Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater Rennesøy Tempo 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater for Rennesøy Tempo som arrangeres 17. august 2023.

Publisert 17. august 2023 i Resultater

Rennesøy Tempo 2023

Dato

17. august

Sted

Rennesøy – Rogaland

Distanse

15,3 km

Startliste

Resultater

Menn, terrengsykkel

1 Christian Erevik Riise Sandnes Sykleklubb / Eplemostgutta M30-34 20:46 00:00
2 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M40-44 21:15 00:29
3 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M45-49 21:17 00:31
4 Frode Gulliksen Bogafjell Sykleklubb M40-44 21:26 00:40
5 Jack Davies-Chard Sandnes Sykleklubb M17-19 22:01 01:15
6 Arild Finnesand Rennesøy SK M45-49 22:07 01:21
7 Sveinung Pedersen Rennesøy SK M35-39 22:34 01:48
8 Fred-Olav Mosdal Sandnes Sykleklubb M45-49 22:35 01:49
9 Ketil Skogen Tasta & omegn sykkelklubb M60-64 23:12 02:26
10 Einar Mathiassen Rennesøy SK M45-49 23:15 02:29
11 Per-Arne Jakobsen Stavanger SK / Sus-I M45-49 25:27:00 04:41
12 Kåre Torkelsen Rennesøy SK M40-44 25:57:00 05:11
13 Jan Erik Nyman Randaberg SK M60-64 26:44:00 05:58

Menn, racersykkel, topp 20

1 Håkon Wisløff Sandnes Sykleklubb M20-24 20:48 00:00
2 Tor Erik Lindøe CK Haugaland / #Høyterskel M35-39 21:02 00:14
3 Thomas Nærland Bryne CK M45-49 21:07 00:19
4 Frode Høyvik CK Haugaland / #Høyterskel M40-44 21:55 01:07
5 Nikolai Håheim Klepp Cykle Club M25-29 22:12 01:24
6 Jørgen Ørmen Aanestad Sandnes Sykleklubb / Eplemost Gutta M25-29 22:45 01:57
7 Are Nygårdseter Tasta & omegn sykkelklubb M25-29 22:49 02:01
8 Andreas Neverdahl Ryfylke SK M30-34 22:50 02:02
9 Lars Stangeland Bryne CK / Veidekke M40-44 23:04 02:16
10 Frank Jakobsen CK Haugaland / Veidekke Entreprenør as M55-59 23:08 02:20
11 Espen Dalaker Stavanger Triathlon Klubb M17-19 23:25 02:37
12 Marius Torstrup Kloster Rennesøy SK M30-34 23:48 03:00
13 Ørjan Ladstein Rennesøy SK M25-29 23:48 03:00
14 Vidar Laugaland Ryfylke SK M45-49 24:11:00 03:23
15 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M60-64 24:24:00 03:36
16 Rune Spilde Ryfylke SK M45-49 24:42:00 03:54
17 Severin Nag Ryfylke SK M30-34 24:45:00 03:57
18 Karl Todnem Tasta & omegn sykkelklubb M45-49 24:45:00 03:57
19 Kurt Egil Reianes Rennesøy SK M50-54 25:01:00 04:13
20 Eirik Gard Rennesøy SK M35-39 25:12:00 04:24

Kvinner, racersykkel

1 Linnéa Valhovd Hove Sandnes Sykleklubb K20-24 26:21:00 00:00
2 Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K55-59 29:19:00 02:58
3 Christine Hammer Bore Randaberg SK K50-54 30:01:00 03:40

Om rittet

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater