Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater NM Vintertriatlon 2023

Lignende saker

Startlister, liveresultater og annen informasjon for NM Vintertriatlon 19. februar 2023.

Publisert 19. februar 2023 i Resultater

NM Vintertriatlon

Dato

19. februar

Sted

Skeikampen skiarena – Innlandet

Startliste

Resultater

Rank Firstname Surname Club Class Total Time Diff Winner
1 Nora Johansen Arendal Triathlon K40-44 1:45:44.0 0:00.0
2 Ingeborg Solberg Ringerike Svømmeklubb K40-44 2:04:24.0 18:40.0
3 Anne Marie Hausland Arendal Triathlon K55-59 2:14:23.0 28:39.0
4 Margrethe Meo Oslo Idrettslag / Oi-Triatlon K50-54 2:17:07.0 31:23.0
5 Venke Johansen Arendal Triathlon K65-69 2:22:28.0 36:44.0
1 Jonas Nermoen IF Frøy / Ctc.Bike M35-39 1:18:51.0 0:00.0
2 Eivind Andreas Røed Royal Sportsklubb M30-34 1:28:40.0 9:49.0
3 Georg Smedsaas Arendal Triathlon M40-44 1:29:55.0 11:04.0
4 Rolf Solheimdal Johansen Trondheim Triatlonklubb M45-49 1:30:58.0 12:07.0
5 Frode Engelund Sportsklubben Ceres M55-59 1:31:56.0 13:05.0
6 Audun Flateland Arendal Triathlon M45-49 1:31:57.0 13:06.0
7 Per Kristian Saastad Larvik Ski M50-54 1:33:55.0 15:04.0
8 Carl Boström Bærumsvømmerne M40-44 1:36:17.0 17:26.0
9 Magnus Esberg Lillehammer Cykleklubb M45-49 1:36:31.0 17:40.0
10 Torgeir SKJELDNES Trondheim Triatlonklubb / Blanktjern Coaching M30-34 1:36:47.0 17:56.0
11 Thomas Morgan Knutsen Lørenskog CK M50-54 1:38:06.0 19:15.0
12 Richard Fyhn Åsane Cykle Klubb M45-49 1:38:33.0 19:42.0
13 Lars Kabbe Grenland SK / Kabbecross M45-49 1:39:23.0 20:32.0
14 Bjørn Burås Hamar IL – Triathlon / Hamar IL Triatlon/Trysil VGS M50-54 1:46:16.0 27:25.0
15 Kjetil Molund Oslofjord triatlon M50-54 1:47:29.0 28:38.0
16 Egil Solstad Soon Triathlonklubb M55-59 1:48:09.0 29:18.0
17 Espen Simonstad Ullensaker CK M35-39 1:54:33.0 35:42.0
18 Willy Hatlevoll Oslofjord triatlon M65-69 3:47.4
1 Ingrid Lorvik Royal Sportsklubb K Elite 1:32:10.0 0:00.0
2 Julie Meinicke Royal Sportsklubb K Elite 1:34:56.0 2:46.0
3 Ine Skjellum Royal Sportsklubb K Elite 1:36:02.0 3:52.0
4 Sigrid BYE Royal Sportsklubb K Elite 1:39:52.0 7:42.0
5 Elisabeth Sveum Royal Sportsklubb K Elite 0:00.0
1 Hans Christian Tungesvik Royal Sportsklubb M Elite 1:14:17.0 0:00.0
2 Fredrik Schwencke Lyn Ski M Elite 1:15:40.0 1:23.0
3 Øivind Løining Bjerkseth Royal Sportsklubb M Elite 1:16:24.0 2:07.0
4 Jonas AMUNDSEN Aurskog-Høland Triatlon M Elite 1:17:34.0 3:17.0
5 Casper Rønning Royal Sportsklubb M Elite 1:18:07.0 3:50.0
6 Sondre Midtsveen Ringerike Sykkelklubb M Elite 1:19:35.0 5:18.0
7 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Oslostudentenes IK M Elite 1:20:52.0 6:35.0
8 Henrik Knutsen Asker Triathlon Klubb M Elite 1:27:48.0 13:31.0
9 Anders Rauan NTNUI M Elite 1:31:48.0 17:31.0
10 Magnus Kallager Åsane Cykle Klubb M Elite 1:38:02.0 23:45.0
11 Endre WIGAARD Royal Sportsklubb M Elite 2:57.8
1 Eline Ekroll Berger IL K15-16 59:29.0 0:00.0
2 Sara Bergsholm Hoven Romeriksåsen SK K17-19 1:04:36.0 5:07.0
3 Johanne Berven Agard Berger IL K17-19 1:09:42.0 10:13.0
4 Petra Rønning IF Frøy K15-16 1:14:35.0 15:06.0
1 Isac Luther Berger IL / Berger IL ski M17-19 56:28.0 0:00.0
2 Edvard Fossum Olstad Follebu Skiklubb TRI M17-19 56:57.0 0:29.0
3 Julian Paula Trysil M17-19 1:03:57.0 7:29.0
4 Iver Wold-Simonsen Follebu Skiklubb M17-19 1:06:59.0 10:31.0
1 Therese Moe Landén Romeriksåsen SK K 13-14 40:55.0 0:00.0
2 Vanessa Bassanese Flateland Arendal Triathlon K 13-14 49:12.0 8:17.0
1 Emil Hannevik Fyhn Åsane Cykle Klubb M 13-14 36:47.0 0:00.0
2 Heine Johansen Smedsaas Arendal Triathlon M 13-14 38:36.0 1:49.0
3 Elias Molund Oslofjord triatlon M 13-14 51:38.0 14:51.0
1 Andreas Hannevik Fyhn Åsane Cykle Klubb M15-16 36:16.0 0:00.0
2 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Soon Triathlonklubb / Gjerpebakken Hopp M15-16 36:36.0 0:20.0
1 Ingrid Stengård Venabygd K45-49 1:51:02.0 0:00.0
2 Cindy Koo Enevoldsen Asker Triathlon Klubb K50-54 2:00:19.0 9:17.0
1 Lars Øvrebø Bygstad M20-24 1:26:42.0 0:00.0

Om NM Vintertriatlon

Invitasjon

Hjemmeside

Søndag 19 februar med tidligste start kl 10.00* på Skeikampen skiarena.

NM i Vintertriatlon arrangeres i samarbeid Follebu skiklubb og Gausdal skilag.

Klasseinndeling: Rekrutt (13-14), Ungdom (15-16), Junior (17-19), Elite, Age Group 20-24, 25-29 osv i 5. Årsklasser samt åpen klasse. Distanser vil være i henhold til forbundets distanseregler.

Starttider: Rekrutt/Ungdom kl 1000, Junior kl 1100, Elite, AgeGroup og Åpen Klasse kl 1300

Infomøte: Det vil kun være en kort brif over høyttaler før start.

*I henhold til nytt konkurransereglement datert 10.01.2022 er det ikke tillatt med dekkbredde over 2,5 tommer. Dvs at fatbike ikke er tillatt.

For å hindre kollisjoner ute i løypa, oppfordres det til ikke å bruke konkurransetraseene for oppvarming mens konkurransene pågår, bruk alternative løyper rundt stadioen, det er rikelig med løyper rundt.

Startnummer hentes i sekreteriat på stadion i god tid før start.

All resultatservice vil skje gjennom speaker, på nett og ved oppslag på stadion.

Vi har kiosk, så det er mulig å kjøpe seg litt kaffe og kaker mellom slagene.
Tidtakersystemet er Emit.

Alle løpere skal bruke tidtagerbrikke. De som ikke har egen brikke, får
utdelt leiebrikke ved start. Vi ønsker at løpere kommer til startområde 5 min før start.

Det er eget rennkontor, men gjør dere kjent med informasjon om renn, løyper, mm før oppmøte

Alle løpere skal ha betalt lisens, for åpen klasse kan engangslisens benyttes.

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

NM Vintertriatlon

Alle resultater