Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater OBIK 2023 renn 2

Lignende saker

Startlister og resultater OBIK 2023 renn 2 i Holmenkollen onsdag 18. januar 2023.

Publisert 18. januar 2023 i Resultater

OBIK 2023 renn 2

(Heter i år offisielt OABIK Milslukern skikarusell)

Dato

18. januar 2023

Sted

Holmenkollen – Oslo

Distanse

10 km klassisk

Startlister

Resultater renn 2

Menn, topp 30:

1 Erlend Nydal Cognite/Fiskebeinern SK M30-34 27:53:00 00:00
2 Eivind Vold Oslo Kajakklubb M30-34 27:54:00 00:01
3 Henrik Haugland Syverinsen Fiskebeinern Sk/Computas BIL M25-29 27:56:00 00:03
4 Didrik SMITH Aon Norway / Fossum IF M35-39 27:57:00 00:04
5 Erling Stølen Fiskebeinern SK / Norconsult BIL M30-34 28:20:00 00:27
6 Vegard Kjølhamar Arctic Asset Management M35-39 28:26:00 00:33
7 Thomas Edvard Straye Flammekaster/Bane NOR BIL M30-34 28:33:00 00:40
8 Øyvind Gløersen Sintef Digital M35-39 29:45:00 01:52
9 Eirik Moen Fiskebeinern SK/ Norconsult BIL M25-29 29:48:00 01:55
10 Morten Andreas Løchen Hemsedal IL M35-39 30:01:00 02:08
11 Øystein Rodem Team Driv Trening M40-44 30:05:00 02:12
12 Fredrik Smith Oslo Byggentreprenør M45-49 30:10:00 02:17
13 Runar NETLAND Markane Idrettslag M30-34 30:17:00 02:24
14 Teodor Danielsen Nittedal M30-34 30:18:00 02:25
15 Morten Wettergreen Øhil / Obligo Real Estate M45-49 30:26:00 02:33
16 Andreas Faanes Fiskebeinern SK / Lyn Ski / DR R&D Services BIL M25-29 30:35:00 02:42
17 Ivar Hesselberg INDBY Rustad IL M35-39 30:45:00 02:52
18 Christoffer Hagen Team Driv Trening M35-39 30:46:00 02:53
19 Torbjørn Vala Rustad IL / Nexans M35-39 30:48:00 02:55
20 Henrik Natvig Bærum Sykehus M40-44 30:48:00 02:55
21 Ola G.Bustad Aktiv Begeistring M55-59 30:52:00 02:59
22 Espen Tjørn Tobiasson Bækkelaget SK M35-39 30:55:00 03:02
23 Erlend Sverdrup Dombås IL / Fiskebeinern SK M30-34 30:59:00 03:06
24 Endre WIGAARD Oslo M25-29 31:12:00 03:19
25 Ulf Brenna DNB M50-54 31:18:00 03:25
26 Fridtjof Wedum Follebu Skiklubb M25-29 31:19:00 03:26
27 Didrik Graham Henriksen Vestbyen IL / Equinor BIL / Fiskebeinern SK M30-34 31:22:00 03:29
28 Kristoffer Pettersen Trålim Lyn Ski / Milslukern M20-24 31:33:00 03:40
29 Tron Witt Fossum IF M40-44 31:44:00 03:51
30 Sigurd Eggen Alvdal IL M30-34 31:50:00 03:57

Kvinner

1 Thea Jahren Herud Dr.Techn.Olav Olsen AS K25-29 35:46:00 00:00
2 Ane Sandaker Kvittingen Oslo K30-34 36:08:00 00:22
3 Elin Farestveit ABG Sundal Collier K25-29 36:36:00 00:50
4 Mette Liset Fiskebeinern SK / Marketer Tech. K25-29 37:37:00 01:51
5 Karine Røstad Milslukeren K40-44 38:03:00 02:17
6 Ellinor Solberg OI Triatlon K15-19 38:41:00 02:55
7 Mari Sjøberg Oslo K40-44 39:21:00 03:35
8 Janecke Kopaas Koll / Team Driv Trening K60-64 40:35:00 04:49
9 Ann Elin Flågen Skd bil K50-54 40:42:00 04:56
10 Ingrid Løset Fiskebeinern SK / Norconsult BIL K25-29 40:45:00 04:59
11 Linda Skutberg Skiforeningen K50-54 45:09:00 09:23
12 Merete Blakstad Oslo K70+ 53:22:00 17:36
13 Dina Bråthen Statsbygg K45-49 58:53:00 23:07
14 Else Husa Ull Kisa K70+ 01:18:43 42:57:00

Resultater alle rennene i OABIK-serien

Værmelding

Invitasjon

Påmeldingsfrist/startkontingent
Onsdag 11. januar 2023, for å få laveste pris – kr 900,- for alle 6 renn.
Påmelding enkeltrenn fram til samme dag på nett eller på stadion før klokken 18:00, Kr 250,- pr. renn.
Alle over 15 år kan delta. Ingen lisens eller medlemskap er nødvendig.

Startordning
Puljestart med inntil 4 løpere hvert 30. sekund fra klokken 18:00. Siste mulige start er klokken 19:15.

Distanse
10 km (2 x 5 km) både for menn og kvinner. Dette er avhengig av snøforhold og lengde på runden. Egen tur-/mosjonsklasse i de samme løypene.

Hjemmeside

Flere resultater

OBIK 2023 renn 2 OBIK 2023 renn 2 OBIK 2023 renn 2

Alle resultater