Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | The Open golf | Landsskytterstevne | Diamond League London| Alle resultater

Resultater Risørløpet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Risørløpet som arrangeres lørdag 1. juni 2024.

Publisert 1. juni 2024 i Resultater

Risørløpet 2024

Dato

1. juni

Sted

Risør – Agder

Distanser

5 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn

Plass Startnummer Løper Kjønn Sluttid
1 134 Krister Saastad M 44:00.7
2 143 Sondre Nydal M 48:30.5 +4:29.8
3 120 Bjørnar Lyngvi Sand M 54:04.0 +10:03.3
4 122 Christian Arntzen M 54:35.1 +10:34.4
5 125 Erlend Kydland Faanes M 56:00.7 +12:00.0
6 123 Daniel Lanes M 56:32.0 +12:31.3
7 140 Rune Smeland M 56:47.9 +12:47.2
8 124 Daniel Salvesen M 57:27.3 +13:26.6
9 157 Øyvind Terkelsen M 1:00:30.8 +16:30.1
10 144 Ståle Tømmerås M 1:01:26.0 +17:25.3
11 121 Bjørnar Valle Nygårdseter M 1:01:30.2 +17:29.5
12 162 Reza Sakhidad M 1:04:42.4 +20:41.7
13 141 Rune Sundsdal M 1:04:49.3 +20:48.6
14 114 Anders Auten Pedersen M 1:06:55.4 +22:54.7
15 159 Svein Rosland M 1:07:32.1 +23:31.4
16 154 Jon Olav Torp M 1:08:00.2 +23:59.5
17 126 Erling Gryting Hafredal M 1:09:51.8 +25:51.1
18 148 Thore Jørgensen M 1:14:12.4 +30:11.7

10 km kvinner

Plass Startnummer Løper Kjønn Sluttid
1 145 Synnøve Emblem Holte K 1:02:42.9
2 142 Silje Andreassen K 1:04:28.2 +1:45.3
3 139 Runa Saltnes K 1:05:35.1 +2:52.2
4 137 Rita Kristoffersen K 1:06:55.3 +4:12.4
5 118 Astrid Valle Nygårdseter K 1:16:38.4 +13:55.5

5 km menn

Plass Startnummer Løper Kjønn Sluttid
1 149 William Tafjord Ertsås M 28:13.0
2 153 Marius Nygaard M 28:17.5 +0:04.5
3 163 Fredrik Scibstad M 28:45.2 +0:32.2
4 132 Kai Tangsrud-Martens M 29:25.1 +1:12.1
5 151 Øystein Vereide M 31:18.6 +3:05.6
6 147 Thomas N.Dalane M 32:26.2 +4:13.2
7 155 Magnus Paust-Porter M 36:47.5 +8:34.5
8 133 Kris Hagelia M 37:51.8 +9:38.8
9 136 Ole N.Dalane M 37:51.9 +9:38.9
10 146 Thomas Kildahl M 39:36.8 +11:23.8
11 119 Bjørn Tore Svennungsen M 43:00.5 +14:47.5
12 138 Roger Johansen Fyndall M 45:59.0 +17:46.0

5 km kvinner

Plass Startnummer Løper Kjønn Sluttid
1 117 Anne Hjorth Arnsten K 25:27.7
2 127 Gina C Hagelia K 30:59.1 +5:31.4
3 150 Anne Eskeland K 35:59.1 +10:31.4
4 152 Vår Eskeland K 40:12.4 +14:44.7
5 129 Inger Lise Tangsrud-Martens K 42:45.9 +17:18.2
6 130 Jenny Hofton K 42:52.0 +17:24.3
7 116 Anita Stulen K 43:18.5 +17:50.8
8 160 Meline Sundsdal K 45:24.9 +19:57.2
9 161 Josefine Bergem K 45:25.0 +19:57.3
10 115 Anette Fyndall Havnås K 45:58.9 +20:31.2
11 128 Hanne Urfjell K 47:45.2 +22:17.5
158 Sofia Kildahl K DNF

Om løpet

Løpet er et skogsløp med 5 og 10 kilometer med start i Måkeveien i Risør.
10 km løypa går gjennom et flott turterreng i Åmlandskauen, opp til Kvernsmyr og Vemmelstjenn, videre til Stemmtjenn og Lindsølskauen og tilbake til Måkeveien.
5 km har start og mål samme sted, men fra Håkleiv går løypa mot Tronndalen og innover Åmlandsveien og tilbake til Måkeveien.

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater