Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Resultater Ringen Rundt 2023

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Ringen Rundt som arrangeres lørdag 3. juni 2023.

Publisert 3. juni 2023 i Resultater

Ringen Rundt 2023

3. utgave

Dato

3. juni

Sted

Tananger – Rogaland

Distanse

5 km

Startlister

Start kl 15.00

Resultater

Menn

1 Thomas Asgautsen Spirit Friidrettsklubb / Manchester United M23-34 16:11 00:00
2 Gaute Byberg Spirit Friidrettsklubb M23-34 16:14 00:03
3 Richard Kverneland Spirit Friidrettsklubb M35-39 17:55 01:44
4 Vidar Lyngholm Kristiansen Randaberg M35-39 18:17 02:06
5 Øyvind Kristiansen Tananger M35-39 18:57 02:46
6 Jarle Tysnes Tunheim Havørn Allianseidrettslag / Havørn Friidrett M35-39 19:25 03:14
7 Jim Urianstad Tananger M55-59 19:30 03:19
8 Espen Iversen Sandnes Kommune BIL M23-34 19:38 03:27
9 Kristian Ydstebø Sandnes Kommune BIL M23-34 19:43 03:32
10 Harold Downham Sandnes IL M60-64 20:06 03:55
11 Ola Engevik Strand Havørn Friidrett M12-13 21:44 05:33
12 Emil Rodahl Sandnes HK M20-22 22:12 06:01
13 Ole Kristoffer Rabben Havørn Allianseidrettslag M23-34 22:23 06:12
14 Eldar Bjørge GTI Friidrettsklubb M65-69 22:25 06:14
15 Leo Lindbergt Kragerø M20-22 22:36 06:25
16 Eliott Bertrandbiran Tananger M12-13 22:37 06:26
17 Øyvind Rugland Tananger M35-39 22:41 06:30
18 Eric Ekholt Tananger M23-34 22:49 06:38
19 Jon Kåre Askeland Olsen Grødem Runners M50-54 22:54 06:43
20 Alfred Skram-Bø Tananger M12-13 23:59 07:48
21 Christian Garner Havørn M12-13 25:06:00 08:55
22 Samuell Shamirian Havørn Allianseidrettslag / Havørn M12-13 25:12:00 09:01
23 Steinar Knudsen Tananger M55-59 26:52:00 10:41
24 Eivind Bjordal Sola Friidrett M50-54 28:58:00 12:47
25 Leif Mortensgaard M70-74 29:42:00 13:31
26 Robert Sandslett Havørn Allianseidrettslag M40-44 30:53:00 14:42
27 Terje Sjursen Tananger M55-59 30:55:00 14:44
28 Kjell Vignes Håland Instrumentering AS M60-64 30:58:00 14:47
29 Alexandre Bertrand Tananger M45-49 31:12:00 15:01
30 Ragnvald Tho Hagland Tananger M40-44 31:57:00 15:46
31 Per Sigurd Steen Bethuelsen GTI Friidrettsklubb M40-44 32:24:00 16:13

Kvinner

1 Oda Lundeby Spirit Friidrettsklubb K20-22 18:57 00:00
2 Helena Hope Spirit Friidrettsklubb K23-34 19:13 00:16
3 Lene Nevland Sivertsen Skjalg IL K35-39 19:54 00:57
4 Lene Madtsen Vaaland Stavanger K35-39 21:01 02:04
5 Terese Moe Espeland Sandnes K23-34 21:56 02:59
6 Elizabeth Sola Vigdel Havørn Allianseidrettslag K35-39 22:43 03:46
7 Mari Tysnes Tunheim Havørn Allianseidrettslag K45-49 23:18 04:21
8 Monja Christin Harestad Havørn Allianseidrettslag / Havørn Friidrett K50-54 27:04:00 08:07
9 Celina Harestad Solvang Havørn Allianseidrettslag / Havørn Håndball K18-19 27:09:00 08:12
10 Edith Daniloff Havørn Håndball K12-13 28:06:00 09:09
11 Martha Rise Impulz Trening K40-44 30:42:00 11:45
12 Oda Engelsgjerd Nes Tananger K23-34 32:02:00 13:05
13 Susanne Hadland Tananger K50-54 32:12:00 13:15
14 Lilja Hadland Tananger K14-15 32:15:00 13:18
15 Lise Jespersen Tananger K23-34 33:36:00 14:39
16 Li Zhang Havørn Allianseidrettslag K40-44 34:45:00 15:48
17 Amalie Engelsgjerd Havørn Allianseidrettslag / Havørn Friidrett K40-44 36:36:00 17:39
18 Camilla Mortensgaard Tananger K35-39 53:39:00 34:42:00

Om løpet

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater