Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Orkland Energimila 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Orkland Energimila som arrangeres 9. august 2023.

Publisert 9. august 2023 i Resultater

Orkland Energimila 2023

8. utgave

Dato

9. august

Sted

Orkanger – Trøndelag

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Alle resultater

10 km menn, topp 30

1 Tommy Bangjord Hove Bratsberg IL M23-34 30:55.0 0:00.0
2 Trond Ørjan Eide Svorkmo N.O.I. M23-34 31:38.0 0:43.0
3 Hallvard Dahle Mosvik IL – Friidrett M23-34 31:57.0 1:02.0
4 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39 32:40.0 1:45.0
5 Kristian Riseth Hammer Svorkmo N.O.I. M23-34 33:00.0 2:05.0
6 Alexander Sebastian Solnør Bratsberg IL M35-39 33:08.0 2:13.0
7 Kjetil Thoresen Strindheim IL M23-34 33:58.0 3:03.0
8 Kristoffer Klonteig Ren-Eng M23-34 34:01.0 3:06.0
9 Olaf Hedberg Sissener Trondheim & Omegn Sportsklubb / Tosk M23-34 34:09.0 3:14.0
10 Luke Campbell Bratsberg IL M40-44 34:10.0 3:15.0
11 Olve Løseth Svorkmo NOI M20-22 34:27.0 3:32.0
12 Thomas Kjetland Trondheim & Omegn Sportsklubb M40-44 34:32.0 3:37.0
13 Sindre Persen Telenor BIL M35-39 34:51.0 3:56.0
14 Ådne Hoston Stiklestad Svorkmo N.O.I. / Team Knyken M18-19 36:18.0 5:23.0
15 Morten Alsos Trondheim og Omegn Sportsklubb M45-49 36:22.0 5:27.0
16 Torgeir SKJELDNES Svorkmo N.O.I. / Blanktjern Coaching M23-34 36:27.0 5:32.0
17 Kristian Almli Svorkmo N.O.I. M35-39 36:48.0 5:53.0
18 Audun Havnen Bratsberg IL M35-39 36:54.0 5:59.0
18 Arild Moen Lånke IL M40-44 36:54.0 5:59.0
20 Oddbjørn Fjæran Lånke IL M35-39 37:07.0 6:12.0
21 Ole Arnold Sødal Kyrksæterøra IL M45-49 37:08.0 6:13.0
22 Casper Bergmann Henriksen Trondheim & Omegn Sportsklubb / Team Kondis/Festningen Parkrun M23-34 37:36.0 6:41.0
22 Steinar Røe Byåsen IL M45-49 37:36.0 6:41.0
24 Einar Rikstad Orkla Sparebank M23-34 37:39.0 6:44.0
25 Thomas EKREM Afry M35-39 37:42.0 6:47.0
26 Stian Skåland Gilberg Moi IL M23-34 37:46.0 6:51.0
27 Espen Værnes Klæbu Løpeklubb M35-39 37:48.0 6:53.0
28 Odd Ivar Sletvold Svorkmo N.O.I. M45-49 37:50.0 6:55.0
29 Espen Skjevik Trondheim & Omegn Sportsklubb M40-44 38:05.0 7:10.0
30 Kristoffer Ølstøren-Moe Klæbu Løpeklubb M23-34 38:09.0 7:14.0

10 km kvinner

1 Hanne Mjøen Maridal Strindheim IL K23-34 33:36.0 0:00.0
2 Heidi Hestmark Smalås Klæbu Løpeklubb K35-39 37:16.0 3:40.0
3 Mari Hetlesæter NTNUI K23-34 39:03.0 5:27.0
4 Ane Tinmannsvik Trondheim & Omegn Sportsklubb K35-39 39:33.0 5:57.0
5 Trude Nonstad FORNES Namdal løpeklubb K23-34 39:43.0 6:07.0
6 Eline Megård Bjørgvik Bratsberg IL K35-39 40:22.0 6:46.0
7 Kristine Unsgård Leik, IL / Leik il K23-34 41:42.0 8:06.0
8 Mette Eid Løvås Strindheim IL K50-54 42:21.0 8:45.0
9 Inger Elisabeth Grønningen Lensvik IL K40-44 42:55.0 9:19.0
10 Marthe Mæhlen Landrø Lensvik IL K40-44 43:07.0 9:31.0
10 Marion Steigedal Svorkmo N.O.I. K35-39 43:07.0 9:31.0
12 Anita Kvam Gjensidige Forsikring K35-39 43:54.0 10:18.0
13 Liv Åshild Lykkja St. Olavs Løpedamer K23-34 45:09.0 11:33.0
14 Emma Karoline Amundsen St. Olavs Løpedamer K23-34 45:32.0 11:56.0
15 Mari Wold Orkanger K45-49 45:54.0 12:18.0
16 Klaartje Deweerdt Trondheim K40-44 46:27.0 12:51.0
17 Kristin Jakobsen Heimdal K23-34 46:34.0 12:58.0
18 Anne Mari Bjørnstad Lensvik IL K50-54 49:12.0 15:36.0
19 Marthe Berg Equinor K35-39 49:37.0 16:01.0
19 Kjersti Sandvik Buvik IL K40-44 49:37.0 16:01.0
21 Linda Svanholm Børsa K50-54 50:29.0 16:53.0
22 Kelly Borsick Trondheim & Omegn Sportsklubb K45-49 50:54.0 17:18.0

Om løpet

Orkanger IF inviterer alle løpeglade til Idrettsparken på Orkanger onsdag 9. august for 8. utgave av Energimila.

Energimila har start på Friidrettsbanen i Idrettsparken, og foregår i et flatt og lettløpt trase i sentrum av Orkanger. Løypa er kontrollmålt og godkjent av kondis.

Klasser: 5 km damer/herrer og 10 km damer/herrer.

Starttid:

5 km:                 kl.18.00

10 km:               kl. 19.00

Premier:            Pengepremier til topp 3 damer/herrer 5 km og 10 km

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater