Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Oppegårdmila 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Oppegårdmila som arrangeres lørdag 1. juni 2024.

Publisert 1. juni 2024 i Resultater

Oppegårdmila 2024

Dato

1. juni

Sted

Greverud kunstgress, Oppegård – Akershus

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 30

1 Mathias Flak Steinkjer M20-39 34:13:00 00:00
2 Eskil Skarstein Rød Oppegård IL M16-19 36:47:00 02:34
3 Sondre Fylling Oslo M20-39 38:21:00 04:08
4 Erik Blom-Dahl Oppegård M50-59 39:10:00 04:57
5 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb M20-39 39:59:00 05:46
6 Kjetil Berntzen SON M20-39 40:33:00 06:20
7 Thomas Oma Årstad Løpeforening M40-49 41:10:00 06:57
8 Stig Vervik Ellingsen DNB M40-49 41:37:00 07:24
9 Martin Stormoen Okbil M20-39 42:04:00 07:51
10 Hans Christian Byhring Nes Ski M40-49 42:50:00 08:37
11 Aleksander Dokken Kolbotn M20-39 43:00:00 08:47
12 Charles Carsten Granquist Team Sportsmanden / DNB / KSK M50-59 43:35:00 09:22
13 Ola Skeid Ola Skeid / BSK Turlangrenn M40-49 43:38:00 09:25
14 Espen Biseth Oppegård M20-39 43:43:00 09:30
15 Jørgen Fossum Tårnåsen M20-39 43:52:00 09:39
16 Steffen Molvær Rummelhoff Oppegård M40-49 43:55:00 09:42
17 Sondre Caspersen Oppegård M20-39 44:02:00 09:49
18 Erlend Bolle Oppegård M40-49 44:33:00 10:20
19 Preben Fossum Equipnor AS M20-39 44:38:00 10:25
20 Iver Bastlien Sauda M16-19 44:40:00 10:27
21 Oliver Johansen Cortsen Dfi Drøbak M12-15 44:48:00 10:35
22 Kristian Nordström Trollåsen M40-49 44:51:00 10:38
23 Øyvind Wang Skibotn Il/Team Sportsmanden M50-59 44:52:00 10:39
24 Kristoffer Gravdal MWG M20-39 44:55:00 10:42
25 Erik Hagbø Team Hagbø M50-59 45:10:00 10:57
26 Truls Martin Larsen Østmarka Vel M40-49 46:00:00 11:47
27 Lasse Rindahl Masszi RAW Løpegruppe M40-49 46:48:00 12:35
28 Tinius Sørvik Oppegård M20-39 46:49:00 12:36
29 Tormod Karlsrud Sofiemyr M20-39 46:50:00 12:37
30 Alfred Flaten Kolbotn M20-39 47:00:00 12:47

10 km kvinner

1 Kristine Meinert Rød Sk Vidar K20-39 38:53:00 00:00
2 Lene Løchen-Jensen Oppegård il K40-49 51:19:00 12:26
3 Thanee Marielle Indergård Ro Kristiansand Løpeklubb K20-39 55:54:00 17:01
4 Margaret Mcgrath Halden K50-59 56:15:00 17:22
5 Inger Anne Pedersen Team Sportsmanden/Oppegård IL K50-59 56:20:00 17:27
6 Ingrid Ydse Oppegård K20-39 58:38:00 19:45
7 Ane Kristiansen Bouvet K20-39 58:41:00 19:48
8 Cathrine Yttervik Sofiemyr K50-59 58:50:00 19:57
9 Vilma Marie Müller-Steinat Lier IL – Ski K12-15 59:13:00 20:20
10 Sara Mäkiperä Oppegård K20-39 59:30:00 20:37
11 Kristine Møen Oslo K20-39 01:00:13 21:20
12 Hanna Andersen Oppegård K16-19 01:00:14 21:21
13 Fiona Yanhua Amundsen Jon & Yan K40-49 01:00:42 21:49
14 Linda Tuften Høistad Suburban Housewives Gym Association K40-49 01:01:04 22:11
15 Kristine Krøning Oppegård K16-19 01:02:00 23:07
16 Ingrid Bjerke Oslo K20-39 01:02:11 23:18
17 Toril Simonsen Oppegård K40-49 01:02:16 23:23
18 Jeanette Felix-Papadakis Oslo K40-49 01:04:57 26:04:00
19 Henriethe Henriksen Oslo K40-49 01:13:00 34:07:00
20 Veronica Lier Sofiemyr K20-39 01:13:01 34:08:00
21 Eli Toftøy-Andersen #Høgepålivet K40-49 01:16:06 37:13:00

5 km menn, topp 30

1 Trym Gjedebo-Skarpeteig Bøler IF Friidrett M16-19 17:24 00:00
2 Harald Skarpeteig Bøler IF Friidrett M40-49 19:36 02:12
3 John Melhus Havre Kolbotn M12-15 19:47 02:23
4 Glenn Sørensen Kristiansand Løpeklubb M20-39 20:42 03:18
5 Finn Atle Andersen Oppegård M20-39 20:46 03:22
6 Magnus Lien Lilja Defendable M20-39 21:13 03:49
7 Jørn Schrøder Sk Vidar M60+ 21:24 04:00
8 Herman Torgersen Petersen Oppegård il M12-15 21:32 04:08
9 Håvard Skånlund Sofiemyr M40-49 21:57 04:33
10 Kenneth Pettersen Oppegård M20-39 21:58 04:34
11 Victor Martinsen Oppegård M12-15 22:09 04:45
12 Espen Høglund Team Kjekkas M20-39 22:30 05:06
12 Christopher Jay SKI M20-39 22:30 05:06
14 Tore Laugen Oppegård M12-15 22:31 05:07
15 Gorm Nøkleby Langhus M40-49 23:00 05:36
16 Kristian Riiser Langhus M40-49 23:03 05:39
17 Eirik Augestad-Dyrhaug Kolbotn Håndball M12-15 23:32 06:08
18 Christian Augestad-Dyrhaug Sofiemyr M40-49 23:39 06:15
19 Lars Petter Johnsen Storebrand Sport M20-39 23:45 06:21
20 Johan Arvidsson Oppegård IL M40-49 24:11:00 06:47
21 Ådne Haugnes Oppegård IL M12-15 24:31:00 07:07
22 Didrik Modal Oslo M60+ 24:32:00 07:08
23 Jonas Høyer Langhus IL M20-39 24:43:00 07:19
24 Åsmund Winsnes Skarbø Oppegård IL M12-15 24:50:00 07:26
25 Jacob Nicolai Kindle-Skau Kolbotn M12-15 24:53:00 07:29
26 Sigurd Winsnes Skarbø Oppegård IL M12-15 25:12:00 07:48
27 Sindre Paulsen Oppegård IL M12-15 25:15:00 07:51
28 Jørgen Grindal Engeset Langhus M20-39 25:21:00 07:57
29 Leo Dolega Oppegård M12-15 25:34:00 08:10
30 Julian Leander Sneeggen Oppegård M12-15 25:40:00 08:16

5 km kvinner

1 Vilja Hegdahl Nesodden IF K12-15 22:20 00:00
2 Emma Elise Meinert Rød Oppegård il K16-19 22:40 00:20
3 Thea Marie G P Degvold Tromsø K20-39 23:06 00:46
4 Marie Meinert Rød Oppegård il K20-39 25:50:00 03:30
5 Stine Solberg Andersen Kolbotn K40-49 25:56:00 03:36
6 Sigvor Melve Oppegård il K40-49 26:20:00 04:00
7 Cecilia Andresen Møller Rokstad Oppegård IL / Skiteam Follo K12-15 26:53:00 04:33
8 Maria Britt Davis Oppegård K40-49 26:56:00 04:36
9 Ebba Arvidsson Oppegård IL K12-15 27:18:00 04:58
10 Goke Bressers Oppegård K40-49 27:24:00 05:04
11 Guro Berge Opjordsmoen Oppegård il K12-15 27:46:00 05:26
12 Karina Ervik Oslo K20-39 27:48:00 05:28
13 Erle Lundamo Oppegård K12-15 28:22:00 06:02
14 Terese Sundve Oppegård K12-15 28:37:00 06:17
15 Vilde Winsnes Skarbø Oppegård IL K12-15 28:38:00 06:18
16 Øyvor Berge Opjordsmoen Oppegård il K16-19 29:19:00 06:59
17 Camilla Brodin Drammen K20-39 30:41:00 08:21
18 Agnes Næss Holtbakk Oppegård il K12-15 30:56:00 08:36
19 Emilie Wagenius Dahl Oppegård IL K12-15 31:00:00 08:40
20 Kiti Gjerstad Oppegård K40-49 31:25:00 09:05
21 Anne Horne Solemslie Oppegård K40-49 31:55:00 09:35
22 Lene Løbben Langhus K60+ 32:19:00 09:59
23 Amanda Hellebostad Oppegård K12-15 32:24:00 10:04
24 Charlotte C Sandmæl Oslo K20-39 33:34:00 11:14
25 Toril Giske Oppegård K50-59 33:50:00 11:30
26 Bente Syvertsen Oppegård K60+ 33:58:00 11:38
26 Åsne Helen Vole Oslo K20-39 33:58:00 11:38
28 Martine Nygård Ulbråten SON K20-39 34:47:00 12:27
29 Josefin Hultman Oppegård K20-39 36:36:00 14:16
29 Camilla Okshovd Sofiemyr K40-49 36:36:00 14:16
31 Kaja Bogø Oppegård IL K12-15 38:44:00 16:24
32 Alice Andreassen Oppegård K40-49 39:32:00 17:12
33 Anita Kråkmo Siggerud K40-49 45:02:00 22:42
34 Lill-Harriet Bjørn Kolbotn K50-59 45:03:00 22:43

Om løpet

Familieløp for alle. Velg mellom 500m, 2km, 5km eller 10km. Løypa går fra kunstgressbanen på Østre greverud, langs Kongeveien inn i skogen og følger lysløypa tilbake til Østre Greverud.

0900    Sekretariatet åpner på klubbhuset
1100    Siste frist etteranmelding
1115    Oppvarming på stadion
1130    Start Micromila 500 m
1145    Start Minimila  2 km
1200    Start 10 km
1210    Start 5 km

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater