Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Oggevatn Rundt 2023

Lignende saker

Startliste, rittprofil og resultater fra Oggevatn Rundt søndag 7. mai 2023.

Publisert 7. mai 2023 i Resultater

Oggevatn Rundt 2023

Dato

7. mai

Sted

Vennesla – Agder

Distanse

80,6 km

Startliste

Resultater

Menn, topp 30

1 Per Eskeland Gjerstad IL Sykkelgruppe 02:04:31 00:00
2 Endre Danielsen Nyhagen Kristiansands CK 02:04:46 00:15
3 Martin Jørgensen Lund CK 02:04:59 00:28
4 Rune Vidar Vestre CK Haugaland / #Høyterskel 02:05:03 00:32
5 Frode Høyvik CK Haugaland / #Høyterskel 02:05:34 01:03
6 Stian Flaten Gjerstad IL Sykkelgruppe / BBC 02:05:35 01:04
7 Vebjørn Hånes Egge Sagene IF Sykkel 02:06:04 01:33
7 Benjamin Rasmussen Lund CK / Lcc 02:06:04 01:33
9 Jon Olav Holmen Lund CK 02:09:06 04:35
9 Trond Liene Vabo Lund CK 02:09:06 04:35
11 Pål Bjørke Vennesla OCK 02:09:11 04:40
11 Kenneth F Solheim Vennesla OCK / VOC 02:09:11 04:40
13 Jon Hodnemyr Vennesla OCK 02:09:15 04:44
13 Dagfinn B. Lie Vennesla OCK 02:09:15 04:44
15 Jan  Kristian Frivold Grimstad SK 02:09:16 04:45
15 Stian Hansen Risør IL 02:09:16 04:45
17 Stian Berge Lund CK 02:09:22 04:51
17 Johnny Olsen Vennesla OCK 02:09:22 04:51
19 Frode Lomeland Kristiansands CK 02:09:31 05:00
20 Anders Øverli Lund CK 02:09:37 05:06
21 Trond Even Wanner Lund CK 02:09:47 05:16
22 Martin Aanundsen Lund CK 02:09:48 05:17
22 Frode Gjengaar Vennesla OCK 02:09:48 05:17
22 Frank Jakobsen CK Haugaland / Veidekke / #Høyterskel 02:09:48 05:17
22 Jan Helge Rafoss Kvinesdal Sykkelklubb 02:09:48 05:17
26 Magne Andersen Lund CK 02:09:49 05:18
26 Espen Hjortland Vennesla OCK 02:09:49 05:18
26 Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb 02:09:49 05:18
29 Erik Torgrimsen Lund CK 02:09:50 05:19
30 Vidar Heia Rønning Grimstad SK 02:09:51 05:20

Kvinner

1 Bodil Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb 02:14:28 00:00
2 Ewelina Morawietz Tveit IL / ROC 02:35:05 20:37
3 Hege Engebretsen Tveit IL 02:35:06 20:38
4 Marie Lindstøl Arendal CC 02:36:24 21:56
5 Renate Heen Arendal CC / Pink Riders ACC 03:08:05 53:37:00
5 Gunnlaug Linde Kristiansands CK 03:08:05 53:37:00
7 Francesca Bassanese Flateland Arendal CC / Pink Riders 03:08:06 53:38:00
7 Marianne Loland Kristiansands CK / Sparebanken Sør B.I.L. 03:08:06 53:38:00
7 Margit Juliane Realfsen Blindleia CK 03:08:06 53:38:00
7 Hilde Ribe ACC 03:08:06 53:38:00
11 Katarina Viveca Margaret Jybe Skivik Kristiansands CK 03:08:07 53:39:00
11 Lene Røstad Vennesla OCK / VOC 03:08:07 53:39:00
11 Janne Veer Acc 03:08:07 53:39:00
14 Irene Espenes Acc, Pinkriders 03:08:08 53:40:00

Om rittet

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater