Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Nordsjørittet 2023

Lignende saker

Startliste, informasjon og resultater fra Nordsjørittet 10. juni 2023.

Publisert 10. juni 2023 i Resultater

Nordsjørittet 2023

Dato

10. juni

Sted

Egersund til Sandnes – Rogaland

Distanse

43 km – 88 km
terrengritt

Startlister

Resultater (live)

Menn, topp 30

Rank Name Time
1 Håkon Wisløff (NOR) 2:27:30
2 Kjetil Høyland (NOR) 2:27:30
3 Jone Ellingsen (NOR) 2:29:49
4 Ørjan Frøiland (NOR) 2:29:49
5 Christian Erevik Riise (NOR) 2:31:58
6 Einar Lode (NOR) 2:34:52
7 Inge Holla (NOR) 2:35:40
8 Rune Vidar Vestre (NOR) 2:36:34
9 Asle Høyland (NOR) 2:36:38
10 Yngve Kiserud (NOR) 2:36:46
11 Sølve Magnus Skogland (NOR) 2:37:01
12 Sander Gysland (NOR) 2:38:45
13 Frode Høyvik (NOR) 2:38:59
14 Kim Arild Myklebust (NOR) 2:39:38
15 Odd Skailand (NOR) 2:39:38
16 Bruse Kverneland (NOR) 2:40:37
17 Njål Gudmestad (NOR) 2:40:38
18 Andrè Wærnes (NOR) 2:40:39
19 Birger Rye (NOR) 2:40:42
20 Erlend Lindekleiv Olsen (NOR) 2:40:44
21 Tore Frøyland (NOR) 2:41:56
22 Helge Løge (NOR) 2:42:05
23 Nikodem Naszydlowski (NOR) 2:42:57
24 Nikolai Håheim (NOR) 2:43:40
25 Torbjørn Hjertvik (NOR) 2:43:40
26 Svein Inge Lomeland (NOR) 2:43:40
27 Stig Laland (NOR) 2:44:44
28 Bjarne André Asheim (NOR) 2:44:45
29 Dag Arnesen (NOR) 2:44:46
30 Stig Jørgensen (NOR) 2:44:47

Kvinner, topp 30

Rank Name Time
1 Natalia Ceban (NOR) 2:07:21
2 Bodil Rusdal (NOR) 3:05:57
3 Siv Bråten Hauge (NOR) 3:06:09
4 Lillian Løyning (NOR) 3:06:54
5 Christine Hammer Bore (NOR) 3:17:03
6 Lene Lindekleiv (NOR) 3:18:24
7 Heidi Vien (NOR) 3:23:03
8 Elise Hay Opsahl (NOR) 3:23:22
9 Gro Hansen (NOR) 3:23:35
10 Marie Lindstøl (NOR) 3:28:05
11 Ina Strømland (NOR) 3:32:15
12 Margrete Thorsen (NOR) 3:32:46
13 Edel Karin Hovland (NOR) 3:32:47
14 Brit Brustveit (NOR) 3:33:05
15 Katarina Utne (NOR) 3:35:21
16 Lillian Thu Lode (NOR) 3:36:03
17 Inger Engebretsen (NOR) 3:36:08
18 Bente Serigstad (NOR) 3:37:20
19 Liv Lende Olsen (NOR) 3:38:55
20 Trine Goa (NOR) 3:40:15
21 Kari Helene Bjo Reinås (NOR) 3:40:59
22 Mathea Selebø (NOR) 3:41:24
23 Kamilla Høiland (NOR) 3:42:13
24 May Britt Skeime Nilsen (NOR) 3:42:49
25 Brit Severinsen French (NOR) 3:43:21
26 Monika Celinska (POL) 3:43:50
27 Janne Aanonsen (NOR) 3:44:33
28 Christine Utkilen (NOR) 3:45:34
29 Anne Gro Hansen (NOR) 3:48:52
30 Linda Klippen (NOR) 3:49:05

Om

Starttider:

Pulje 1 kl. 10:00 – Best seedede menn og kvinner 100 stk

Pulje 2 kl. 10:10 –  CX/Allroad pulje menn og kvinner

Pulje 3 kl. 10:20 – menn og kvinner seeding 200 stk

Pulje 4 kl. 10:25 – menn og kvinner seeding 200 stk

Pulje 5 kl. 10:30 – menn og kvinner seeding 200 stk

Pulje 6 kl. 10:35 –  For En God Sak Pulje

Pulje 7 kl. 10:40 – Lagpuljer og enkeltpåmeldinger

Pulje 8 kl. 10:45 – Lagpuljer og enkeltpåmeldinger

Pulje 9 kl. 10:50 – Lagpuljer og enkeltpåmeldinger

Kl. 13:00 43 km Nærbø til Sandnes

Kl. 13:15 Ungdommens Nordsjøritt fra Orre til Sandnes

Kl. 11:00 – 12:00 Familieritt fra Mariero til Sandnes

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater