Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Osterøy på Tvers 2024

Lignende saker

Startlister og resultater Osterøy på Tvers som arrangeres lørdag 1. juni 2024.

Publisert 1. juni 2024 i Resultater

Osterøy på Tvers 2024

Dato

3. juni

Sted

Osterøy – Vestland

Distanse

21 km, 1307 høydemeter

Startlister

Resultater

Menn, topp 30

1 Jan Tore Tellefsen BFG Bergen Løpeklubb M40-44 1:55:30.0 0:00.0
2 Andreas Søfteland Medvind Assistanse M40-44 2:03:52.0 8:22.0
3 Karl Pettersson FRI IL M35-39 2:04:49.0 9:19.0
4 Magnus Gjerstad Osterøy IL M23-34 2:06:09.0 10:39.0
5 Henrik Horsås Osterøy IL M40-44 2:08:17.0 12:47.0
6 Sveinung Kalstveit Skjoldar IL M23-34 2:08:24.0 12:54.0
7 Håkon Amundsen Nesheim Varegg Fleridrett M23-34 2:10:47.0 15:17.0
8 Sondre Mjøs Mjøsdalen IL M23-34 2:10:56.0 15:26.0
9 André Aasen BFG Bergen Løpeklubb / Onesubsea M23-34 2:12:40.0 17:10.0
10 Marius Hauge Osterøy IL M35-39 2:15:27.0 19:57.0
11 Thomas Nilsen Mjøsdalen IL M40-44 2:15:30.0 20:00.0
12 Ørjan Andersen Fana il Langrenn M45-49 2:16:01.0 20:31.0
13 Eirik Blomdal Indre Arna M40-44 2:18:36.0 23:06.0
14 Lasse Hope Lofthus M23-34 2:19:00.0 23:30.0
15 Espen Mellingen Mjøsdalen IL M23-34 2:20:45.0 25:15.0
16 Dag Ove Njøtøy Backe Bergen M50-54 2:21:25.0 25:55.0
17 Rolf Lien Stord M55-59 2:21:32.0 26:02.0
18 Thor-Andre Søyland BFG Bergen Løpeklubb / Stend vgs M35-39 2:23:09.0 27:39.0
19 André Vike Blubbelubb Sportsklubb M35-39 2:23:40.0 28:10.0
20 Knut Gilberto Sæbø Idrett Uten Alkohol M23-34 2:24:02.0 28:32.0
21 Torbjørn Småland Osterøy IL M40-44 2:25:29.0 29:59.0
22 Jan Egil Deinboll Opptur Motbakkeklubb M45-49 2:28:20.0 32:50.0
23 Bjarte Falch Stim AS M40-44 2:29:02.0 33:32.0
24 Stian Grieg Grieg Team M23-34 2:29:04.0 33:34.0
25 Magne Espelid Mjøsdalen IL M60-64 2:32:49.0 37:19.0
25 Gisle Raknes Osterøy IL M50-54 2:32:49.0 37:19.0
27 Aurimas Vasiliauskas Gunnebo Anja. M35-39 2:34:10.0 38:40.0
28 Arild Risnes Loddefjord M23-34 2:35:03.0 39:33.0
29 David Sletteland Bergen M35-39 2:35:56.0 40:26.0
30 Tore Bergesen Consto M23-34 2:35:59.0 40:29.0

Kvinner

1 Silje Oksholm Arnøy Bergen K23-34 2:12:54.0 0:00.0
2 Ingrid Gaarder Bergen K23-34 2:14:59.0 2:05.0
3 Margunn Bye Tøsdal Sædalen Idrettslag K35-39 2:16:08.0 3:14.0
4 Rebecca Hilland Bergen Løpeklubb K40-44 2:17:11.0 4:17.0
5 Elisabeth Tangen Haug HSI K45-49 2:24:58.0 12:04.0
6 Martha Teigen Varanes Dimmelsvik K23-34 2:28:21.0 15:27.0
7 Helene Morken Bønes K23-34 2:32:22.0 19:28.0
8 Bodil Hjellvik Askeland Stord IL K60-64 2:37:36.0 24:42.0
9 Karina Tysse Mjøsdalen K40-44 2:40:54.0 28:00.0
10 Gørill Samland Eik Uskedalen IL K40-44 2:42:45.0 29:51.0
11 Cecilie Meling Bergen K23-34 2:42:49.0 29:55.0
12 Stine Hatteberg Rosendal K35-39 2:45:54.0 33:00.0
13 Maria Krakus Bergen K23-34 2:49:21.0 36:27.0
14 Ingrid Raniseth Valestrandsfossen K40-44 2:52:31.0 39:37.0
15 Trine Hysing-Dahl Bergen K40-44 2:52:49.0 39:55.0
16 Birte Hellen Bønes K60-64 2:55:08.0 42:14.0
17 Kari-Anne Simonsen Isdalstø K40-44 3:06:20.0 53:26.0
18 Ragni Nordås Opptur Løpeklubb K50-54 3:09:51.0 56:57.0
19 Evelynn Vevle Lone Bergen K23-34 3:16:22.0 1:03:28.0
20 Mari Hammer Valestrandsfossen K16 3:17:25.0 1:04:31.0
21 Ann Marit Hammer Osterøy IL K45-49 3:17:28.0 1:04:34.0
22 Audny Tveit K55-59 3:22:55.0 1:10:01.0
23 Hilde Monssen Opptur Løpeklubb K55-59 3:25:38.0 1:12:44.0
24 Marit Mosevoll Nyborg K23-34 3:42:25.0 1:29:31.0
25 Ingvild Mosevoll Bergen K23-34 3:42:26.0 1:29:32.0
26 Hilde Finsås Kalandseidet K35-39 4:02:29.0 1:49:35.0
26 Patricia Rojas Fyllingsdalen K23-34 4:02:29.0 1:49:35.0
28 Kjersti Lillejord Lonevåg K23-34 4:23:56.0 2:11:02.0
28 Madelen Reigstad Lonevåg K40-44 4:23:56.0 2:11:02.0

Om løpet

Osterøy på tvers i vakker natur (fellestiltak: Osterøy IL, Mjøsdalen IL, Fotlandsvåg IL og Bruvik IL)
Løypa går i hovudsak i terreng.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding


Flere resultater

Alle resultater