Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Nordmarkstravern 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Nordmarkstravern som arrangeres lørdag 2. september 2023.

Publisert 2. september 2023 i Resultater

Nordmarkstravern 2023

Dato

2. september

Sted

Sognsvann – Oslo

Distanse

6 km | 7,5 km | 15 km | 30 km | 60 km

Startlister

Resultater (live)

Heltravern menn, topp 30

1 Karl Fremstad Tyrving IL / Gjensidige Sport Menn 19-34 Hel 02:01:50 00:00
2 Emil Fjeld Olsen SK Arildo Menn 19-34 Hel 02:09:01 07:11
3 Åsmund Skatvedt Åsen IL / Åsmund Skatvedt / Sky Blazers Menn 19-34 Hel 02:10:09 08:19
4 Rasmus Krogstad IL Heming Menn 19-34 Hel 02:11:54 10:04
5 Trygve Hansen Oslo Menn 19-34 Hel 02:12:06 10:16
5 Michael Jensen Oslo Menn 35-39 Hel 02:12:06 10:16
7 Lars BERGER Dombås IL Menn 40-44 Hel 02:12:15 10:25
8 Ola Grindland Skanska Aktiv Menn 19-34 Hel 02:13:40 11:50
9 OLE-JACOB FØLLING Røa Allianseidrettslag Menn 45-49 Hel 02:14:31 12:41
10 Bastian Fjermeros Oslo Menn 35-39 Hel 02:16:38 14:48
11 Geir Ødegård Røa Allianseidrettslag Menn 45-49 Hel 02:17:29 15:39
12 Ulrik Mannhart Fearnley Menn 19-34 Hel 02:19:06 17:16
13 Thomas Nipen Meteorologisk Institutt Menn 35-39 Hel 02:19:39 17:49
14 Preben Øiamo Pulse Communications AS Menn 40-44 Hel 02:20:58 19:08
15 Lars Digerud Lillomarka Skiklubb / Semar Menn 19-34 Hel 02:21:17 19:27
16 Audun Evensberget PMW Menn 19-34 Hel 02:21:32 19:42
17 Sigmund Langedal BREIVIK Oslo Menn 19-34 Hel 02:21:53 20:03
18 Mathias Nipen Oslo Menn 19-34 Hel 02:22:16 20:26
19 Jens Baumann Øvre St. Hanshaugen IF Menn 19-34 Hel 02:22:30 20:40
20 Krister SAASTAD Kodal IL – Friidrett Menn 19-34 Hel 02:22:35 20:45
21 Jonas Gaare Ullevål Bandy Menn 19-34 Hel 02:22:54 21:04
22 Nikolai Fischer Oslo Menn 19-34 Hel 02:23:48 21:58
23 Halvor Herlyng Oslo Menn 19-34 Hel 02:24:48 22:58
24 Eirik Øritsland Øvre St. Hanshaugen Idrettsforening Menn 19-34 Hel 02:25:56 24:06:00
25 Lars Olav Dybdal Iark Menn 35-39 Hel 02:26:52 25:02:00
26 Harald Vinje Oslo Menn 19-34 Hel 02:29:48 27:58:00
27 Jens-Olaf Lingaas Hagan Menn 19-34 Hel 02:29:52 28:02:00
28 Lars-Fredrik Forberg Oslo Menn 45-49 Hel 02:30:00 28:10:00
29 Njål Hjelde Anderssen Oslo Menn 19-34 Hel 02:30:36 28:46:00
30 Tron Witt Østerås Menn 40-44 Hel 02:30:37 28:47:00

Heltravern kvinner, topp 30

1 Anna Louise Astad Sørlie Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:34:54 00:00
2 Helga Løset Skodjereite Stordal IL / Sweco BIL Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:35:06 00:12
3 Sofia Johansson Skipac og Team Raske Gutter Kvinner 40-44 Hel 02:37:11 02:17
4 Stine Holager Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:38:05 03:11
5 Catharina Bartnes Kjelsås IL / Team Coop Kvinner 40-44 Hel 02:39:13 04:19
6 Anna Sofie Førre Haugesund Kvinner 19-34 Hel 02:43:37 08:43
7 Marte Jonstad Røkke Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:45:00 10:06
8 Julie Wessel Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:46:27 11:33
9 Mari Andersen Herlige Høyenhall BC Kvinner 40-44 Hel 02:46:50 11:56
10 Elise Amdal Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:49:43 14:49
11 Tuva Skoglund Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:49:59 15:05
12 Anna Hulbak Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:54:07 19:13
13 Vilde Tengesdal Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:54:31 19:37
14 Katinka Holtsmark Oslo Kvinner 35-39 Hel 02:55:56 21:02
15 Kristin Løvendahl Berg Oslo Kvinner 19-34 Hel 02:56:02 21:08
16 Ida Carine Longva Oslo Kvinner 35-39 Hel 02:56:17 21:23
17 Lina Aarrestad Lia Team Lia Kvinner 35-39 Hel 02:56:42 21:48
18 Andrea Kopperud Milslukern Sport Kvinner 19-34 Hel 02:57:24 22:30
19 Thea Sørvig Østbye PwC Kvinner 19-34 Hel 02:57:38 22:44
20 Iris Marie Lauritzen Marker Orienteringslag Kvinner 35-39 Hel 02:58:37 23:43
21 Ingrid Holm NVE BIL Kvinner 35-39 Hel 02:59:08 24:14:00
22 Kristin Grenan Airmine Kvinner 50-54 Hel 02:59:27 24:33:00
23 Helene Tiltnes Brokstad Oslo Kvinner 19-34 Hel 03:00:14 25:20:00
24 Frida Hansen Milslukern Sport Kvinner 19-34 Hel 03:01:04 26:10:00
25 Anette Bjerke Oslo Kvinner 19-34 Hel 03:02:22 27:28:00
26 Thea Slethaug Fana IL / Øvre St. Hanshaugen IF Kvinner 19-34 Hel 03:04:11 29:17:00
27 Marie Dæhlen Oslo Kvinner 19-34 Hel 03:04:12 29:18:00
28 Miriam Hjertholm Oslo Kvinner 19-34 Hel 03:05:08 30:14:00
29 Live Bjørkum Oslo Kvinner 19-34 Hel 03:06:07 31:13:00
30 Stine Jespersen KOS IL Kvinner 19-34 Hel 03:07:04 32:10:00

Dobbelttravern menn

1 Åke Fagereng Romerike Ultraløperklubb 05:48:22 00:00
2 Kim Johannesen Vestsida 05:52:44 04:22
3 Florian Kühn Tårnåsen 06:01:10 12:48
4 Aksel Reiten Nord-Heggdal Velforening 06:05:58 17:36
5 Erlend Berger Jenssen Romerike Ultra Løpeklubb 06:24:22 36:00:00
6 Joachim Nybakke Oppegård IL 06:34:57 46:35:00
7 Jan-Levi Brinchmann Lofoten Løpeklubb 06:40:00 51:38:00
8 Even Bergseng Åagamperne 06:51:20 01:02:58
9 Marius Eggerud ÅS 06:51:23 01:03:01
10 Martin Ervik Trailboyz 06:57:22 01:09:00
11 Erik Aicher Oslo 07:03:42 01:15:20
11 Hans Henrik Bull Tikampen.No 07:03:42 01:15:20
13 Morten Sundli Jessheim 07:14:54 01:26:32
14 Paolo Vecchiotti Oslo 07:21:03 01:32:41
15 Sven Nicolaysen Norske Studenters Roklub 07:21:29 01:33:07
16 Vebjørn Søndersrød Tikampen.No 07:32:01 01:43:39
17 Iver Nytrøen Seljeset Lyn ski 07:37:40 01:49:18
18 Roger Henke Nijmegen 07:39:04 01:50:42
19 Jarl Odin Herland Romerike Ultraløperklubb 07:45:32 01:57:10
20 Henrik Weido Lorentzen Oslo 07:48:03 01:59:41
21 Emil Vasstard Oslo 07:53:07 02:04:45
21 Andreas Volllmo Oslo 07:53:07 02:04:45
23 Kjetil Aare Haugland Oslo 08:01:31 02:13:09
24 Stian Jørgensen Tønsberg 08:08:28 02:20:06
25 Silas Vasstrand Ålesund 08:28:05 02:39:43
26 Erik Lundgrenn Trailboys 08:38:25 02:50:03
27 Raymond Smith Raymond Smith / Skanska Aktiv 09:01:44 03:13:22

Dobbelttravern kvinner

1 Anne Kirsti Wøien Asker 06:30:53 00:00
2 Anita Von Der Fehr Slattum 07:00:59 30:06:00
3 Sandra Gulliksen Nittedal 07:21:03 50:10:00
4 Ida Rindal Romerike Ultraløperklubb 07:37:11 01:06:18
5 Ragnhild Skahjem Oslo 09:05:21 02:34:28

