Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater RE-Mila 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra RE-Mila som arrangeres søndag 15. oktober 2023.

Publisert 15. oktober 2023 i Resultater

RE-Mila 2023

8. utgave

Dato

15. oktober

Sted

Revetal – Vestfold og Telemark

Distanse

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 20

1 Mathias Gauer Undrumsdal M23-39 35:21:00 00:00
2 Trym Wian Columbus M20-22 36:20:00 00:59
3 Karl-Sigurd Hauan Nøtterø Runners M40-44 36:53:00 01:32
4 Anders Lillelien The Dustmikkels M23-39 37:15:00 01:54
5 John F. Jahre Tjøme Løpeklubb M23-39 37:17:00 01:56
6 Torjus Sleen Våle M23-39 37:32:00 02:11
7 Christian Bakke Dammen1182, Sandefjord Løpeklubb M40-44 37:45:00 02:24
8 Asle Slettemoen Idrottslaget i BUL / Columbus M50-54 37:55:00 02:34
9 Magnus Reppesgård Larvik M23-39 38:41:00 03:20
10 Simen Killingstad Tønsberg M23-39 39:01:00 03:40
11 Adrian Gjølberg Vear M23-39 39:03:00 03:42
12 Jon Tufte Nedrestøl Bane Nor BIL M23-39 39:04:00 03:43
13 Dennis Næss Dammen1182, Sandefjord Løpeklubb / Ditt Grafisk M23-39 39:12:00 03:51
14 Trym Bråtvannsdal Oslo M23-39 39:46:00 04:25
15 Karl-Andre Wian Tønsberg Runners M50-54 39:52:00 04:31
16 Kristian Fossum Dammen 1182/Jotun BIL M23-39 40:21:00 05:00
17 Olaf Lund Sandefjord M40-44 40:31:00 05:10
18 Terje Oxholm Tønsberg Triathlonklubb M55-59 40:53:00 05:32
19 Ole Andre Hagen Re SK M23-39 42:07:00 06:46
20 Omar Thor Sigvaldason Sandefjord M23-39 42:07:00 06:46

10 km kvinner, topp 20

1 Line Johansson Sørild FIK K23-39 38:31:00 00:00
2 Annette Sukke Fjeldsaa Tønsberg K23-39 39:21:00 00:50
3 Marianne Årdalen Gjerpen Idrettsforening K50-54 45:28:00 06:57
4 Amalie Bjarnes Johansen Oslo K23-39 46:30:00 07:59
5 Stine Solberg Vear K23-39 46:55:00 08:24
6 Hannah Høydal Pokerklubben K23-39 47:17:00 08:46
7 Sara Skiple Sataøen Tønsberg K23-39 49:13:00 10:42
8 Johanne Hustuft Kvelde IL K23-39 51:19:00 12:48
9 Hedvig Svendsrud Tønsberg K45-49 51:52:00 13:21
10 Kristine Gran Andebu K23-39 52:24:00 13:53
11 Henriette Brewer Vear K23-39 52:32:00 14:01
12 Angel Arucan Bardufoss K20-22 52:40:00 14:09
13 Iris Aase Horten K40-44 52:50:00 14:19
14 Randi Aune Vestskogen K45-49 53:35:00 15:04
15 Ina Christophersen Majoran Tolvsrød K45-49 53:49:00 15:18
16 Tora Espe Bokklubben K23-39 54:08:00 15:37
16 Katharina Palm Pokerklubben K23-39 54:08:00 15:37
18 Bjørg Marit Sollie Ivrig IL K60-64 54:46:00 16:15
19 Maria Kirsebom Tønsberg K45-49 54:52:00 16:21
20 Julie Wiik Tjøme Løpeklubb K23-39 55:07:00 16:36

5 km menn, topp 20

1 Johannes Teigland Gular, IL M23-39 15:07 00:00
2 Markus Klepp Grytnes IL Ivrig M23-39 16:40 01:33
3 Øystein Anmarkrud Tjøme Løpeklubb M23-39 16:51 01:44
4 Kristian Werner Nordby Nøtterøy M23-39 17:26 02:19
5 Atle Smenes Rustad IL M23-39 17:26 02:19
6 Simen Lilledal Kristiansen Ivrig IL M18-19 17:29 02:22
7 André Kroglund Tønsberg tri M23-39 18:14 03:07
8 Ulrick Mathisen Barkåker IF M18-19 18:17 03:10
9 Øyvind Vibe-Rheymer Nilssen IL Sandvin M40-44 18:38 03:31
10 Ola Studsrød Berg Motvind IL M23-39 18:50 03:43
11 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb M16-17 18:51 03:44
12 Linus Schie Selander IL Runar M14-15 18:56 03:49
13 Sigurd Sjulstad Larvik Turn & IF M13 19:00 03:53
14 Sebastian Joberg Horn Ivrig IL / Sport 1 Revetal x Holmenkollen Biathlon M18-19 19:03 03:57
15 Ketil Opland Langesund sykle- og triathlonklubb / Langesund tri M45-49 19:17 04:11
16 Magnus Gravir Røhmen Re Sykkelklubb M14-15 19:21 04:15
17 Thomas Hov Veidekke M23-39 19:27 04:21
18 Sindre Løvli Damgaard Våle M23-39 19:28 04:21
19 Daniel Mathisen Barkåker M20-22 19:32 04:26
19 Ulf Roger Olsen Torp M55-59 19:32 04:26

5 km kvinner, topp 20

1 Ine Bakken Sportsklubben Vidar / Saysky K23-39 16:43 00:00
2 Hannah Bjelland Gular, IL K23-39 18:44 02:01
3 Randi Damgaard IL Ivrig K23-39 20:50 04:07
4 Elmira Nordheim Bjørntvedt Grenland Ski / IF Ørn K14-15 20:53 04:10
5 Ingerid Fredriksen Stokke IL K23-39 21:15 04:32
6 Marlen Wallestad Vear K23-39 21:47 05:04
7 Kathrine Beckstrøm Revetal K23-39 21:51 05:08
8 Synnøve Tepsel Larvik Turn & IF K40-44 22:11 05:28
9 Synne Gleditsch Tønsberg Friidrettsklubb K14-15 22:39 05:56
10 Ida Ramm Ramnes K23-39 22:54 06:11
11 Kirsti M. Kohnsen Tjøme Løpeklubb K70-74 23:22 06:40
12 Elisabeth Klepp Grytnes Ivrig IL K50-54 23:27 06:44
13 Maria Grovan Nøtterøy K18-19 24:10:00 07:28
14 Ingvild Eriksen Skien K23-39 24:13:00 07:30
15 Malin Larsen Rykskrysset K23-39 24:15:00 07:32
16 Linnea Johansen Oseberg Skilag K14-15 24:21:00 07:38
17 Elise Kjønigsen Asker K23-39 24:33:00 07:50
18 Helen Nilsen Dammen 1182 Sandefjord Løpeklubb K45-49 24:33:00 07:50
19 Cathrine Walle 360 Klinikk K23-39 24:36:00 07:53
20 Augusta Hylland-Eriksen Ørn, Idrettsforening / IF ØRN K16-17 24:52:00 08:09

2,5 km menn

1 Adam Anmarkrud Ørn Horten M14 09:51 00:00
2 Johannes Helgeland FK Eik Tønsberg M12 10:45 00:54
3 Caspar Leander Solberg Revetal M11 11:54 02:03
4 Martin Skjørdal-Kmetec Ramnes M12 12:11 02:20
5 Ulrik Næss-Lund Bergan Ramnes M11 12:34 02:43
6 Adrian Anmarkrud Horten M12 13:31 03:40
7 Sondre Gulbrandsen Ramnes M14 14:14 04:23
8 Adrian Marco Haugelien Revetal M11 14:19 04:28
9 Svend Håkon Midtbø Sande BTK M12 15:45 05:54
10 John Erland Midtbø Sande BTK M12 15:47 05:56
11 Jesper Johansen-Holm Våle M13 16:29 06:38
12 Tor Erik Johansen Hvittingfoss IL M13 16:38 06:47
13 Trym Johansen Hvittingfoss IL M11 16:39 06:48
14 Leon Nyvoll Revetal M11 16:51 07:00
15 Oskar Bergh Revetal M12 16:59 07:08
16 Kacper Jania Ramnes IF M12 17:30 07:39

2,5 km kvinner

1 Tiril Sjulstad Larvik Turn & IF K11 13:09 00:00
2 Agnes Tuft Søyland Revetal K12 13:28 00:19
3 Mathea Krämer Skoppum K12 14:30 01:21
4 Henny Sh Krøglid Tønsberg K11 14:34 01:25
5 Vilde Horn Ivrig IL / Ivrig K14 14:51 01:42
6 Karoline Venås Team Venås K11 15:26 02:17
7 Malin Nordby Revetal K12 16:16 03:07
8 Ada Sofie Geitle Andersen Tjøme Løpeklubb K12 17:05 03:56
9 Helene Anholt Eriksen Ramnes K11 17:20 04:11
10 Sofie Jellumlund Rønners K12 18:14 05:05

Om løpet

RE-MILA er et mosjonsløp for absolutt alle, og går av stabelen i Re kommune for niende gang søndag 15. oktober 2023.

Tid og Sted:
Alle distanser har start og mål i Revetal sentrum. Sekretariat, vil være nærheten av parken/parkeringsplassen ved Sport1-butikken. Parkering er gratis og kan gjøres i parkeringshuset ved Meny på Revetal eller den store åpne parkeringsplassen foran Expert, Restauranten og hovedinngangen til Meny og kjøpesenteret.

Starttider:
Vi har følgende foreløpige tidsplan for RE-MILA 2023. Denne kan bli gjenstand for mindre justeringer, men dette vil i såfall bli informert om i god tid.

Start kl 14:00: 600 meter barneløp (0-10 år, født 2012 eller tidligere).
– Klassevis med 5 min mellomrom, 5. klasse først, barnehagebarn til slutt
Start kl 14:30: 2,5 km (10-15 år, født 2006-2011)
Start kl 15:00: 5 og 10 km fellesstart (11-99 år, født 1922-2010)

Alle distanser med puljevis fellesstart deles inn i inntil 8 puljer og følger fartsholdernes tidsmål. Puljene starter med ca 15-30 sekunders mellomrom, puljene deles inn og starter etter forventet sluttid. Raskeste forventede sluttid først (under 20:00/40:00 på 5/10 km)

Hjemmeside

Løypekart

2,5 km løype som brukes på alle distanser.

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater