Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater PreTour Sandnes 2024

Lignende saker

Startliste og resultater fra PreTour Sandnes som arrangeres 23. april 2024.

Publisert 23. april 2024 i Resultater

PreTour Sandnes 2024

Dato

23. april

Sted

Høyland Ungdomsskole, Sandnes – Rogaland

Distanse

38 km

Startliste

Resultater

Menn, landevei

1 Linus Aksnes Vigrestad SK M17-19 01:08:04 00:00
2 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M40-49 01:08:31 00:27
3 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M50-59 01:11:52 03:48
4 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M40-49 01:12:44 04:40
5 Torjus Fongaard Bogafjell Sykleklubb M30-39 01:12:46 04:42
6 André Wærnes Bogafjell Sykleklubb M30-39 01:12:58 04:54
7 Johnny Vaule Vigesaa SK M50-59 01:16:29 08:25
8 Helge Løge Bryne CK M50-59 01:16:31 08:27
9 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb M60-69 01:16:33 08:29
9 Ketil Skogen Tasta & omegn sykkelklubb M60-69 01:16:33 08:29
11 Dag Schistad Arnesen Tasta & omegn sykkelklubb M50-59 01:16:39 08:35
12 Alf Skipstad Dalane SK M40-49 01:18:56 10:52
13 Magnar Stokkeland Vigrestad SK M50-59 01:18:57 10:53
14 Kjetil Sagen Sandnes M30-39 01:18:58 10:54
15 Jon Rosland Klepp Cykle Club M50-59 01:18:59 10:55
16 Gaute Brådli Vigesaa SK M50-59 01:20:10 12:06
17 Geir Malec Klepp Cykle Club M70+ 01:22:16 14:12
18 Bjørn Arild Omdal Dalane SK / Lyse Aktiv M50-59 01:22:17 14:13
19 Geir Hetland Bogafjell Sykleklubb M50-59 01:22:18 14:14
20 Rune Refsland Dalane SK M50-59 01:22:22 14:18
21 Lars Borsheim Hafrsfjord M40-49 01:22:29 14:25
22 Kenneth Seldal Klepp Cykle Club M40-49 01:24:47 16:43
23 Geir Ravndal Sinus Elektro M50-59 01:25:19 17:15
24 John A. Berland Tasta & omegn sykkelklubb M60-69 01:26:56 18:52
24 Kåre Falch Sandnes Sykleklubb M60-69 01:26:56 18:52
26 Anders Tornensis Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M50-59 01:26:58 18:54
27 Hans-Ingve Søyland Vigrestad SK M30-39 01:29:08 21:04
28 Dag Aarthun Hodnesdal Hafrsfjord SK M50-59 01:29:09 21:05
29 Trond Arne Velund Flekkefjord SK M50-59 01:29:44 21:40
30 Espen Refsland Eureka Kiropraktikk M50-59 01:30:03 21:59
31 Mario Volkmann Tasta & omegn sykkelklubb M40-49 01:30:04 22:00
32 Trond Karlson Bryne CK M50-59 01:30:05 22:01
32 Lars Magne Vaule Vigesaa SK M50-59 01:30:05 22:01
34 Inge Løland Bryne CK M60-69 01:30:27 22:23
35 Donald Swan SLB M40-49 01:32:16 24:12:00
36 Elling Johan Stangeland Sandnes M50-59 01:33:26 25:22:00
37 Geir Kyllingstad Klepp Cykle Club M50-59 01:40:34 32:30:00
38 Gaute Nord-Varhaug Vigrestad SK M50-59 01:40:47 32:43:00
39 Tormod Aas Hafrsfjord SK M40-49 01:40:54 32:50:00
40 Hans Ingvar Kvia Varhaug IL M50-59 01:41:15 33:11:00
41 Edinson Penaloza Venezuelansk-Norsk Forening M40-49 01:43:15 35:11:00
42 Luis Fernando De Lucca Carbonesi Sandnes M40-49 01:50:15 42:11:00
43 Francisco Romero Bello Venezuelansk-Norsk Forening M40-49 01:52:34 44:30:00
44 Ole Christian Fuglestad Sandnes Sykleklubb M50-59 01:53:21 45:17:00
45 Glenn Grødem Nærbø M50-59 01:55:55 47:51:00
46 Rafael Rosales Venezuelansk-Norsk Forening M50-59 02:10:05 01:02:01
47 Ramon Alberto Diaz-Abreu Venezuelansk-Norsk Forening M50-59 02:10:34 01:02:30

Kvinner, landevei

1 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K50-59 01:25:04 00:00
2 Margrete Thorsen Dalane SK K50-59 01:30:04 05:00
3 Kjersti Vatne Bryne CK K50-59 01:30:05 05:01
4 Kjersti Øverland Sandnes Sykleklubb K60-69 02:03:26 38:22:00

Menn, CX/Allroad

1 Kristoffer Forus Sandnes Sykleklubb M20-29 01:07:29 00:00
2 Håkon Wisløff Sandnes Sykleklubb M20-29 01:07:32 00:03
3 Nikolai Håheim Klepp Cykle Club M20-29 01:07:53 00:24
4 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb / Amazing / BPP M40-49 01:08:15 00:46
4 Jone Hustveit Tasta & omegn sykkelklubb M30-39 01:08:15 00:46
6 Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb M50-59 01:08:32 01:03
6 Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb / Akersolutionsas M40-49 01:08:32 01:03
8 Stig Laland Klepp Cykle Club M50-59 01:08:36 01:07
9 Lars Strand Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M40-49 01:08:37 01:08
10 Thomas Nærland Bryne CK M40-49 01:10:52 03:23
11 Eirik Skåra Bogafjell Sykleklubb M30-39 01:11:49 04:20
12 Espen Kartevoll Bogafjell Sykleklubb M40-49 01:12:03 04:34
13 Frank Idsø Bogafjell Sykleklubb M30-39 01:12:38 05:09
14 Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M50-59 01:12:44 05:15
15 Dag Henning Saurdal Tasta & omegn sykkelklubb M50-59 01:12:45 05:16
16 René Andersen Sandnes Sykleklubb M50-59 01:15:20 07:51
17 Bjørn Kjetil Aanensen Sola CK M40-49 01:17:26 09:57
18 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M50-59 01:18:59 11:30
19 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb / Venezuelansk-Norsk Forening M30-39 01:21:34 14:05
20 Oddbjørn Oaland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M40-49 01:22:15 14:46
21 Jan-Ivar Nygaard Sandnes Sykleklubb M60-69 01:22:16 14:47
22 Aurelijus Kasputis Hundvåg M40-49 01:31:56 24:27:00
23 Yuwei Fei Sandnes M40-49 01:57:11 49:42:00

Kvinner, CX/allroad

1 Thea Masdal Tasta & omegn sykkelklubb K30-39 01:16:40 00:00

Om rittet

Også i 2024 vil vi tilby 3 kjekke treningsritt frem mot Nordsjørittet.  Treningsrittene passer for alle, og er ment for alle som har et mål om å sykle Nordsjørittet. Det er en fin arena for å teste formen, både for de som står på startstreken for første gang og for de som er mer erfarne syklister. Rittene har en rimelig profil og er et «lavterskel» arrangement og arrangeres i samarbeid med eierklubbene.

Husk at det også er tillatt med CX/Allroad sykkel. Husk da og velge dette når du melder deg på.

Start- og målområde: Selve starten går ved Høyland Ungdomsskole. Målområde og påmelding ved Austrått Skole

Påmelding og startnummerutdeling: Det er mulig med etteranmelding frem til start. Startnummer deles ut ved Austrått skole fra kl. 16.30.

Dusj og garderober: Nei

Parkering: Ved Austrått skole og Høyland Ungdomsskole

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater