Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Oggevatn Rundt 2024

Lignende saker

Startliste, rittprofil og resultater fra Oggevatn Rundt søndag 5. mai 2024.

Publisert 5. mai 2024 i Resultater

Oggevatn Rundt 2024

Dato

5. mai

Sted

Vennesla – Agder

Distanse

80,6 km

Startliste

Resultater

Menn, topp 50

1 Per Eskeland Gjerstad IL Sykkelgruppe / UPC 01:59:09 00:00
2 Petter Marki Erichsen Fevik og Omegn CC 01:59:10 00:01
3 Nikolai Håheim Klepp Cykle Club 01:59:15 00:06
4 Endre Danielsen Nyhagen Blindleia CK 01:59:21 00:12
5 Thomas Nærland Bryne CK 01:59:26 00:17
6 Martin Jørgensen Lund CK 02:00:11 01:02
7 Pål Bjørke Vennesla OCK 02:00:14 01:05
8 Ole Christian Myrmel Kristiansands CK 02:00:33 01:24
8 Gjermund Steinsland Møe.No 02:00:33 01:24
10 Kenneth F Solheim Vennesla OCK 02:00:55 01:46
11 Christian Albert Tveit IL / ROC 02:01:00 01:51
12 Åsmund Sivertsen Birkenes IL 02:01:01 01:52
13 Jørgen Heggemsli Blindleia CK 02:01:02 01:53
13 Jon Olav Holmen Lund CK 02:01:02 01:53
13 Jon Larssen Vennesla OCK / Nikkelverk BIL 02:01:02 01:53
13 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club 02:01:02 01:53
13 Trond Liene Vabo Lund CK 02:01:02 01:53
18 Martin Aanundsen Lund CK 02:01:03 01:54
18 Stian Berge Lund CK 02:01:03 01:54
20 Stian Hansen Gjerstad IL Sykkelgruppe 02:01:04 01:55
20 Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb 02:01:04 01:55
20 Anders Øverli Lund CK / Consto 02:01:04 01:55
23 Rolf Aasland Otra IL Sykkel 02:01:05 01:56
24 Kjell Einar Gaustad Vennesla OCK 02:01:10 02:01
24 Jakub Ruzylo Ptstudio.No 02:01:10 02:01
26 Benjamin Rasmussen Lund CK 02:01:27 02:18
27 Stijn Peeters Lund CK 02:01:31 02:22
28 Mikal Isdal Fevik og Omegn CC 02:01:32 02:23
28 Vegard Tveit Vennesla OCK 02:01:32 02:23
30 Trond Even Wanner Lund CK 02:01:33 02:24
31 Runar Skuggevik Blindleia CK 02:01:39 02:30
32 Torleif Kleppe Gjerstad IL Sykkelgruppe 02:01:46 02:37
33 Kai Rune Olsen Farsund Sykleklubb 02:02:00 02:51
34 Andreas Nordal Vennesla OCK 02:02:07 02:58
35 Jan  Kristian Frivold Grimstad SK 02:02:08 02:59
36 Brede Høygilt Gjerstad IL Sykkelgruppe / Ugland Pro Cycling 02:02:16 03:07
37 Sigurd Torve Sæther Sagene IF Sykkel 02:02:31 03:22
38 Olav N Birkeland Birkenes/Ll Setesdal Bilruter 02:02:32 03:23
38 Sven-Kato Ege CK Haugaland / Høyterskel 02:02:32 03:23
38 Erik Torgrimsen Lund CK 02:02:32 03:23
41 Ståle Skaar Lund CK 02:03:05 03:56
42 Jim Sivertsen Vennesla OCK 02:03:13 04:04
43 Eirik Danielsen Blindleia CK 02:03:14 04:05
43 Glenn Jenssen Vennesla OCK / Nikkelverk BIL 02:03:14 04:05
45 Vidar Laugaland Ryfylke SK 02:03:15 04:06
46 Joachim Jacobsen Lund CK 02:11:12 12:03
47 Rune Strøm Lund CK / Norsap 02:11:13 12:04
48 Sondre Hånes Egge NTNUI 02:13:20 14:11
48 Vebjørn Hånes Egge Sagene IF Sykkel 02:13:20 14:11
50 Herman Klatran Blindleia CK 02:13:37 14:28

Kvinner

1 Francesca Bassanese Flateland Arendal CC / Gard 03:08:09 00:00

Om rittet

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater