Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater O-Festivalen 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra O-Festivalen som arrangeres i Oslo 23.-25. juni 2023

Publisert 23. juni 2023 i Resultater

O-Festivalen 2023

Dato

23. – 25. juni

Sted

Haraløkka/Grønmo – Oslo

Program

Fredag 23. juni – Haraløkka

Lørdag 24. juni – Grønmo

Søndag 25. juni – Grønmo

Liveresultater

GPS-tracking

Resultater eliteklasser

Langdistanse søndag

Menn

Kvinner

Mellomdistanse lørdag

Menn

Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Funkqvist Haga Nydalens SK 31.10 2.34
2 Magne Haga Raumar Orientering 31.41 +0.31 2.37
3 Thomas Natvig Årstad Halden SK 31.45 +0.35 2.37
4 Håkon Jarvis Drage Tyrving IL 32.56 +1.46 2.43
5 Audun Weltzien Heming Orientering 33.37 +2.27 2.46
6 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 34.03 +2.53 2.49
7 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 34.05 +2.55 2.49
8 Martin Vister Tyrving IL 34.35 +3.25 2.51
9 Morten Jarvis Westergård Tyrving IL 35.22 +4.12 2.55
10 Marius Aurebekk NTNUI 36.34 +5.24 3.01

Kvinner

Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 35.59 7.51
2 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36.38 +0.39 7.59
3 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 36.59 +1.00 8.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Ane Dyrkorn NTNUI 37.04 +1.05 8.05
5 Andrea Svensson OK Tisaren 38.22 +2.23 8.22
6 Ingrid Lundanes Emblem IL 39.01 +3.02 8.31
7 Oda Scheele Nydalens SK 39.07 +3.08 8.32
8 Malin Agervig Kristiansson IFK Göteborg Orientering 39.19 +3.20 8.35
9 Ragnhild Eide Byåsen IL 39.24 +3.25 8.36
10 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 39.43 +3.44 8.40

Sprint fredag

Menn

Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 13.33 3.35
2 Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 13.36 +0.03 3.36
3 Mats Eidsmo NTNUI 13.48 +0.15 3.39
4 Sigurd Paulsen Vie NTNUI 13.49 +0.16 3.39
5 Mikkel Holt Freidig 14.06 +0.33 3.44
6 Jørgen Baklid NTNUI 14.25 +0.52 3.49
7 Sindre Østgulen Deisz Nydalens SK 14.31 +0.58 3.51
8 Simen Spets Storhov Freidig 14.40 +1.07 3.53
9 Anders Vister Bækkelagets SK 14.54 +1.21 3.57
10 Ewan Shingler Big Foot Orienteers 15.06 +1.33 4.00

Kvinner

Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedvig Valbjørn Gydesen OK Pan Århus 13.31 4.11
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 14.19 +0.48 4.26
3 Ane Dyrkorn NTNUI 14.21 +0.50 4.27
4 Emma Arnesen NTNUI 15.06 +1.35 4.41
5 Ingjerd Myhre Tyrving IL 15.16 +1.45 4.44
6 Frida Haugskott OL Trollelg 15.20 +1.49 4.45
7 Annika Simonsen IK Hakarpspojkarna 15.21 +1.50 4.46
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15.21 +1.50 4.46
9 Malin Agervig Kristiansson IFK Göteborg Orientering 15.23 +1.52 4.46
10 Lone Brochmann Nydalens SK 15.24 +1.53 4.46

Om løpet

Oppsal orientering ønsker velkommen til Norsk O-festival og sankthanshelg i Østmarka.
Vi kan by på flotte arenaer alle dager, nær kollektivtransport og i noe av Oslos beste o-terreng.
Legg klubbturen til Oslo og kombiner konkurransene med herlige sommerdager i hovedstaden!

Invitasjon

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater