Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Orremilå 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Orremilå som arrangeres 9. mars 2024.

Publisert 9. mars 2024 i Resultater

Orremilå 2024

Dato

9. mars

Sted

Klepp – Rogaland

5 km | 10 km

Startlister

Alle resultater

10 km menn, topp 30

1 Svein Ove Risa Undheim IL M50-54 33:33.0 0:00.0
2 Tore Høien Vigrestad M35-39 33:34.0 0:01.0
3 Heine Fjellhaug Undheim IL M35-39 33:37.0 0:04.0
4 Øystein Wergeland Sandnes IL M40-44 34:34.0 1:01.0
5 Lars Stangeland Veidekke BIL M45-49 34:44.0 1:11.0
6 Espen Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb / Egge Psykologservice M45-49 36:50.0 3:17.0
7 Bård Henning Kvinen Egersunds Idrettsklubb M45-49 38:11.0 4:38.0
8 Tore Frøyland Sandnes Kommune BIL M40-44 38:12.0 4:39.0
9 Tobias Veggeberg Bryne M23-34 38:17.0 4:44.0
10 Rune Nygaard Gular, IL M50-54 38:37.0 5:04.0
11 Atle Larsen GTI Friidrettsklubb M35-39 38:42.0 5:09.0
12 Kristian Sandanger Iversen Fogn IL M19-22 38:48.0 5:15.0
13 Jone Risa Undheim IL M19-22 38:49.0 5:16.0
14 Helge Våland Varhaug M35-39 38:59.0 5:26.0
15 Jan Martin Hetland Orre IL M35-39 39:07.0 5:34.0
16 Vidar Nisja Klepp Stasjon M35-39 39:12.0 5:39.0
17 Eilef Foss Vår Energi M50-54 39:20.0 5:47.0
18 Loyd Jarle Hetland Bryne Løpelag M40-44 39:25.0 5:52.0
19 Gunnar Vold Vigrestad M40-44 40:13.0 6:40.0
20 Håvard Klepp Osprey M35-39 40:38.0 7:05.0
21 Fredrik Andersen Egersunds Idrettsklubb M45-49 40:48.0 7:15.0
22 Helge Tjessem Holta Orre M40-44 41:48.0 8:15.0
23 Leif Inge Nesvåg Egersunds Idrettsklubb M45-49 42:15.0 8:42.0
24 Ingvald Vigre Team Ynwa M50-54 42:22.0 8:49.0
25 Lars Reppe Sandnes M35-39 42:25.0 8:52.0
26 Stian Gundersen Dynamic M50-54 42:34.0 9:01.0
27 Rune Løland Ålgård M40-44 42:52.0 9:19.0
28 Gustav Gudmestad Undheim IL M55-59 42:56.0 9:23.0
29 Tommy Ellertsen TAU M45-49 43:24.0 9:51.0
30 Adrian Nilsen-Heggelund Stavanger M19-22 44:03.0 10:30.0

10 km kvinner

1 Anne Braut Spirit Friidrettsklubb K23-34 39:52.0 0:00.0
2 Nina Søndenå Spirit Friidrettsklubb K35-39 39:53.0 0:01.0
3 Karoline Fuglestad Undheim IL K35-39 43:07.0 3:15.0
4 Ida Marie Nilssen Norske Fjellaber K23-34 44:56.0 5:04.0
5 Anja Hoffmann Egersund K55-59 45:07.0 5:15.0
6 Eline Wiig Orre IL K40-44 47:07.0 7:15.0
7 Maya Totland Orre K 0-15 50:07.0 10:15.0
8 Tomine Bjorland Orre IL K 0-15 50:11.0 10:19.0
9 Åse Samuelsen GTI Friidrettsklubb K40-44 50:20.0 10:28.0
10 Renate Tunheim Orre IL / Veidekke Prefab K35-39 50:57.0 11:05.0
11 Ina Strømland Bryne K23-34 51:23.0 11:31.0
12 Marte Scheierefsnes Orre IL K 0-15 52:44.0 12:52.0
13 Kjellaug Egeland LYE K65-69 53:45.0 13:53.0
14 Lene Therese Fjogstad Lokøy Crossfit Thime K40-44 53:52.0 14:00.0
15 Ovidie Wiig Orre K 0-15 54:11.0 14:19.0
16 Lea Horpestad Orre IL K 0-15 54:42.0 14:50.0
16 Mari Salte Orre IL K 0-15 54:42.0 14:50.0
18 Tonje Skaugrud Orre K35-39 56:52.0 17:00.0
19 Maren Rangen Nærbø K23-34 1:01:37.0 21:45.0
20 Silje Bernssen Nærbø IL K35-39 1:04:03.0 24:11.0
20 Sigrid Lode-Knutsen Nærbø IL K35-39 1:04:03.0 24:11.0
22 Evelyn Torset Lie Sola K35-39 1:04:31.0 24:39.0
23 Silje Sandanger Solkrå IL K40-44 1:08:04.0 28:12.0
24 Mette Goa Orre K45-49 1:11:07.0 31:15.0

5 km menn

1 Johannes Oseland Sandnes M23-34 22:03.0 0:00.0
2 Kasper Kommedal Sandnes IL M 0-15 22:18.0 0:15.0
3 Ørjan Kommedal Archer Runners M35-39 22:19.0 0:16.0
4 Olaf André Frøyland Frøyland IL M23-34 23:46.0 1:43.0
5 Benjamin Drozdik-Stangeland Orre IL M 0-15 25:05.0 3:02.0
6 Karl Ørbeck Dächert Orre IL / Iron Maiden FC M40-44 26:38.0 4:35.0
7 Jacob Brekke Nærbø M 0-15 27:03.0 5:00.0
8 Markus Vigre Olseth Nærbø Idrettslag M 0-15 27:24.0 5:21.0
9 Olav Aamodt Sandnes IL M 0-15 27:34.0 5:31.0
10 Vegard Aamodt Sandnes M35-39 27:35.0 5:32.0
11 Håvard Tjessem Holta Orre M 0-15 28:39.0 6:36.0
12 Kenth Magne Åsebø-Trodal Kvernaland M45-49 29:15.0 7:12.0
13 Harald Flatekvål Optimera M60-64 30:44.0 8:41.0
14 Thomas Thor Rasmussen-Torgersen Riska FK M35-39 31:29.0 9:26.0
14 Torben Torgersen Sandnes IL / Sandnes IL Friidrett M 0-15 31:29.0 9:26.0
16 Even Tjessem Sandnes M23-34 34:40.0 12:37.0
17 Egil Magne Skretting Varhaug M60-64 36:59.0 14:56.0
18 Henning Rugland Kvernaland M35-39 38:05.0 16:02.0
19 Tobias Lode Orre IL M16-18 1:01:02.0 38:59.0

5 km kvinner

1 Marie Gjeruldsen Oslo K23-34 20:27.0 0:00.0
2 Jofrid Risa Undheim IL K45-49 21:50.0 1:23.0
3 Sunniva Langseth Wikre Sandnes IL K19-22 24:04.0 3:37.0
4 Ingvild Hansen Bryne K23-34 25:41.0 5:14.0
5 Cecilie Frøyland Frøyland IL K23-34 25:54.0 5:27.0
6 Anne Maren Aadnøy Sandnes K35-39 26:17.0 5:50.0
7 Elena Drozdik-Stangeland Orre IL K16-18 26:59.0 6:32.0
8 Marianne Langseth Wikre Mosterøy K45-49 27:14.0 6:47.0
9 Astrid Sofie Sund K16-18 29:16.0 8:49.0
10 Caroline Farrag Ladsten Sandnes K23-34 30:43.0 10:16.0
11 Elisabet Havrevoll Tjøtta Orre K23-34 31:30.0 11:03.0
12 Malin Bjørnsen Team Berge K23-34 31:40.0 11:13.0
13 Birgitte Steinsland Bryne K23-34 31:56.0 11:29.0
14 Anita Thorvaldsdottir Stavanger K23-34 32:02.0 11:35.0
15 Sofie Njærheim Orre K35-39 32:48.0 12:21.0
16 Karoline Pedersen Kleppe K23-34 35:19.0 14:52.0
17 Zakia Dirdal Sandnes K23-34 36:30.0 16:03.0
18 Anette Tjessem Holta Orre K35-39 36:31.0 16:04.0
19 Emmelie Franzen-Rugland K 0-15 38:05.0 17:38.0
20 Elvida Obrestad K 0-15 41:22.0 20:55.0
21 Julie Lende Rosland K 0-15 47:51.0 27:24.0
21 Tomine Wiig Orre K 0-15 47:51.0 27:24.0

Om løpet

Alle som løper Orremilå 2024 får suppe etter at løpet er fullført!

Hallen åpner og startnummer kan hentes fra kl. 10.00.

Turmarsjen starter 11.00.

Barneløpet starter 11.30.

5km og 10km starter 12.00.

Bua er åpen og det finnes garderober der en kan skifte og dysje om det trengs.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Arrangementets Facebookside

Flere resultater

Alle resultater