Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | Fotball NM, menn - 1. runde | NM sluttspill Ishockey | The Masters - golf | Monte Carlo Open - tennis| Alle resultater

Resultater Pinseløpet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra Pinseløpet som arrangeres i Kongsberg fra 27.-29. mai 2023

Publisert 28. mai 2023 i Resultater

Pinseløpet 2023

Dato

27. – 29. mai

Sted

Kongsberg, Viken

Startliste

Lørdag
Søndag
Mandag

Resultater

Alle resultater lørdag

H21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time R
1 Magne Haga Raumar Orientering 36:48 6:32
2 Olai Stensland Lillevold Oppsal Orientering 38:16 +1:28 6:48
3 Marcus Millegård Sävedalens AIK 39:04 +2:16 6:57
4 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 39:41 +2:53 7:03
5 Rasmus Palmqvist Aslaksen Vegårshei IL 40:10 +3:22 7:08
6 Sven Hellmüller Bækkelagets SK 40:31 +3:43 7:12
7 Gaute Friestad Nydalens SK 41:50 +5:02 7:26
8 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 42:12 +5:24 7:30
9 Filip Kubina Nydalens SK 42:27 +5:39 7:33
10 Øyvind Helgerud Halden SK 42:50 +6:02 7:37

D21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 38:23 8:22
2 Marte Narum Nydalens SK 38:52 +0:29 8:29
3 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 39:39 +1:16 8:39
4 Åsne Skram Trømborg Bækkelagets SK 41:30 +3:07 9:03
5 Kine Gulliksen Sandefjord OK 41:52 +3:29 9:08
6 Lone Brochmann Nydalens SK 42:16 +3:53 9:13
7 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 43:20 +4:57 9:27
8 Frida Haugskott OL Trollelg 43:29 +5:06 9:29
9 Ingjerd Myhre Tyrving IL 43:32 +5:09 9:30
10 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 43:41 +5:18 9:32

Alle resultater søndag

H21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time R
1 Torgeir Tiltnes Nørbech Tyrving IL 1:06:33 6:23
2 Magne Haga Raumar Orientering 1:12:04 +5:31 6:55
3 Anders Tiltnes Brokstad Tyrving IL 1:12:07 +5:34 6:55
4 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 1:12:10 +5:37 6:55
5 Alan Cherry Nydalens SK 1:12:32 +5:59 6:58
6 Marcus Millegård Sävedalens AIK 1:13:05 +6:32 7:01
7 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1:13:26 +6:53 7:03
8 Håvard Haga Nydalens SK 1:14:02 +7:29 7:06
9 Sindre Østgulen Deisz Nydalens SK 1:14:23 +7:50 7:08
10 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:15:42 +9:09 7:16

D21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time R
1 Helena Karlsson Nydalens SK 1:02:50 7:58
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:04:47 +1:57 8:13
3 Emma Arnesen NTNUI 1:05:31 +2:41 8:18
4 Alice Hugosson Nydalens SK 1:08:02 +5:12 8:38
5 Frida Haugskott OL Trollelg 1:11:36 +8:46 9:05
6 Lone Brochmann Nydalens SK 1:15:08 +12:18 9:32
7 Regula Hulliger OLG Bern 1:17:51 +15:01 9:52
8 Synne Strand Nydalens SK 1:18:30 +15:40 9:57
9 Åsne Haavengen NTNUI 1:21:09 +18:19 10:17
10 Marte Narum Nydalens SK 1:22:52 +20:02 10:30

Alle resultater mandag

H21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time
1 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 40:44 7:21
2 Alan Cherry Nydalens SK 42:04 +1:20 7:36
3 Sindre R Holt Hedrum OL 42:11 +1:27 7:37
4 Olai Stensland Lillevold Oppsal Orientering 42:45 +2:01 7:43
5 Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 43:01 +2:17 7:46
6 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 43:16 +2:32 7:49
7 Sindre Østgulen Deisz Nydalens SK 44:04 +3:20 7:58
8 Håvard Haga Nydalens SK 44:12 +3:28 7:59
9 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 45:11 +4:27 8:10
10 Sven Hellmüller Bækkelagets SK 45:45 +5:01 8:16

D21, topp 10

Plac Name Organisation Time Diff Km time
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 34:13 7:45
2 Helena Karlsson Nydalens SK 36:07 +1:54 8:11
3 Alice Hugosson Nydalens SK 37:12 +2:59 8:26
4 Ida Marie Bjørgul Lundanes Halden SK 37:42 +3:29 8:32
5 Marte Narum Nydalens SK 38:14 +4:01 8:40
6 Jenny Baklid NTNUI 39:21 +5:08 8:55
7 Marit Kahrs Fredrikstad SK 40:47 +6:34 9:14
8 Lone Brochmann Nydalens SK 41:18 +7:05 9:21
9 Tonje Vassend Oppsal Orientering 42:25 +8:12 9:37
10 Frida Haugskott OL Trollelg 44:31 +10:18 10:05

Program

Mellomdistanse lørdag 27. mai
Løpstest for Jr. klasser (JWOC testløp)

Langdistanse søndag 28. mai
NC for Jr. klasser med JWOC testløp (lang)

Mellomdistanse mandag 29. mai
NC for Jr. klasser med JWOC testløp (mellom)
Ungdomsstafett (D/H11-12 og D/H13-16 klasser)

Invitasjon

Om Pinseløpet

Vi ønsker tradisjonstro alle velkomne til 3 dager med o-løp i flotte omgivelser. Funkelia
med Knutefjell er et av våre flotteste terreng, dominert av en slalåmbakke og av glissen
furuskog med god sikt og løpbarhet.
Mange stier og kulturminner (gruver og ruiner) i dette populære turområde byr på
sikre alternativer for dem som ikke alltid er like trygge i skogen

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater