Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Oppegårdmila 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Oppegårdmila som arrangeres lørdag 3. juni 2023.

Publisert 3. juni 2023 i Resultater

Oppegårdmila 2023

Dato

3. juni

Sted

Greverud kunstgress, Oppegård – Vestland

Distanse

5 km – 10 km

Startlister

Resultater

Menn 10 km, topp 20

1 Eivind Bjørhei Oppegård IL / Norconsult BIL M20-39 37:02:00 00:00
2 Harald Skarpeteig Bøler IF M40-49 39:12:00 02:10
3 Sebastian Kristoffer Endrestad Bækkelagets SK M20-39 40:03:00 03:01
4 John Arve Håseth Tine SA M40-49 40:10:00 03:08
5 Truls Dyrkorn Sofiemyr M20-39 40:57:00 03:55
6 Mathias Hangeland Oslo M20-39 41:09:00 04:07
7 Daniel Stubsveen Langhus M20-39 41:37:00 04:35
8 Kenneth Pham Sofiemyr M40-49 41:59:00 04:57
9 Henrik Heiestad Bloodtrails Østmarka M40-49 42:07:00 05:05
10 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB M50-59 43:10:00 06:08
11 Bjørn Inge Farstad Oslo M20-39 43:32:00 06:30
12 Christoffer Ladstein Team Sportsmanden M50-59 43:42:00 06:40
13 Sondre Caspersen Oppegård M20-39 43:54:00 06:52
14 Franco Roche Team Pelagos M20-39 44:46:00 07:44
15 Lars Thorsen Team Sportsmanden M50-59 45:44:00 08:42
16 Ronny Eriksen Oslo M50-59 45:51:00 08:49
17 Douglas Wilson Follo Løpeklubb M40-49 45:53:00 08:51
18 Aleksander Rødal Sting II M20-39 46:46:00 09:44
19 Steinar Odberg Lien Team Sportsmanden M50-59 47:18:00 10:16
20 Finn Petter Koldevin Andresen Oppegård M40-49 47:43:00 10:41

Kvinner 10 km

1 Mia Madeleine Wedvik Edvardsen Kolbotn K16-19 45:34:00 00:00
2 Sølvi Elisabeth Hoff Rustad K20-39 48:42:00 03:08
3 Lene Løchen-Jensen Oppegård K40-49 51:19:00 05:45
4 Anne Wedvik Edvardsen Kolbotn K50-59 53:12:00 07:38
5 Jenny Söderman Sofiemyr K20-39 54:19:00 08:45
6 Inger Anne Pedersen Oppegård Il/Team Sportsmanden K50-59 54:37:00 09:03
7 Mari Nygård Sofiemyr K40-49 57:29:00 11:55
8 Toril Simonsen Oppegård K40-49 58:06:00 12:32
9 Linea Steensen Skiteam Follo K12-15 59:23:00 13:49
10 Sara Mäkiperä Oppegård K20-39 01:00:00 14:26
11 Kim Chi Thi Do Oppegård K20-39 01:00:05 14:31
12 Sara Habberstad Oppegård K50-59 01:01:25 15:51
13 Line Floan Almli Oppegård K20-39 01:03:45 18:11
14 Anne-Christin Tøndersmith Oppegård K20-39 01:05:15 19:41
15 Susanne Holgernes Oppegård K20-39 01:06:05 20:31
16 Kaisa Løkkevik Kaisa Løkkevik K20-39 01:10:00 24:26:00
17 Sara Tornes Oppegård K16-19 01:20:21 34:47:00
18 Ane Fredheim Oppegård K16-19 01:20:22 34:48:00

Menn 5 km, topp 20

1 Eskil Skarstein Rød Skiteam Follo M16-19 17:44 00:00
2 Trym Gjedebo-Skarpeteig Oppegård M12-15 18:40 00:56
3 Birk Haugnes Skiteam Follo M16-19 18:41 00:57
4 Ådne Dæhlin IL Gular M40-49 19:45 02:01
5 Håvard Holje Sparebank 1 BIL M40-49 20:29 02:45
6 Kenneth Pettersen Oppegård M20-39 20:39 02:55
7 Gjermund Habbestad Oppegård M20-39 20:50 03:06
8 Victor Jahren Oppegård IL M12-15 21:33 03:49
9 Kristian Alexander Dahle Oppegård IL M12-15 21:37 03:53
10 Victor Martinsen Oppegård M12-15 21:48 04:04
11 Kim Richard Haugen Pusnes BIL M40-49 22:12 04:28
12 Herman Petersen Kolbotn M12-15 22:50 05:06
13 Martin Jean Årtun DFI M12-15 22:56 05:12
14 Øyvind Bredvold Kolbotn M40-49 24:22:00 06:38
15 Håkon Fremmegård Oppegård M12-15 24:24:00 06:40
16 Kjetil Lyngmyr Drøbak M40-49 24:35:00 06:51
17 Ådne Haugnes Skiteam Follo M12-15 26:09:00 08:25
18 Torkild Haugnes Oppegård IL M40-49 26:15:00 08:31
19 Peter B.Odegard G2012 Fotball M12-15 26:32:00 08:48
20 Atle Dale G2012 Fotball M50-59 27:57:00 10:13

Kvinner 5 km

1 Vilja Hegdal Skiteam Follo K12-15 22:53 00:00
2 Mona Lillevik Storebrand K40-49 24:30:00 01:37
3 Erle Lundamo Oppegård K12-15 26:37:00 03:44
4 Anna Antonia Sbertoli Berge OIL K12-15 27:51:00 04:58
5 Cecilia Andresen Møller Rokstad Oppegård IL K12-15 28:25:00 05:32
6 Helén Graarud Rakkestad K50-59 28:28:00 05:35
7 Ebba Arvidsson Skiteam Follo K12-15 28:36:00 05:43
8 Guro Berge Opjordsmoen Skiteam Follo K12-15 28:39:00 05:46
9 Sølvi Lundamo Oppegård K40-49 28:51:00 05:58
10 Kristine Kirkenær Ellingsen Aeko K20-39 30:10:00 07:17
11 Kristin Bjørnstad Sofiemyr K20-39 30:29:00 07:36
12 Øyvor Berge Opjordsmoen Skiteam Follo K12-15 32:50:00 09:57
13 Ann Birgit Lyseggen Oppegård K40-49 39:00:00 16:07
14 Karoline Graarud Kolbotn K20-39 42:09:00 19:16

Om løpet

0900 Sekretariatet åpner på klubbhuset
1100 Siste frist etterannmelding
1115 Oppvarming på stadion)
1130 Start Micromila
1145 Start Minimila
1200 Start 10 km
1210 Start 5 km

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Flere resultater

Alle resultater