Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Resultater Rødtangen Rundt 2023

Lignende saker

Startlister, program og resultater Rødtangen Rundt som arrangeres 1. juli 2023.

Publisert 1. juli 2023 i Resultater

Rødtangen Rundt 2023

Dato

1. juli

Sted

Rødtangen – Viken

Distanse

4 km | 10 km | 16 km

Startlister

Resultater

16 km menn, topp 20

1 Karl Fremstad Tyrving IL / Gjensidige Sport M23-39 54:16:00 00:00
2 Krister SAASTAD Kodal IL – Friidrett M23-39 01:01:06 06:50
3 Magnus Nævra Oslo M40-44 01:02:15 07:59
4 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL M20-22 01:04:47 10:31
5 Roger Grøndahl Sørkedalens IF M23-39 01:05:25 11:09
6 Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL M23-39 01:06:55 12:39
7 William Nyland FK Eik Tønsberg 871 G14-15 01:07:38 13:22
8 Haakon Kinneberg Tyrving IL / Tyrving M23-39 01:07:43 13:27
9 Frode Stubberud Holmsbu M50-54 01:07:58 13:42
10 Eirik A Johansen Konnerud M23-39 01:12:59 18:43
11 Sondre Nydal Oslo M23-39 01:13:50 19:34
12 Ole Fredrik Filberg Driv Idrettslag M23-39 01:13:53 19:37
13 Ketil Stubberud Huringen IL M50-54 01:16:39 22:23
14 Jonatan Sandaker M20-22 01:18:06 23:50
15 Tor Øyvind Lislerud Njård/ NHN Bil M50-54 01:18:59 24:43:00
16 Petter Støa Trondheim & Omegn Sportsklubb M65-69 01:22:41 28:25:00
17 Sverre Magnus Stubberud Kana M23-39 01:25:00 30:44:00
18 Magnus Transet Tollofsen Nærsnes Løpeklubb / Bamford M40-44 01:25:38 31:22:00
19 Gøran Engen Hurum Sport M45-49 01:25:49 31:33:00
20 Morten Julin Eliassen Holmsbu IF M55-59 01:26:30 32:14:00

16 km kvinner

1 Margrethe Bergane Konnerud IL K20-22 01:03:16 00:00
2 Mari Brøndbo Dahl Sportsklubben Vidar / Ås-Nmbui Orientering K23-39 01:10:49 07:33
3 Katrine Støa Oslo K23-39 01:12:47 09:31
4 Nora Emilie Egge Johansen Drammen K23-39 01:21:07 17:51
5 Kjersti Væge Kyrksæterøra IL K45-49 01:24:34 21:18
6 Helle Svare Lorentzen Statnett K23-39 01:24:54 21:38
7 Kjersti Lunder Sætre K45-49 01:31:32 28:16:00
8 Susanne Hoel Oslo K40-44 01:31:34 28:18:00
9 Hedda Haug Seljåsen Asker Skiklubb J14-15 01:41:10 37:54:00
10 Judith Johanne Torstvedt Klokkarstua K23-39 01:47:35 44:19:00
11 Kirsti Hermansen Sande Sportsklubb K45-49 01:54:50 51:34:00
12 Eva Hermansen Toftefremad K45-49 01:54:51 51:35:00
13 Hilde Øverås Fornebu K40-44 01:59:04 55:48:00

10 km menn

1 Trym Smedsrud M23-39 40:51:00 00:00
2 Charles Halaas Fossum IF M50-54 42:25:00 01:34
3 Anders Blombergpedersen Sagene Fysioterapi & Trening M23-39 44:50:00 03:59
4 Ola Martinius Bjørlo Svelvik M23-39 44:56:00 04:05
5 Vebjørn Bjørlo M23-39 49:05:00 08:14
6 Åge Steen Kongsvinger IL Friidrett M60-64 50:49:00 09:58
7 Olve Hjulstad Team Hjulstad G14-15 53:53:00 13:02
8 Sindre Bjørlo BM Forvaltning AS M23-39 54:06:00 13:15
9 Torgersbråten Kjell Ivar Team Classic Full Rulle M65-69 54:15:00 13:24
10 Nicolai Frost Holmsbu M20-22 55:22:00 14:31
11 Truls Svare Lorentzen Kjelsås G12-13 58:37:00 17:46
12 Øyvind Svare Lorentzen Ferd M40-44 58:43:00 17:52
13 Kjetil Pedersen Modum Friidrettsklubb M45-49 58:53:00 18:02

10 km kvinner

1 Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF J12-13 42:23:00 00:00
2 Maria Wistrøm Kristiansand S K23-39 53:59:00 11:36
3 Victoria Fearnley Landmark Sørkedalens Idrettsforening K23-39 54:12:00 11:49
4 Miriam Leine-Simon K23-39 55:04:00 12:41
5 Lotte Frost Holmsbu K50-54 01:04:44 22:21
6 Andrine Doeppert Klokkarstua J14-15 01:17:40 35:17:00

4 km menn

1 Joern Doeppert Fynd Endurance Team M23-39 20:01 00:00
2 Oddvar Grim M55-59 21:25 01:24
3 Olai Simonsen Tyrving IL G10-11 21:29 01:28
4 Erik Stubberud M55-59 21:29 01:28
5 Oddbjørn Homstvedt Hobøl IC HC M55-59 21:41 01:40
6 Markus Hansen Post Cafen IL G12-13 25:40:00 05:39
7 Joachim Rustad Svelvik M23-39 25:44:00 05:43
8 Petter Hansen Post Cafen IL M40-44 25:46:00 05:45
9 Sten Henrik Kjørsvik M23-39 25:47:00 05:46
10 Fredrik Doeppert Huringen G10-11 26:37:00 06:36
11 Yno Jahren Huringen G12-13 26:58:00 06:57
12 Victor Jahren Huringen G10-11 27:25:00 07:24
13 Truls Olav Kristoffersen Nydalen M70-74 32:38:00 12:37
14 Håvard Selby Ebbestad M60-64 32:40:00 12:39
15 Johan Hjulstad Team Hjulstad M50-54 38:37:00 18:36
16 Lars Stian Thyholdt Danvik Grill&Toppidrett M45-49 47:37:00 27:36:00

4 km kvinner

1 Sandra Bolstad Oslo K23-39 25:47:00 00:00
2 Hannah Øhren K20-22 26:37:00 00:50
3 Lene E. Torgersen Mordal Friskis og Svettis Molde K55-59 28:35:00 02:48
4 Ingeborg Smidesang Nsdtf K60-64 31:04:00 05:17
5 Tone Merete Ebbestad K60-64 31:17:00 05:30
6 Josefine Brekke-Rones J10-11 32:30:00 06:43
7 Hanne Brekke K40-44 32:50:00 07:03
8 Eline Bakke Bødalen K23-39 33:52:00 08:05
9 Hilde Thomassen Team Hjulstad K45-49 53:32:00 27:45:00

Om løpet:

Vi håper at du er klar til å stille på start lørdag 1. juli. Som vanlig tilbyr vi distansene 4, 10 og 16 kilometer.

Startskuddet for alle distanser er kl. 14.00.

Oppmøte er klubbhuset til Holmsbu If på Sletta, Jahrenebakkene 10, Holmsbu.

Det arrangeres også Barneløp, som starter kl. 13.00
Det er gratis å delta og det er ikke nødvendig med påmelding.

Velkommen til et hyggelig arrangement, der alle kan delta.

Hjemmeside

Flere resultater

Alle resultater