Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Råskinnet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Råskinnet som arrangeres søndag 5. mai 2024.

Publisert 5. mai 2024 i Resultater

Råskinnet 2024

Dato

5. mai

Sted

Sognsvann – Oslo

3 km | 9 km
Terrengløp

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Jonas Grøsland Drammen Strong 40:06:00 00:00
2 Jostein Tandberg Kjelsås IL 40:59:00 00:53
3 Thomas Berge FOYN Romsdal Randoneeklubb / Advansia 41:16:00 01:10
4 Tobias Øwre-Johnsen Team Skitrain 41:28:00 01:22
5 OLE-JACOB FØLLING Røa Allianseidrettslag 42:13:00 02:07
6 Øyvind Teigen 42:49:00 02:43
7 Jørgen Otto Tresselt Try, Idrettslaget 42:59:00 02:53
8 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 44:02:00 03:56
9 Knut Skarpeteig Krik 44:05:00 03:59
10 Simen Fossesholm Vestfossen IF 44:09:00 04:03
11 Ludvig Rørvik Førde IL 44:34:00 04:28
12 Jonas Njerve Sportsklubben Vidar 44:40:00 04:34
13 Leopold Strand Njård 44:42:00 04:36
14 Per Ingvar Tollehaug Eiker-Kvikk, IF 45:03:00 04:57
15 Jacob Bentzen Utistog Koll, IL 45:08:00 05:02
16 Lars Bjertnæs Njård 45:25:00 05:19
17 Erlend Berger Sportsklubben Vidar 46:00:00 05:54
18 Fredrik Nordby Ready / A-Lag Herrer 46:08:00 06:02
19 Eik Viljar Nertun Jøsendal Gif/Team Skitrain 46:14:00 06:08
20 Trygve Ludahl Lagethon Øyer-Tretten IF 46:38:00 06:32
21 Mikkel Sandbakk Lunde 46:44:00 06:38
22 Ole Jacob ELLEVOLD Kongsvinger IL Friidrett 46:49:00 06:43
23 Marius Trøseid Koll 46:53:00 06:47
24 Martinus Wissting Svorkmo NOI 47:17:00 07:11
25 Tor Even Askautrud Nesodden IF / NTG Geilo 47:35:00 07:29
26 Ole-Håkon Opstad Rygge IL 47:41:00 07:35
26 Oliver Alexander Wadahl Sweetman Lyn Ski 47:41:00 07:35
28 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 47:46:00 07:40
29 Marius Granvold Vind IL 47:56:00 07:50
30 Storm Omsland Oftedal Rælingen Skiklubb 48:11:00 08:05
31 Aslak Bratteland OSI Langrenn 48:16:00 08:10
32 Sigurd Storvik Grønvold Team Skitrain 48:22:00 08:16
33 Embrik Nordset Nittedal IL 48:31:00 08:25
34 Marius Vestli Fet Skiklubb 48:35:00 08:29
35 Aksel S. Saghaug Lyn Ski 48:37:00 08:31
36 Atle Brandsar Team Brandy/Team Alle Gutta 48:47:00 08:41
37 Markus Mykkeltvedt 48:48:00 08:42
38 Svein Bjarne Sandvik Ås IL 48:56:00 08:50
39 Kristoffer Erichsen Heming 49:21:00 09:15
40 Geir Holmsen Stovnerkameratene 49:22:00 09:16
41 Lars Støre Jutul, IL 49:27:00 09:21
42 Anders Øwre-Johnsen Lørenskog Skiklubb 49:35:00 09:29
43 Erik Hande 49:43:00 09:37
44 Jørgen Stølan-Thoresen Asker Trekkhundklubb 49:45:00 09:39
45 Øivind Foss Vestfossen IF 50:09:00 10:03
46 Bjørn Tore Jahnsen Ski 50:14:00 10:08
47 Thomas V Schuler Team Kondis 50:22:00 10:16
48 Christian Jørgen Dahll Lyn Ski 51:00:00 10:54
49 Torje Steine Bøler IF 51:04:00 10:58
50 Kristian Skogsrud Ragde Eiendom 51:08:00 11:02

Kvinner, topp 50

1 Veronika Schuler IL Heming 49:10:00 00:00
2 Julie Benedicte Aspesletten Ragde Eiendom 51:45:00 02:35
3 Nora Christine Hansen 52:04:00 02:54
4 Elisabeth Tangen Haug HSI 53:22:00 04:12
5 Silvia Rasmusson Kjelsås IL 53:47:00 04:37
6 Liselotte Farstad Norges Bank Idrettslag 53:59:00 04:49
7 Live Kolstad Haanshus 54:13:00 05:03
8 Ragnhild Thielemann Ready 55:01:00 05:51
9 Karen Oxlund Gjerstad Ragde Eiendom 56:30:00 07:20
10 Live Rønningen Koll, IL 56:33:00 07:23
11 Olaug Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss Friidrett 57:08:00 07:58
12 Siri Galtung Skar Try, Idrettslaget 57:51:00 08:41
13 Tuva Jorde Geilo IL 57:53:00 08:43
14 Katrine Medalen Asker Skiklubb Langrenn 57:59:00 08:49
15 Margrethe Meo Oslo Idrettslag 58:16:00 09:06
16 Lotte Kruge Brakestad Skedsmo Skiklubb 59:40:00 10:30
17 Aurora Myhrum 59:55:00 10:45
18 Hege Øwre-Johnsen Lørenskog Skiklubb 01:00:19 11:09
19 Linn Tidemandsen Involve! 01:00:26 11:16
20 Hannah Myrland Vind il 01:00:44 11:34
21 Emma Elise Meinert Rød Oppegård IL 01:00:45 11:35
22 Helle Tidemandsen 01:00:51 11:41
23 Emilie Hagen Nilssen 01:00:56 11:46
24 Sanne Staven Wermskog 01:00:57 11:47
25 Guro Wøllo Gjerdrum Atletklubb 01:01:07 11:57
26 Miriam Amsen 01:01:09 11:59
27 Pia Sand Ullevål Damelag 01:01:27 12:17
28 Solveig Tveter Bratlie Fet Skiklubb/Lkbil 01:01:48 12:38
29 Eilidh Raistrick 01:01:53 12:43
30 Ingvild Herstad Elvenes 01:02:11 13:01
31 Åse Synnøve Carlson 01:02:28 13:18
32 Siril Øwre-Johnsen Lørenskog Skiklubb 01:02:46 13:36
33 Nicoline Strand Njård 01:03:26 14:16
34 Marthe Bjørtomt 01:03:45 14:35
35 Josefine Syvertsen 01:03:46 14:36
36 Elisabeth Hoelsveen Noteam 01:03:55 14:45
37 Linnea Solli Team Solli 01:04:15 15:05
38 Torhild Hammerich 01:04:31 15:21
39 Astrid Anita Martinsen 01:04:36 15:26
40 Kristin Andersen A-Laget 01:04:38 15:28
41 Cathrine Victoria Felix 01:05:07 15:57
42 Ida Litland 01:05:11 16:01
43 Sherri Grønvold 01:05:46 16:36
44 Birte Hellen 01:05:50 16:40
45 Sophie Dahl-Myrvik Haslum IL 01:05:55 16:45
46 Kimberley Joanne Hatfield 01:06:01 16:51
47 Kjersti Væge Kyrksæterøra IL 01:06:10 17:00
48 Susann Authen 01:07:03 17:53
49 Brite Vegsund 01:07:12 18:02
50 Ingrid Lind Team NSF Norsk Sykepleierforbund Oslo 01:07:41 18:31

Om løpet

Tradisjonsrike Råskinnet er tilbake, og vi ønsker både nye og gamle råskinn velkommen til vårens utfordring. Sjekk videoen til venstre for en titt i deler av Råskinn-løypa.

Råskinnet (9 km): Løpere som fyller 15 i år og er klar for utfordringen, kan løpe Råskinnet.

Råtassen (3 km): 10-15 år. Inndeling i puljer etter alder.

Knøttetassen (900 m): 6-9 år (10-åringer kan delta).  Fellesstart kl 11:45. 10-15 år. Inndeling i puljer etter alder.

-cta–layout-image-right elementor-cta–skin-classic elementor-animated-content elementor-bg-transform elementor-bg-transform-zoom-in elementor-widget elementor-widget-call-to-action» data-id=»9e8af97″ data-element_type=»widget» data-widget_type=»call-to-action.default»>

Starttider

Pulje 1: kl 13:30

<40 min menn, <50 min kvinner

Pulje 2: kl 13:35

<45 min menn, 60 min kvinner

Pulje 3: kl 13:40

<50 min menn, <65 min kvinner

Pulje 4: kl 13:45

<55 min menn, <70 min kvinner

Pulje 5: kl 13:50

>55 min menn, >70 min kvinner

Arenaområde:

Løypekart

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater