Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater NM-Løpet 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater NM-Løpet som arrangeres 8. juli 2023.

Publisert 8. juli 2023 i Resultater

NM-Løpet 2023

Arrangeres i forbindelse med NM friidrett på Jessheim.

Dato

8. juli

Sted

Jessheim – Viken

Distanse

5 km

Startliste

Resultater

Menn, topp 15

POS NAME BIB M/F TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
1

Knut Olav Øygard

125 M Jølster IL

M23-34

00:15:48 00:15:46
2

Marius Viken Vesterås

71 M Gjøvik Friidrettsklubb

M23-34

00:16:01 00:15:59
3

Janis Arsenikovs

56 M Ullensaker/Kisa IL

M40-44

00:16:03 00:16:01
4

Njål Tyssing

24 M Velledalen IL

M40-44

00:16:07 00:16:05
5

Kristian Nedregård

48 M

M45-49

00:16:24 00:16:22
6

Henrik Jørgensen

115 M Fossum

M15-17

00:16:25 00:16:24
7

Håvard Berge

99 M Athene Accounting

M23-34

00:16:33 00:16:31
8

Torgeir Skjeldnes

78 M Svorkmo NOI

M23-34

00:16:37 00:16:36
9

Truls Grøstad

95 M BDO Lillestrøm

M35-39

00:16:55 00:16:54
10

Alf-Georg Joranger

30 M Fredrikstad Idrettsforening

M40-44

00:16:57 00:16:55
11

Erik Aasebø

18 M SK Vidar

M23-34

00:16:58 00:16:57
12

Tom Roger Vege-Tangen

16 M Namdal LK

M50-54

00:17:19 00:17:16
13

André Juvland

38 M

M23-34

00:17:22 00:17:21
14

Henning Ravnås

123 M Norconsult BIL

M23-34

00:17:23 00:17:21
15

Jon Per Nygaard

126 M FIK Ren-Eng

M55-59

00:17:24 00:17:23

Kvinner, topp 15

POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
20

Ida Gjermundshaug Pedersen

102 F 1 Hamar PIL

K35-39

00:18:07 00:18:04
28

Eugenie Gulowsen

44 F 2 Lillehammer IF

K23-34

00:19:00 00:18:59
31

Marte Kjøren

28 F 3 Lillehammer if

K23-34

00:19:05 00:19:03
42

Mari Brox

6 F 4 Sømna il

K35-39

00:19:35 00:19:33
44

Anette Heimli Jokstad

77 F 5 Velledalen IL

K35-39

00:19:40 00:19:37
45

Dina Erika Hansen

36 F 6 SK Vidar

K23-34

00:19:43 00:19:40
51

Vibeke Reistadbakk

108 F 7

K35-39

00:20:12 00:20:09
53

Synøve Brox

7 F 8 SK Vidar

K60-64

00:20:18 00:20:15
54

Ninette Banoun

34 F 9 Romerike ultraløperklubb / Nordea

K55-59

00:20:19 00:20:16
57

Tonje Pettersen

91 F 10

K35-39

00:20:34 00:20:30
59

Hege Weberg Tangen

98 F 11 UllKisa

K35-39

00:20:38 00:20:34
60

Tina Kleven

33 F 12 SK Vidar

K23-34

00:20:37 00:20:34
63

Synne Bergkvist

81 F 13 Magnor UL

K15-17

00:21:02 00:20:57
67

Sigrid Lindkjølen

82 F 14 Magnor UL

K45-49

00:21:33 00:21:30
68

Maren Skappel

60 F 15

K23-34

00:21:39 00:21:35

Løypekart

Om løpet:

Starttidspunkt

Vi samarbeider med rutinerte løpere i “Løpegruppa Jessheim”. De vil hjelpe deg å holde jevn fart og motivasjonen oppe.

Vil tilbyr fartsholdere for følgende tempo:

Som deltaker får du:

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater