantastiske uttrekkspremier, som alle som deltar kan vinne uavhengig av distanse og tid.
Sett av datoen og meld deg på vårens artigste løp!

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Løypekart

10 km

5 km

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater