Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater NM Randonee 2023 – Kårvatn Skimo

Lignende saker

Startlister og resultater for NM Randonee 2023 som arrangeres sammen med Kårvatn Skimo 4.-5. februar 2023.

Publisert 4. februar 2023 i Resultater

NM Randonee – Kårvatn Skimo 2023

Dato

4. – 5. februar

Sted

Kårvatn – Møre og Romsdal

Program

Individuell Lørdag

U20 / Senior / Veteran består av ca. 1400 høydemeter / 11 km.

U18 / U16 og yngre, samt trimklasse ca. 900 høydemeter / 9 km.

Vertikal Søndag

U20 / Senior / Veteran består av ca. 700 høydemeter / 4 km.

U18 / U16 og yngre, samt trimklasse ca. 700 høydemeter / 4 km.

Starttider:

Individuell NM lørdag: 11.00

Trim og turklasser lørdag: 10.00

Vertikal NM søndag: 11.00

Trim og turklasse søndag: 10.00

Startlister

Lørdag

Søndag

Resultater

Søndag

Alle resultater

1 118 Ida Waldal NOR Hommelvik IL NM – Kvinner U20 28:07.7 0:00.0
2 131 Johanna Åström SWE Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 29:13.4 1:05.7
3 139 Hildegunn Gjertrud Hovdenak NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 30:41.7 2:34.0
4 108 Elise Hjelset Andersen NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Kvinner U18 31:04.0 2:56.3
5 115 Malin Indergård NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner U18 31:34.1 3:26.4
6 107 Ingfrid Klokset NOR Tomrefjord IL NM – Kvinner U18 32:01.5 3:53.8
7 137 Nora Waldal NOR Hommelvik IL Kvinner U16 32:30.5 4:22.8
8 148 Ingeborg Treu Røe NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 32:42.8 4:35.1
9 135 Ingrid Stengård NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Kvinner Master O40 32:53.5 4:45.8
10 145 Molly Bazilchuk NOR Trondheim Randoneeklub NM – Kvinner Senior 33:13.7 5:06.0
11 114 Ine Skille NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Kvinner U20 34:38.2 6:30.5
12 105 Hedda Bjerkestrand Mjøen NOR IL Varden Meråker – Ski / Meråker VGS NM – Kvinner U20 41:24.9 13:17.2
1 144 Jonas Petter Engdahl NOR Tydal IL NM – Menn Senior 22:44.2 0:00.0
2 103 Trym Lødøen NOR Haugen IL NM – Menn Senior 23:22.5 0:38.3
3 124 Jonathan Albon NOR Isfjorden IL NM – Menn Senior 23:50.6 1:06.4
4 102 Erik Kårvatn NOR Trollheimen Fjellsportklubb NM – Menn U20 25:07.5 2:23.3
5 140 Morten Antonsen NOR Gjerdrum IL NM – Menn Senior 25:25.7 2:41.5
6 109 Kristoffer Strømdal Wik NOR Byaasen Skiklub NM – Menn U18 26:04.2 3:20.0
7 110 Sander Engdahl NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 26:46.1 4:01.9
8 101 Jakub Hejl CZE Velledalen IL NM – Menn Senior 27:00.3 4:16.1
9 120 Aron Rodal Haugen NOR Trollheimen Fjellsportklubb Menn U16 27:24.0 4:39.8
10 129 Emil Aslaksen Røed NOR Romsdal Randoneeklubb/Team Kårvatn NM – Menn U18 27:24.8 4:40.6
11 117 Simone Fornoni ITA sci Club Gromo NM – Menn Senior 27:26.9 4:42.7
12 116 Mads Gjethammer NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn U18 27:29.7 4:45.5
13 111 Thomas Sandhaug NOR Romsdal Randoneklubb NM – Menn Master O40 27:34.8 4:50.6
14 132 Iver Holen NOR Tromsø Randoneeklubb Menn U16 27:54.8 5:10.6
15 104 Håvard Krey Hansen NOR Pioner Randonee NM – Menn Senior 27:59.6 5:15.4
16 119 Vidar Wensel NOR Pioner Ski, IL / Pioner Randonee NM – Menn Master O40 28:11.6 5:27.4
17 128 Thomas Berge FOYN NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 28:44.2 6:00.0
18 122 Isak Drøpping NOR Trollheimen Fjellsportklubb Menn U16 28:55.2 6:11.0
19 113 Brage Skille NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Menn U18 29:01.3 6:17.1
20 143 Ove Erik Tronvoll NOR Svorkmo Bergknastklivarlaug NM – Menn Master O50 29:02.9 6:18.7
21 123 John Kasper Svergja NOR Pioner Ski, IL NM – Menn Senior 29:05.8 6:21.6
22 121 Pau Font Salat ESP Oslo NM – Menn Senior 29:33.1 6:48.9
23 147 David Pasdeloup NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Menn Senior 29:57.1 7:12.9
24 142 Yngve Solemdal NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 30:19.1 7:34.9
25 133 Simen Teigum Slettede NOR Skjåk IL NM – Menn Senior 30:38.0 7:53.8
26 134 Adrià Palau Mayordomo ESP Tesla Team NM – Menn Senior 30:46.3 8:02.1
27 106 Halvor Drøpping NOR Trollheimen Fjellsportklubb NM – Menn Master O50 31:35.8 8:51.6
28 125 Anton Sjöström SWE Maloja NM – Menn Senior 31:54.5 9:10.3
29 138 Mathias Slettede NOR Skjåk IL NM – Menn Master O50 32:44.8 10:00.6
30 130 Amund Kristoffer Pedersen NOR Tromsø Randoneeklubb Menn U16 34:29.2 11:45.0
31 112 Noe Schwoerer SUI Toptotop Menn U16 34:55.0 12:10.8
32 141 Syver Lorås NOR Skatval Skilag / Meråker Vgs. NM – Menn U18 35:24.5 12:40.3
33 126 Håkon Holstad NOR Freidig, SPK NM – Menn Senior 36:09.2 13:25.0
34 127 Jens Indergård NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Master O50 36:20.9 13:36.7
35 146 Joakim Skadal NOR Utleira IL NM – Menn Senior 38:22.7 15:38.5

Lørdag

Alle resultater

1 2 Noe Schwoerer M SUI Toptotop Gutter 13-14 55:22.1 0:00.0
1 4 Malin Indergård F NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner U18 1:03:07.8 0:00.0
2 6 Ingfrid Klokset F NOR Tomrefjord IL NM – Kvinner U18 1:05:53.0 2:45.2
3 12 Elise Hjelset Andersen F NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Kvinner U18 1:08:22.0 5:14.2
1 7 Kristoffer Strømdal Wik M NOR Byaasen Skiklub NM – Menn U18 53:36.8 0:00.0
2 10 Aron Rodal Haugen M NOR Trollheimen Fjellsportklubb Menn U16 54:47.6 1:10.8
3 9 Emil Aslaksen Røed M NOR Romsdal Randoneeklubb/Team Kårvatn NM – Menn U18 55:01.3 1:24.5
4 8 Mads Gjethammer M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn U18 56:32.2 2:55.4
5 3 Iver Holen M NOR Tromsø Randoneeklubb Menn U16 58:22.0 4:45.2
6 13 Isak Drøpping M NOR Trollheimen Fjellsportklubb Menn U16 1:00:26.3 6:49.5
7 11 Brage Skille M NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Menn U18 1:00:39.2 7:02.4
8 5 Amund Kristoffer Pedersen M NOR Tromsø Randoneeklubb Menn U16 1:10:28.6 16:51.8
9 1 Syver Lorås M NOR Skatval Skilag / Meråker Vgs. NM – Menn U18 1:19:59.4 26:22.6
1 54 Emelie Forsberg F SWE Harnosand KK NM – Kvinner Senior 1:38:52.9 0:00.0
2 46 Johanna Åström F SWE Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 1:41:10.1 2:17.2
3 39 Hildegunn Hovdenak F NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 1:50:10.0 11:17.1
4 30 Ingeborg Treu Røe F NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 1:59:45.6 20:52.7
5 49 Ingrid Stengård F NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Kvinner Master O40 2:03:21.8 24:28.9
6 18 Molly Bazilchuk F NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 2:05:57.1 27:04.2
7 45 Sarah Wisniewski F NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Kvinner Senior 2:09:48.3 30:55.4
8 41 Ine Skille F NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Kvinner U20 2:15:06.6 36:13.7
9 20 Hedda Bjerkestrand Mjøen F NOR IL Varden Meråker – Ski / Meråker VGS NM – Kvinner U20 2:37:52.5 58:59.6
1 53 Kilian Jornet Burgada M ESP Måndalen IL NM – Menn Senior 1:18:47.2 0:00.0
2 40 Hans-Inge Klette M NOR Viljar il Randonee NM – Menn Senior 1:19:32.8 0:45.6
3 17 Trym Dalset Lødøen M NOR Haugen IL NM – Menn Senior 1:19:38.2 0:51.0
4 57 Jonas Petter Engdahl M NOR Tydal IL NM – Menn Senior 1:24:00.0 5:12.8
5 22 Jonathan Albon M NOR Isfjorden IL NM – Menn Senior 1:25:43.4 6:56.2
6 15 Erik Kårvatn M NOR Trollheimen Fjellsportklubb NM – Menn U20 1:25:49.9 7:02.7
7 35 Bjørn Herfindal M NOR Tromsø Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:30:01.0 11:13.8
8 14 Rémi Français M SUI Ski Club Les Diablerets NM – Menn Senior 1:31:01.5 12:14.3
9 55 Morten Antonsen M NOR Gjerdrum IL NM – Menn Senior 1:33:36.8 14:49.6
10 32 Simone Fornoni M ITA sci Club Gromo NM – Menn Senior 1:36:11.7 17:24.5
11 44 Thomas Berge FOYN M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:36:44.6 17:57.4
12 36 Håvard Krey Hansen M NOR Pioner Randonee NM – Menn Senior 1:38:08.4 19:21.2
13 38 Vidar Wensel M NOR Pioner Ski, IL / Pioner Randonee NM – Menn Master O40 1:39:20.9 20:33.7
14 50 Ola Hovdenak M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Master O50 1:39:57.4 21:10.2
15 29 Thomas Sandhaug M NOR Romsdal Randoneklubb NM – Menn Master O40 1:40:35.2 21:48.0
16 56 Ove Erik Tronvoll M NOR Svorkmo Bergknastklivarlaug NM – Menn Master O50 1:40:55.0 22:07.8
17 58 Magnus Espeland M NOR Romsdal Randoneeklub NM – Menn Master O40 1:41:14.2 22:27.0
18 37 Pau Font Salat M ESP Oslo NM – Menn Senior 1:44:13.8 25:26.6
19 24 Håkon Ishoel M NOR Trollheimen Fjellsportklubb / Trollheimen Fjellsport NM – Menn Master O40 1:45:58.7 27:11.5
20 26 Hector Haines M GBR Åredalens Klätterklubb NM – Menn Senior 1:46:46.3 27:59.1
21 33 John Kasper Svergja M NOR Pioner Randonee NM – Menn Senior 1:47:00.3 28:13.1
22 31 Yngve Solemdal M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:47:38.1 28:50.9
23 47 Jakub Hejl M CZE Velledalen IL NM – Menn Senior 1:49:28.7 30:41.5
24 28 Sander Engdahl M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:49:45.0 30:57.8
25 25 David Pasdeloup M FRA Trondheim Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:50:19.9 31:32.7
26 48 Adrià Palau Mayordomo M ESP Tesla Team NM – Menn Senior 1:50:46.0 31:58.8
27 21 Halvor Drøpping M NOR Trollheimen Fjellsportklubb NM – Menn Master O50 1:51:15.8 32:28.6
28 16 Bård Smestad M NOR Trondheim Randoneeklubb NM – Menn Master O50 1:53:36.8 34:49.6
29 42 Robert Sørlie M NOR Trollheimen Fjellsportklubb NM – Menn Master O40 1:55:29.2 36:42.0
30 27 Per Boberg M SWE Åredalens KK NM – Menn U20 1:58:06.4 39:19.2
31 34 Are Moe M NOR Romsdal Randoneeklubb NM – Menn Senior 1:58:17.0 39:29.8
32 23 Anton Sjöström M SWE Maloja NM – Menn Senior 2:00:08.4 41:21.2
33 19 Martin Hanem Bartnes M NOR Ogndal IL NM – Menn Master O40 2:01:08.0 42:20.8
34 51 Tor Erling Aasprang M NOR Tingvoll IL NM – Menn Senior 2:13:40.0 54:52.8
35 43 Håkon Holstad M NOR Freidig, SPK NM – Menn Senior 2:44:53.8 1:26:06.6
36 52 Nils-Erik Ulset M NOR Tingvoll IL NM – Menn Master O40 35:20.0

Løypekart

Vertikal

Individuell

Værmelding

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Terminliste Norgescup randonee

Verdenscup randonee 2022-23

NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee NM Randonee

Alle resultater