Halvtravern menn, topp 30

1 Ole Sollien Hulbak Fiskebeinern SK Menn 19-34 Halv 01:06:16 00:00
2 Einar Frøhaug IL Holeværingen/Nobil Menn 19-34 Halv 01:07:43 01:27
3 Truls Hestengen Oppsal Orientering / Norconsult BIL Menn 19-34 Halv 01:08:34 02:18
4 Fredrik Ole Oldereid ANDERSEN Optio Incentives Menn 19-34 Halv 01:09:35 03:19
5 Sammy Andre Ziedoy Nobil Menn 19-34 Halv 01:10:57 04:41
6 Håkon Skarateppen Ulvø Runners Gutter 16-18 Halv 01:11:48 05:32
7 Andreas Karlsson Oslo Menn 35-39 Halv 01:12:11 05:55
8 Lars-Marius Glasø Oslo Menn 19-34 Halv 01:12:43 06:27
9 Andres Hammersbøen Team Coop Menn 19-34 Halv 01:12:52 06:36
10 Alexander Herheim Oslo Menn 19-34 Halv 01:13:03 06:47
11 Kjetil Sonerud Oslo Menn 19-34 Halv 01:13:06 06:50
12 Christian Barstad Oslo Menn 50-54 Halv 01:13:24 07:08
13 Marius Trøseid Koll, IL Menn 50-54 Halv 01:13:54 07:38
14 Inge Fosse Equinor ASA Menn 40-44 Halv 01:14:00 07:44
15 Thomas Kaggerud Helland Tyrving IL / Team TBA Drue Gutter 13-15 Halv 01:14:47 08:31
16 Camille Duval Oslo Menn 40-44 Halv 01:15:18 09:02
17 Erlend Tangen Sunde Oslo Menn 19-34 Halv 01:15:20 09:04
18 Tore Morten Otterstad Corporis Menn 50-54 Halv 01:15:52 09:36
19 Bjørn Wiig Kristiansen Oslo Menn 35-39 Halv 01:16:46 10:30
20 Kenneth Feiring Dala-Fram Menn 19-34 Halv 01:17:04 10:48
21 Espen Frøyland Podbil Menn 55-59 Halv 01:17:08 10:52
22 Torkel Hafting Koll, IL Menn 50-54 Halv 01:17:51 11:35
23 Jonas Andersen Tromsø Menn 19-34 Halv 01:18:24 12:08
24 Jan Marius Gathen Fredrikstad IF Menn 19-34 Halv 01:18:53 12:37
25 Martin Corona Oslo Menn 19-34 Halv 01:19:01 12:45
26 Marius Heimdal Team Optio Menn 19-34 Halv 01:20:51 14:35
27 Nils Kristian Langvand Oslo Menn 19-34 Halv 01:21:07 14:51
28 Stian Thaulow Hosle Menn 35-39 Halv 01:22:04 15:48
29 Ole Wilhelmsen Oslo Menn 40-44 Halv 01:22:17 16:01
30 Øystein Os Simonsen Norwegian Refugee Council Menn 55-59 Halv 01:22:40 16:24

Halvtravern kvinner, topp 30

1 Sigrid Alexandersen Sæther Norconsult BIL Kvinner 19-34 Halv 01:14:26 00:00
2 Maren Thomasgaard Slattum Kvinner 19-34 Halv 01:16:06 01:40
3 Marthe Haavind Rustad IL Kvinner 45-49 Halv 01:19:12 04:46
4 Linn Stockinger Haslum Kvinner 40-44 Halv 01:22:28 08:02
5 Stine Tangen Oslo Kvinner 35-39 Halv 01:22:50 08:24
6 Trude Ertresvaag Bekkestua Kvinner 40-44 Halv 01:23:52 09:26
7 Kaia Mobråten Hvalstad Kvinner 35-39 Halv 01:25:52 11:26
8 Vibeke Grødem Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:25:59 11:33
9 Ina Fosli Oslo Kvinner 35-39 Halv 01:26:23 11:57
10 Kristin Holt Rustad IL Kvinner 50-54 Halv 01:26:41 12:15
11 Ingvild Lofthus Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:28:15 13:49
12 Gry Oleivsgard Laugen Sportsklubben Vidar / Awesome Offshore Girls Kvinner 35-39 Halv 01:30:11 15:45
13 Emilie Hagen Nilssen Bærums Verk Kvinner 19-34 Halv 01:31:09 16:43
13 Sanne Staven Wermskog Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:31:09 16:43
15 Ida Hveding Huse Scelto Kvinner 40-44 Halv 01:31:12 16:46
16 Jelena Drec Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:31:31 17:05
17 Kristine Holm Kvinner 45-49 Halv 01:32:01 17:35
18 Hanna Malm Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:32:15 17:49
19 Pia Monrad-Hansen Oslo Kvinner 35-39 Halv 01:32:26 18:00
20 Cecilie Bjørnstad Engblad Sørbråten IL Kvinner 35-39 Halv 01:32:52 18:26
21 Guro Alexandersen Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:33:11 18:45
22 Christina Stusvik-Eide Ut & Tren Kvinner 55-59 Halv 01:33:14 18:48
23 Anne-Merethe Pedersen Oslo Kvinner 45-49 Halv 01:33:32 19:06
23 Nora Røste Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:33:32 19:06
25 Madeleine Olsnes Fredriksen Oslo Kvinner 35-39 Halv 01:33:33 19:07
26 Guro Birgit Velsand Gran Kvinner 19-34 Halv 01:33:45 19:19
27 Anne Sofie Aamlid Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:34:00 19:34
28 Astrid Trommald Straumsheim Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:34:58 20:32
29 Maria Vatne Oslo Kvinner 45-49 Halv 01:36:21 21:55
30 Karoline Ekeberg Oslo Kvinner 19-34 Halv 01:36:22 21:56

Om løpet

Starttider

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater